Nasze zajęcia:

FERIE ZIMOWE Z PAŁACEM MŁODZIEŻY

FERIE ZIMOWE  Z PAŁACEM  MŁODZIEŻY

FERIE ZIMOWE  Z PAŁACEM  MŁODZIEŻY  25.01 – 05.02.2016,  ul. E. Plater 3 w OLSZTYNIE

 

 

 

 

 

 

25.01. 2016 r.

poniedziałek

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

10oo-1215

Jak czytać poezję?   Warsztaty interpretacji tekstów poetyckich.

ZSO nr 4, ul. Turowskiego 3

K. Gagacka

10oo–13

Zajęcia strzeleckie z broni pneumatycznej. (12l.)

ul. Wańkowicza 1

LO IX

5 zł

W. Mroczkowski

J. Ambrożko, R. Krępuła

11oo–14

Wycieczka do Ptaszarni w Olsztynie.

PM

5 zł i  2 bilety MPK

A. Jastrzębska, M. Panasik

10oo–13oo

Gra terenowa-Stare Miasto Olsztyn.

PM

M. Wybrańska, W. Tuma

11oo–14oo

Z wizytą w Andaluzji – język hiszpański artystycznie.

ZSO nr 4, ul. Turowskiego 3

Należy wziąć ubranie, które można ubrudzić farbą

M.  Faszcza

12oo-133o

W tydzień do asa. Nauka gry w brydża sportowego dla początkujących.

s. 303

A. Cwirko

10oo–13oo

Zwierzątka – szycie maskotek dla dzieci

w wieku 10+.

s. 204

5 zł

Al. Śleszyńska

E. Jurkowska

10oo-113o

113o–13oo

Spotkania z piosenką – warsztaty wokalne dla dzieci (szkoły podstawowe).

s. 211

J. Mazur

10oo-1345

Rekonstrukcje strojów historycznych.

s. 304

B. Ordelewski

1200-15oo

Zajęcia zespołu muzycznego.

s. 5

W. Ciukszo

10oo-1245

Warsztaty teatru tańca – contact improvisation.

hol przed aulą ZSO nr 4

ul. Turowskiego 3

M. Szyłejko

10oo–13oo

Budujemy karmniki dla ptaków.

s. 4

8 zł

P. Witkowski

9oo-1030

Taniec nowoczesny (hip hop, videoclip dance,  cheerleaders, dancehall)

- dzieci 6 – 8 lat.

Aula PM

M. Sudzińska, Gr. Kotarska

1030-12oo

Taniec nowoczesny (hip hop, videoclip dance, cheerleaders, dancehall)

- dzieci 9 -13 lat.

1200-13oo

Mamo, tato poćwicz ze mną – gry

 i zabawy taneczno-ruchowe.

26.01. 2016 r.

wtorek

Godz. Zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

11oo-1315

Planetarium “Nasz Wszechświat”.

11.00 PM

7 zł

A. Jastrzębska, M. Marek

10oo-13oo

Maski karnawałowe.

ZSO nr 4 ul. Turowskiego3

5 zł

Ag.  Przełomiec, J. Woźniak

10oo-13oo

Zajęcia strzeleckie z broni pneumatycznej.

(12 lat +)

ul.  Wańkowicza 1

LO IX – strzelnica

W. Mroczkowski

J. Ambrożko

9oo–12oo

Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką (rysunek, rzeźba dla młodzieży gimnazjalnej i licea.

s. 7

5 zł

D. Gołębiowski

93o-113o

113o-133o

Warsztaty szachowe dla  początkujących

Warsztaty szachowe dla zaawansowanych.

s. 8

A. Janczak

10oo-13oo

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci.

s. 312

Gr. Kotarska

10oo-1215

Jak czytać poezję?  Warsztaty interpretacji tekstów poetyckich.

ZSO nr 4

ul. Turowskiego 3

K. Gagacka

10oo-14oo

Marszobieg dookoła j. Długiego.

