Nasze zajęcia:

W dniu 4 czerwca 2016r w Pałacu Młodzieży został rozegrany turniej szachowy na V i IV kategorię. Organizatorami i sponsorami turnieju był Pałac Młodzieży oraz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 101 w Olsztynie. Do turnieju przystąpiło 24 zawodników, w tym z Pałacu Młodzieży: Obidziński Cezary, Wilga Łukasz, Łucko Tytus, Włodyka Adam, Gajdamowicz Kacper, Przeradzki Łukasz i Jaroszewski Tymoteusz. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 6 rund i trwał około 5 godzin. I miejsce zajął Cezary Obidziński , III miejsce Łukasz Wilga, IV miejsce Tytus Łucko- wszyscy chłopcy z Pałacu Młodzieży. Trzech uczestników zajęć nauki gry w szachy w Pałacu Młodzieży uzyskało kategorie szachowe.IV kategorię zdobył Tytus Łucko i Cezary Obidzińsk zaś V Łukasz Wilga. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy turnieju nagrody pocieszenia.