PM

2 bilety MPK

M. Wybrańska, W. Tuma

103o-14oo

Warsztaty rysunkowe  dla młodzieży.

s.103

5 zł

G. Steranko

10oo-13oo

Zwierzątka – szycie maskotek dla dzieci w wieku 10+.

s. 204

5 zł

Al. Śleszyńska

E. Jurkowska

10oo-113o

113o-13oo

Ferie z perkusją.

s. 5

J. Wojtkowiak

12oo-133o

W tydzień do asa. Nauka gry w brydża sportowego dla początkujących.

s. 303

A. Cwirko

10oo-113o

113o-13oo

Spotkania z piosenką – warsztaty wokalne dla młodzieży.

s. 211

J. Mazur

93o-123o

Warsztaty fotograficzne “Portret”.

s. 307

5 zł

E. Wieliczko

103o-14oo

Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

s. 111

5 zł

A. Markiewicz

113o-13oo

Warsztaty tańca irlandzkiego dla młodzieży.

Aula, s. 202

Należy wziać wygodny strój, miękkie obuwie

M. Faszcza

93o-1315

Spotkanie przy warsztacie tkackim – tkanie ręczne.

s. 206

5 zł  (Ilość  miejsc ograniczona zapisy w sekretariacie)

T. Jabłońska

10oo-1345

Rekonstrukcje strojów historycznych.

s. 304

B. Ordelewski

9oo-103o

Taniec nowoczesny (hip hop, videoclip dance,  cheerleaders, dancehall) – dzieci 6 – 8 lat.

aula ZSO nr 4

ul. Turowskiego

M. Sudzińska

103o-12oo

Taniec nowoczesny (hip hop, videoclip dance,  cheerleaders, dancehall) – dzieci 6 – 8 lat.

12oo–13oo

Mamo, tato poćwicz ze mną – gry                i zabawy taneczno-ruchowe.

10oo–13oo

Budujemy budki lęgowe dla ptaków.

s. 4

8 zł

P. Witkowski

11oo–14oo

Zajęcia zespołu muzycznego.

s. 5

W. Ciukszo

10oo–14oo

Zajęcia filmowe.

Wyjście w plener

A. Wojnach


 

27.01. 2016 r.

środa

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

10oo-133o

Warsztaty w Domu Gazety Olsztyńskiej. (15 osób)

9.30 PM

5 zł

M. Najmowicz, T. Jabłońska

103o–14oo

Warsztaty rysunkowe dla młodzieży.

s. 103

5 zł

G. Steranko

9oo-113o

Inny wymiar – warsztaty teatralne z lampą uv dla gimnazjalistów

s. 110

M. Marek, M. Faszcza

9oo-1030

Taniec nowoczesny (hip hop, videoclip dance,  cheerleaders, dancehall) – dzieci 6 – 8 lat.

aula PM

M. Sudzińska

1030-12oo

Taniec nowoczesny (hip hop, videoclip dance, cheerleaders, dancehall) – dzieci 9 – 13 lat.

1200-1345

Mamo, tato poćwicz ze mną – gry

i zabawy taneczno – ruchowe.

9oo-1245

Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką. (rysunek, rzeźba dla młodzieży)

s. 7

5 zł

D. Gołębiowski

10oo-13oo

Maski karnawałowe.

ZSO nr 4 ul. Turowskiego 3

5 zł

Ag. Przełomiec, J. Woźniak

10oo–13oo

Zwierzątka – szycie maskotek dla dzieci

w wieku 10+.

s. 204

5 zł

Al. Śleszyńska, M. Faszcza

12oo-133o

W tydzień do asa. Nauka gry w brydża sportowego dla początkujących.

s. 303

A. Cwirko

103o-14oo

Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

s. 111

5 zł

An. Markiewicz, M. Garniec

93o-123o

Warsztaty “Street foto”.

PM i miasto

E. Wieliczko

900-1245

Ptaki i zwierzęta Olsztyńskiego Lasu – wycieczka.

PM

2 bilety MPK

J. Wojtkowiak, B. Głownia

10oo-13oo

Zajęcia z gitarą klasyczną.

s. 310

M. Piekut

10oo-1345

Rekonstrukcje strojów historycznych.

s. 304

B. Ordelewski

10oo-1245

Warsztaty teatru tańca – hip hop.

hol przed aulą

ul. Turowskiego 3, ZSO nr 4

M. Szyłejko

10oo–13oo

Budujemy karmniki dla ptaków.

s. 4

8 zł

P. Witkowski

10oo–14oo

Zajęcia filmowe.

wyjście w plener

  1.  A. Wojnach

28.01. 2016 r.

czwartek

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

10oo-13oo

Warsztaty dla młodzieży śpiewającej poezję

-       ilośc miejsc ograniczona, zgloszenia : dziennik.palac@wp.pl

s. 3

M. Najmowicz

J. Mazur,  A. Wojnach

900-16oo

Zima z szachami 2015
- turniej dla dzieci
 i młodzieży.

PM, aula

A. Janczak, M. Wybrańska, B. Głownia, W. Tuma, B. Ordelewski

9oo-13oo

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci.

s. 312

Gr. Kotarska, M. Piekut

9oo-12oo

Wyjście do Teatru lalek na spektakl “Psiakość”

-  od 4 roku życia.

14 zł dzieci

18 zł dorośli

M. Marek. M. Faszcza

9oo–12oo

Maski karnawałowe   .

PM

5 zł

Ag. Przełomiec

103o-14oo

Warsztaty rysunkowe dla młodzieży.

s. 103

5 zł

G. Steranko

12oo-133o

W tydzień do asa. Nauka gry w brydża sportowego dla początkujących.

s. 304

A. Cwirko

103o-14oo

Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

s. 111

5 zł

An. Markiewicz, M. Garniec

10oo-113o

1130-13oo

Muzyczne inspiracje twórcze.

s. 313

J. Wojtkowiak

10oo-13oo

Zwierzątka – szycie maskotek dla dzieci

w wieku 10+.

s. 204

5 zł

Al. Śleszyńska

E. Jurkowska

9oo-1245

Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką. (rysunek, rzeźba dla młodzieży).

s. 7

5 zł

D. Gołębiowski

93o-123o

Reportaż fotograficzny.

s. 307

E. Wieliczko

93o-123o

Krawiectwo – szycie makatek dla dzieci 10l+.

s. 206

5 zł (Ilość  miejsc ograniczona zapisy w sekretariacie)

T. Jabłońska

10oo-1130

Arduino – montaż i programowanie prostych układów elektronicznych.
I grupa – 6 osób – liczy się kolejność zgłoszeń rejestracji elektronicznej za pomocą formularza:

Rejestracja na zajęcia.
Lista zarejestrowanych.

s. 4

5 zł (ilość  miejsc ograniczona zapisy w sekretariacie)

P. Witkowski

1135-1305

Arduino – montaż i programowanie prostych układów elektronicznych.
II grupa – 6 osób – liczy się kolejność zgłoszeń rejestracji elektronicznej za pomocą formularza:

Rejestracja na zajęcia.

Lista zarejestrowanych.

s. 4

5 zł  (Ilość  miejsc ograniczona zapisy w sekretariacie)

P. Witkowski


 

29.01. 2016 r.

piątek

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

10oo-113o

Znane i lubiane pieśni polskich kompozytorów; czynny udział w śpiewie.

s. 313

J. Wojtkowiak

12oo-133o

W tydzień do asa. Nauka gry w brydża sportowego dla początkujących.

s. 304

Ar. Cwirko

103o-14oo

Warsztaty grafiki „Gipsoryt”

zajęcia dla dzieci w wieku 9 – 11 lat”.

s. 115

zapisy w sekretariacie w dniach 18-20.I. 2016

5 zł (potrzebne rękawiczki gumowe)

A. Raczyńska

930-123o

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci.

s. 110

G.Kotarska  P.Zielonka

10oo-1215

Z wizytą w Andaluzji – jęz. Hiszpański.

s. 204

M. Faszcza

10oo-133o

Język angielski dla zainteresowanych.

s. 201

B. Głownia

11oo-14oo

Zajęcia zespołu muzycznego.

s. 5

W. Ciukszo

930-123o

Gitara klasyczna na wesoło.

s. 310

M. Piekut

11oo-14oo

Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

s. 111

5 zł

An. Markiewicz

10oo-14oo

Warsztaty musicalowe.

s. 211

J. Mazur

9oo-12oo

Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką. (rysunek, rzeźba dla młodzieży)

s. 7

5 zł

D. Gołębiowski

9oo-12oo

Tworzenie biżuterii.

s. 206

5 zł
Ilość  miejsc ograniczona zapisy w sekretariacie

T. Jabłońska

11oo-14oo

Warsztaty rysunkowe dla młodzieży.

s. 103

5 zł

G. Steranko

123o-14oo

Wyginam zdrowo ciało – warsztaty taneczne

z elementami ćwiczeń korekcyjnych.

s. 110

M. Faszcza, W. Tuma

10oo-113o

Na ludowo – tańce i śpiewy Kłobuczków.

sala lustrzana

SP 18

M. Szyłejko

10oo–13oo

Budujemy budki lęgowe dla ptaków.

s. 4

8 zł

P. Witkowski

01.02.2016 r.

Poniedziałek

Godz. Zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

10oo-13oo

Zajęcia strzeleckie z broni pneumatycznej.

(12 lat +)

LO IX, ul. Wańkowicza

strzelnica

5 zł

W. Mroczkowski

J. Ambrożko

9oo-1330

Zabawy przy instrum./dzieci grające na pianinie/.

s. 312

G. Kotarska

1ooo-1215

Jak czytać poezję? Warsztaty interpretacji tekstów poetyckich.

ZSO nr 4, ul. Turowskiego 3

K. Gagacka

11oo-123o

1230-14oo

Spotkanie ze śpiewakami chóru chłopięcego oraz z osobami, którzy chcą śpiewać w  zespole.

s. aula

J. Wojtkowiak

10oo-13oo

Warsztaty przygotowujące młodzież do koncertu musicalowego.

s. 211

J. Mazur, A. Kucharzewska

9oo-15oo

Próby zespołu rockowego – sesja nagraniowa.

s. 5

T. Łukaszuk, W. Ciukszo

10oo-13oo

Zajęcia na temat historii obyczajów staropolskich.

s. 8

R. Krępuła

10oo-1345

Rekonstrukcje strojów historycznych.

s. 304

B. Ordelewski

10oo-1245

Warsztaty teatralne (teatr tańca).

ZSO nr4 hol przed aulą

ul. Turowskiego 3

M. Szyłejko

 


 

02.02. 2016 r.

wtorek

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

93o-123o

Tajemnice ciemni fotograficznej.

s. 307

8 zł

E. Wieliczko

10oo–13oo

Maski karnawałowe.

ZSO nr 4 ul. Turowskiego

5 zł

Ag. Przełomiec

10oo-13oo

Spacer wokół Jeziora Długiego z uwzględnieniem ćwiczeń gimnastycznych..

PM 10.00

J. Wojtkowiak

9oo–12oo

Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką. (rysunek, rzeźba dla młodzieży)

s. 7

5 zł

D. Gołębiowski

930-1230

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci najmłodszych.

s. 110

G. Kotarska,  P. Zielonka

900-1130

Warsztaty szachowe.

s. 8

A. Janczak

10oo-13oo

Zajęcia strzeleckie z broni pneumatycznej.

(12 lat +)

Wańkowicza 1

LO IX – strzelnica

5 zł

W. Mroczkowski

J. Ambrożko

103o-14oo

Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

s. 111

5 zł

An. Markiewicz

930-1315

Spotkanie z gitarą klasyczną.

s. 310

M. Piekut

10oo-133o

Język angielski na wesoło…

s. 201

B. Głownia

103o-14oo

Warsztaty rysunkowe dla młodzieży.

s. 103

G. Steranko

915-13oo

Indywidualne Mistrzostwa Olsztyna w Brydżu Sportowym Młodzieży Szkolnej.

Aula PM

Ar. Cwirko

10oo-13oo

Warsztaty przygotowujące młodzież do koncertu musicalowego.

s. 211

J. Mazur, A. Kucharzewska

9oo-15oo

Próby zespołu rockowego – sesja nagraniowa.

s. 5

T. Łukaszuk, W. Ciukszo

9oo-1230

Rękodzieło ludowe – plecionki z trawy.

s. 206

5 zł  (Ilość  miejsc ograniczona zapisy w sekretariacie)

T. Jabłońska

10oo-1345

Rekonstrukcje strojów historycznych.

s. 304

B. Ordelewski

10oo-1215

Jak czytać poezję?  Warsztaty interpretacji tekstów poetyckich.

ZSO nr 4

ul. Turowskiego 3

K. Gagacka

03.02. 2016 r.

środa

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

9oo-1245

Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką. (rysunek, rzeźba dla młodzieży)

s. 7

5 zł

D. Gołębiowski

930-1315

Spotkanie z gitarą klasyczną.

s. 310

M. Piekut

10oo-13oo

Warsztaty przygotowujące młodzież do koncertu musicalowego.

s. 211

P. Zielonka, J. Mazur, A. Kucharzewska

10oo–13oo

Maski karnawałowe.

ZSO nr 4

ul. Turowskiego 3

5 zł

Ag. Przełomiec

10oo-133o

Język angielski – czy to trudne?

s. 201

B. Głownia

103o–14oo

Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

s. 111

5 zł

A. Markiewicz

10oo-1315

Zamek – Wystawa z okazji 70 – lecia Muzeum Warmii i Mazur.

9.30 PM

4 zł

M. Najmowicz

T. Jabłońska

103o–14oo

Warsztaty rysunkowe dla młodzieży.

s. 103

5 zł

G. Steranko

9oo–15oo

Próby zespołu rockowego – sesja nagraniowa.

s. 5

T. Łukaszuk, W. Ciukszo

9oo-103o

103o-1115

Praktyka wykonawcza pieśni wielogłosowych.

Aula PM

J. Wojtkowiak

10oo-1345

Rekonstrukcje strojów historycznych.

s. 304

B. Ordelewski

10oo-1245

Warsztaty teatralne (teatr tańca).

hol przed aulą ZSO nr 4

ul. Turowskiego 3

M. Szyłejko

04.02. 2016 r.

czwartek

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

9oo-12oo

Budujemy miasto z kartonu/ We build a cardboard city (English & Art).

ZSO nr4

ul. Turowskiego 3

5 zł

J. Woźniak, M. Panasik

930-1230

Jak gramy na gitarze  klasycznej.

s. 310

M.  Piekut

10oo-13oo

Muzeum Nowoczesności i inne wystawy czasowe w mieście.

PM

M. Najmowicz, T. Jabłońska

10oo-13oo

Zabawa przy instrumencie dla dzieci grających

 na pianinie.

SP 18 s. lustrzana, Dajtki

G. Kotarska

1015–14oo

Projekt: ,,Oceanarium – cz.I”

zajęcia plastyczne dla dzieci

w wieku 7 – 11 lat.

s. 115

zapisy na cz.I i II w dniach

18- 20.I 2016 r.

max.15 osób.

5 zł

A. Raczyńska, A. Gargas

M. Panasik

9oo-1225

Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką. (rysunek, rzeźba dla młodzieży)

s. 7

5 zł

D. Gołębiowski

9oo-103o

Maski karnawałowe.

s. 204

5 zł

A. Przełomiec

103o–14oo

Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

s. 111

5 zł

An. Markiewicz

9oo-1030

Warsztaty dla młodzieży. Praktyka

s. 313

J. Wojtkowiak

103o–12oo

wykonawcza pieśni wielogłosowych.

Warsztaty dla dzieci. Współtworzenie piosenki

z akompaniamentem instrumentalnym.

10oo-13oo

Ferie z językiem  angielskim.

s. 201

B. Głownia

103o–14oo

Warsztaty rysunkowe dla młodzieży.

s. 103

5 zł

G. Steranko

10oo–13oo

Warsztaty przygotowujące młodzież do koncertu musicalowego.

s. 211

J. Mazur, A. Kucharzewska

9oo–15oo

Próby zespołu rockowego – sesja nagraniowa.

s. 5

T. Łukaszuk

9oo-1200

Wiklina z papieru – plecenie koszyczków.

s. 206

5 zł  (Ilość  miejsc ograniczona zapisy w sekretariacie)

T. Jabłońska

05.02. 2016 r.

piątek

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

9oo-1150

Projekt: ,,Oceanarium - II cz.” instalacja przestrzenna w s.115

zajęcia plastyczne dla dzieci  7 – 11 lat” .

s. 115

zapisy w dniach:

18-20.I 2016r (max.15 osób)

5 zł

A. Raczyńska, A. Gargas

9oo-1150

Włóczkowe ludziki.

s. 206

5 zł  (Ilość  miejsc ograniczona zapisy w sekretariacie)

T. Jabłońska

930-1150

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci.

s. 110

G.  Kotarska  P. Zielonka

9oo-1150

Budujemy miasto z kartonu/ We build a cardboard city (English & Art) .

s. 204

5 zł

J. Woźniak

9oo-1150

Malarstwo sztalugowe dla młodzieży.

s. 111

5 zł

An. Markiewicz

10oo-1150

Ferie z język angielskim.

s. 201

B. Głownia

9oo-1150

Gitara klasyczna dla wszystkich.

s. 310

M. Piekut

10oo-1150

Warsztaty przygotowujące młodzież do koncertu musicalowego.

s. 211

J. Mazur, A. Kucharzewska

9oo-1150

Próba zespołu rockowego.

s. 5

T. Łukaszuk, W. Ciukszo

9oo-1150

Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką. (rysunek, rzeźba dla młodzieży).

s. 7

5 zł

D. Gołębiowski

9oo-1150

Warsztaty rysunkowe dla młodzieży.

s. 103

5 zł

Gr. Steranko

10oo-1130

Na ludowo – tańce i śpiewy Kłobuczków.

sala lustrzana SP 18

M. Szyłejko

945-1150

Sztukodziałanie.

s. 204

5 zł

A. Borsiak-Śleszyńska

  • Obóz zimowy – PAŁACOWYCH TURYSTÓW – PODHALE 24 – 31.01.2016 r. – organizator A. Opalińska
  •  Obóz narciarsko-sportowy w Szklarskiej Porębie  termin: 24.01.2016 – 02.02.2016 – organizator J. Piotrowicz
  • Wycieczka rodzinna -do Ziołowego Zakątka w Korycinach – 1 – 3.02.2016 organizator – A. Jastrzębska, M. Marek, A. Raczyńska

 



Zobacz także

  • ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018
    ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

    OPIS NASZYCH PRACOWNI 2017/2018  ZARZĄDZENIE NR 19/2016/2017 Dyrektora Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie z dnia 14 kwietnia 2016 roku   w sprawie: określenia …

  • MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA
    MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA

    Niezapomnianych wrażeń dostarczył pałacowym miłośnikom muzyki z zespołów pana Mirka Piekuta wielopokoleniowy, dwudniowy wyjazd do Warszawy (28-29.06.2017). Głównym celem podróży była opera MADAME BUTTERFLY w …

  • Pałacowe wycieczki
    Pałacowe wycieczki

    Ładna pogoda, ciekawe miejsca, kontakt z przyrodą, dobre towarzystwo- cóż lepszego może nam się przydarzyć na początku wakacji? Tego wszystkiego doświadczyli uczestnicy trzech wycieczek, które …

  • Lista osób nieprzyjętych do Pałacu
    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu

    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 BIESIEKIERSKA OLGA BIESIEKIERSKI WIKTOR BŁAŻEJCZYK AMELIA BŁAŻOWSKA POLA BRODOWICZ KRZYSZTOF BRODOWICZ STANISŁAW BYĆ MACIEJ DANISIEWICZ BARTOSZ DEPTUŁA KATARZYNA DRAŻBO IGA EMILIAN SARA EYVAZOV MAJA EYVAZOV POLA FLORYSIAK CEZARY FURGAŁ MAŁGORZATA …

  • Lista osób przyjętych
    Lista osób przyjętych

    Lista osób przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 Arduino robotyka, elektronika i majsterkowanie (ilość osób: 2) Piotr Witkowski MAŁYSKA FRANCISZEK RYŻEWSKI ARTUR Art & English …

  • Wakacje, wakacje ….
    Wakacje, wakacje ….

    Czy ktoś z Was rozpacza z powodu rozpoczynających się wakacji? Nie znam takiego ucznia. Znam natomiast takich wychowanków i nauczycieli z Pałacu Młodzieży, którzy nawet …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji