FERIE ZIMOWE Z PAŁACEM MŁODZIEŻY styczeń 2020

Strona główna » Aktualności » FERIE ZIMOWE Z PAŁACEM MŁODZIEŻY styczeń 2020

Zapraszamy również na zajęcia „Poznajmy się na francuskim” – animacje z językiem francuskim dla dzieci w wieku 6 – 10 lat prowadzone przy współpracy z Centrum Polsko – Francuskim w Olsztynie. Zajęcia odbędą się:

  • poniedziałek 20 stycznia 2020  – godz. 12.00-13.30
  • środa 22 stycznia – godz. 13.30-15.00
  • piątek 24 stycznia – godz. 12.00-13.30
  • poniedziałek 27 stycznia – godz. 12.00-13.30
  • środa – 29 stycznia – godz. 12.00-13.30
  • piątek – 31 stycznia – godz. 12.00-13.30

poniedziałek, 20 stycznia 2020 r.

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Treningi sportowe do strzelectwa precyzyjnego (strzelectwo sportowe)
Koszt: 5 zł Miejsce: ZSO nr 3 ul. Wańkowicza 1, Prowadzący: J. Ambrożko, W. Mroczkowski
Zajęcia: Zabawy plastyczne ILUSTRUJEMY WIERSZE J.BRZECHWY
Koszt: 5 zł Miejsce: sala 115 Prowadzący: Ewa Pohlke
Zajęcia: Gry i zabawy rekreacyjne – 9 -12.00
Miejsce; sala 110 + boisko
Prowadzący: Wanda Tuma
Zajęcia: Warsztaty j. migowego
Miejsce: sala 313
Prowadzący: Magdalena Panasik
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla licealistów
Koszt: 5 zł Miejsce:111 Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Sesja nagraniowa pałacowych zespołów rockowych i pracowni wokalnej
Miejsce: PM s.5
Prowadzący: T. Łukaszuk
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał Piekut
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Muzykowanie przy pianinie. Tworzenie akompaniamentu do piosenek i melodii.
Zajęcia dla osób grających na pianinie.
Miejsce: PM s 313
Prowadzący: Gr. Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy pianinie. Tworzenie akompaniamentu do piosenek i melodii.
Zajęcia dla osób grających na pianinie.
Miejsce: PM s 313
Prowadzący: Gr. Kotarska
Zajęcia: Muzykowanie przy pianinie. Tworzenie akompaniamentu do piosenek i melodii.
Zajęcia dla osób grających na pianinie.
Miejsce: PM s 313
Prowadzący: Gr. Kotarska
Zajęcia: Magiczne kolorowanki z aplikacją Quiver (dla młodszych dzieci). Karaoke z nauką języka angielskiego.
Koszt: 5 zł Miejsce: PM s.204 Prowadzący: Małgorzata Laskowska i Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Zimowe nuty na gitarze
Miejsce: PM sala 3 Prowadzący: J. Maciej Hacia
Zajęcia: Rekonstrukcje strojów i oporządzenia historycznego
Miejsce: PM, s.304 Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: Teatranki-warsztaty z teatrzykiem Kamishibai dla dzieci od 7 lat
Prowadzący: Magdalena Marek – aula

wtorek, 21 stycznia 2020

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Treningi sportowe do strzelania precyzyjnego (strzelectwo sportowe)
Koszt: 5 zł
Miejsce: ZSO-3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrożko, W. Mroczkowski
 
Zajęcia: Street Photo (fotografia uliczna) – warsztaty
Miejsce: PM Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Mapa marzeń – kreujemy swoją przyszłość. Zajęcia plastyczne z elementami treningu mentalnego, wizualizacji. Ćwiczenia na neuroplastyczność mózgu, zabawy ruchowe
GRUPA WIEKOWA: 8-14 LAT
Koszt: 0zł PROSIMY PRZYNIEŚĆ KOLOROWE GAZETY
Miejsce: 204/ Aula Prowadzący: M. Faszcza/ A. Borsiak- Śleszyńska
Zajęcia: Mapa Marzeń- kreujemy swoją przyszłość. Zajęcia plastyczno-ruchowe dla dzieci 6-8 lat
Koszt: 0 PROSIMY PRZYNIEŚĆ KOLOROWE GAZETY
Miejsce:204
Prowadzący: M. Faszcza/ Al. Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Spotkanie przy warsztacie tkackim
Koszt: 5zl
Miejsce: PM s.206
Prowadzący: T. Jabłońska, B, Głownia
Zajęcia: Spotkanie przy warsztacie tkackim
Koszt: 5zl
Miejsce: PM s.206
Prowadzący: T. Jabłońska,
Zajęcia: “Rysunek może być kolorowy” zajęcia plastyczne dla licealistów
Koszt: 5 zł.
Miejsce: PM s. 103 Prowadzący: Olga Steranko
Zajęcia: Sesja nagraniowa pałacowych zespołów rockowych i Pracowni wokalnej
Miejsce: PM s.5
Prowadzący: T. Łukaszuk
Zajęcia: Zabawy rytmiczne i muzyczne dla najmłodszych 9.00-10.30 2-3- latki, 10.30-12.00 3-4- latki, 12.00-13.30 5-6- latki
Miejsce: PM s.110
Prowadzący: Gr. Kotarska, P. Zielonka
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł
Miejsce: s. 7 Prowadzący: D. Gołębiowski
Zajęcia: Warsztaty szachowe dla: początkujących (9.00-10.00),średnio zaawansowanych(10.00-11.15),zaawansowanych(11,15-12.45)
Miejsce: PM sala nr 8
Prowadzący: Andrzej Janczak, Waldemar Ciukszo
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla licealistów
Koszt: 5 zł
Miejsce: 111 Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: ZABAWY PLASTYCZNE / ILUSTRUJEMY WIERSZE J.BRZECHWY
Koszt: 5 zł
Miejsce: Pracownia 115 Prowadzący: Ewa Pohlke
Zajęcia: Zimowe nuty na gitarze
Miejsce: RO Zatorze
Prowadzący: J. Maciej Hacia
Zajęcia: Strzał w 10 – Łucznictwo dla każdego 8-18 lat
Miejsce: Zbiórka PM przy szatni o godz. 10.30.
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: Rekonstrukcje strojów i oporządzenia historycznego
Miejsce: PM, s.304
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: Jaką poezję śpiewać – warsztaty pisania piosenek dla uczniów szkół ponadpodstawowych
Miejsce: PM sala nr 3
Prowadzący: Katarzyna Gagacka

 

środa, 22 stycznia 2020 r.

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał Piekut
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Zabawy plastyczne ILUSTRUJEMY WIERSZE J.BRZECHWY
Miejsce: sala 115
Prowadzący: Ewa Pohlke
Zajęcia: Ebru-malowanie na wodzie i na mleku
Koszt: 5 zł
Miejsce: PM s.206
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Ebru-malowanie na wodzie
Koszt: 5 zł
Miejsce: PM s.206
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Studyjny portret fotograficzny – warsztaty
Koszt: 5 zł
Miejsce: sala 307 Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Sesja nagraniowa pałacowych zespołów rockowych i Pracowni Wokalnej
Miejsce: PM s.5
Prowadzący: T. Łukaszuk
Zajęcia: Rekonstrukcje strojów i oporządzenia historycznego
Miejsce: PM, s.304 Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: Warsztaty emisji głosu dla młodzieży
Miejsce: PM s. 313
Prowadzący: J. Wojtkowiak
Zajęcia: Warsztaty emisji głosu dla dzieci SP
Miejsce: PM s. 313
Prowadzący: Józef Wojtkowiak
Zajęcia: Budujemy karmniki dla ptaków
Koszt: 20 zł.
Miejsce: PM s. 4
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Budujemy model kartonowy samochodu
Koszt: 5 zł.
Miejsce: PM s. 4Prowadzący: P. Witkowski
Zajęcia: Wyjście do Teatru Lalek na spektakl ”Psiakość” + edukacja teatralna, koszt 19 zł
Miejsce: PM Prowadzący: Magdalena Marek i H. Banasiak (zapisy)
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla licealistów
Koszt: 5 zł osoby z zewnątrz
Miejsce: 111 Prowadzący: Anka Markiewicz, Mirosław Garniec
Zajęcia: “Rysunek może być kolorowy” zajęcia plastyczne dla licealistów
Koszt: 5 zł.
Miejsce: PM s. 103Prowadzący: Olga Steranko
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł
Miejsce: s. 7 Prowadzący: Dawid Gołębiowski
Zajęcia: Skaczące nutki – gry i zabawy dla najmłodszych z wykorzystaniem keyboardu
Prowadzący: Adam Rosiński
Miejsce: Zatorze ul Jagiellońska 12
Zajęcia: Gry i zabawy w języku angielskim
Miejsce: 201
Prowadzący: B. Głownia

 

czwartek, 23 stycznia 2020 r.

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Sesja nagraniowa pałacowych zespołów rockowych i Pracowni Wokalnej
Miejsce: PM s.5
Prowadzący: T. Łukaszuk
Zajęcia: Zabawy plastyczne ILUSTRUJEMY WIERSZE J.BRZECHWY
Miejsce: sala 115
Prowadzący: Ewa Pohlke, Iwona Bolińska-Walendzik
Zajęcia: Warsztaty szachowe dla początkujących
Miejsce: PM – sala nr 8
Prowadzący: A. Janczak, W Ciukszo
Zajęcia: Warsztaty szachowe dla: średnio zaawansowanych
Miejsce: PM – sala nr 8
Prowadzący: A. Janczak, W Ciukszo
Zajęcia: Warsztaty szachowe dla:
zaawansowanychMiejsce: PM – sala nr 8
Prowadzący: A. Janczak, W Ciukszo
Zajęcia: Reportaż fotograficzny i filmowy – warsztaty
Koszt: 5 zł
Miejsce: PM
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Budujemy karmniki dla ptaków
Koszt: Koszt: 20 zł.
Miejsce: PM s. 4
Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Budujemy model kartonowy pojazdu wojskowego
Koszt: 5 zł.
Miejsce: PM s. 4 Prowadzący: P. Witkowski
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla licealistów
Koszt: 5 zł osoby z zewnątrz
Miejsce: 111
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Zimowe nuty na klawiszach
Miejsce: PM sala 312
Prowadzący: M. Hacia
Zajęcia: “Rysunek może być kolorowy” zajęcia plastyczne dla licealistów
Koszt: 5 zł.
Miejsce: PM s. 103Prowadzący: O. Steranko
Zajęcia: Teatr Lalek “Psiakość’ dzieci przedszkolne i kl I-III
Koszt: 19 zł
Miejsce: PM zbiórka o 8.45
Prowadzący: G. Kotarska, M. Wybrańska
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł Miejsce: s. 7
Prowadzący: Dawid Gołębiowski:
Zajęcia: Strzał w 10 łucznictwo dla każdego 8-18 lat
Miejsce: Zbiórka PM przy szatni o godz. 10.30.
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: Rekonstrukcje strojów i oporządzenia historycznego
Miejsce: PM, s.304
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: Ferie z teatrem
Miejsce: s. 110 Prowadzący: Magdalena Marek, Hanna Banasiak
Zajęcia: Makrama-robimy bizuterie
Koszt: 5 zł
Miejsce: PM s.206
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Szyjemy poduszki-przytulanki
Koszt: 10zl
Miejsce: PM s.206
Prowadzący: T. Jabłońska
Zajęcia: Gry i zabawy w języku angielskim
Miejsce: 201
Prowadzący: B. Głownia

 

 

piątek, 24 stycznia 2020 r.

9.00 – 10.3010.30 – 12.0012.00 – 13.30
Zajęcia: Sesja nagraniowa pałacowych zespołów rockowych.
Miejsce: PM s.5 Prowadzący: T. Łukaszuk
Zajęcia: Stop motion – ABC animacji poklatkowej. Warsztaty: Jak zrobić film metodą animacji poklatkowej.
Miejsce: PM s. 307 Prowadzący: Michał Kupisz, Natalia Tejs
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla licealistów
Koszt: 5 zł osoby z zewnątrz Miejsce: 111 Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł Miejsce: s. 7 Prowadzący: Dawid Gołębiowski
Zajęcia: Budujemy budki lęgowe dla ptaków
Koszt: 20 zł.
Miejsce: PM s. 4 Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Budujemy model kartonowy samochodu
Koszt: 5 zł.
Miejsce: PM s. 4 Prowadzący: P.Witkowski
Zajęcia: Muzykowanie na instrumentach perkusyjnych, zajęcia dla dzieci SP
Miejsce: PM s. 313
Prowadzący: Józef Wojtkowiak
Zajęcia: Muzykowanie na akordeonie dla uczestników bez wiekowych ograniczeń.
Miejsce: PM s. 313
Prowadzący: Józef Wojtkowiak
Zajęcia: “Rysunek może być kolorowy” zajęcia plastyczne dla licealistów
Koszt: 5 zł.
Miejsce: PM s. 103 Prowadzący: Olga Steranko
Zajęcia: Rekonstrukcje strojów i oporządzenia historycznego
Miejsce: PM, s.304
Prowadzący: B. Ordelewski
Zajęcia: SZTUKODZIAŁANIE z włóczki i witek wierzby
Koszt: 5 zł
Miejsce:204 Prowadzący: Alicja Borsiak- Śleszyńska i Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Rękodzieło wszelakie…
Koszt: 5 zł
Miejsce: zajęcia poza PM
Prowadzący: T. Jabłońska, B. Głownia

sobota, 25 stycznia 2020 r.

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Zimowa przygoda z szachami 2020.Turniej rodzinny.
Miejsce: Pałac Młodzieży (9.00-15.00)
Prowadzący: (8.30-15.30) A. Janczak, (9.00-12.00) Wybrańska M., Borsiak-Śleszyńska A., Jabłońska T., Witkowski P., A. Janicka (12.00 – 15.00)
Tuma W., Głownia B., Piekut Michał
Zajęcia: Warsztaty wokalne dla dzieci
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Al. Janicka
Zajęcia: Warsztaty wokalne dla dzieci
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Al. Janicka
Zajęcia: Warsztaty wokalne dla dzieci
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Al. Janicka

 

 

poniedziałek, 27 stycznia 2020 r.

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Treningi sportowe do strzelania precyzyjnego (strzelectwa sportowego)
Koszt: 5 zł;
Miejsce: ZSO-3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrożko, W. Mroczkowski
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla licealistów
Koszt: 5 zł Miejsce: 111
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Zabawy plastyczne / Pracownia 115 ILUSTRUJEMY WIERSZE J.BRZECHWY
Miejsce: sala 115
Prowadzący: Ewa Pohlke
Zajęcia; Muzykowanie przy pianinie. Tworzenie akompaniamentu do piosenek i melodii. Zajęcia dla osób grających na pianinie
Miejsce; PM s. 313
Prowadzący; Grażyna Kotarska
Zajęcia: Zimowe nuty na gitarze
Miejsce: PM sala 3
Prowadzący: J. Maciej Hacia
Zajęcia: Plastyka dla dzieci młodszych zwierzaki cudaki
Koszt: 5 zł Miejsce:204
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska, Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Rękodzieło wszelakie…
Koszt: 5 zł
Miejsce: zajęcia poza PM
Prowadzący: T. Jabłońska

 

wtorek, 28 stycznia 2020 r.

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Gry i zabawy dla najmłodszych ( 4-7 lat)
Miejsce: sala gimnastyczna ZSEH
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Gry zespołowe (8-11 lat)
Miejsce: sala gimnastyczna ZSEH
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Gry zespołowe (12 i więcej lat)
Miejsce: sala gimnastyczna ZSEH
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł
Miejsce: s. 7
Prowadzący: Dawid Gołębiowski
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł
Miejsce: s. 7
Prowadzący: Dawid Gołębiowski
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł
Miejsce: s. 7
Prowadzący: Dawid Gołębiowski
Zajęcia; Zabawy rytmiczne i muzyczne dla najmłodszych 9.00-10.30- 2-3-latki,
Miejsce; PM s. 110
Prowadzący; G. Kotarska, P. Zielonka
Zajęcia; Zabawy rytmiczne i muzyczne dla najmłodszych – 3-4- latki
Miejsce; PM s. 110
Prowadzący; G. Kotarska, Piotr Zielonka
Zajęcia; Zabawy rytmiczne i muzyczne dla najmłodszych – 5-6- latki
Miejsce; PM s. 110
Prowadzący; G. Kotarska, P. Zielonka
Zajęcia: Treningi sportowe do strzelania precyzyjnego (strzelectwa sportowego)
Koszt: 5 zł
Miejsce: ZSO-3 ul. Wańkowicza 1
Prowadzący: J. Ambrożko, W. Mroczkowski
Zajęcia: Teatranki- warsztaty z teatrem kamishibai
Miejsce: aula
Prowadzący: M. Marek, H. Banasiak
Zajęcia: Budujemy budki lęgowe dla ptaków
Koszt: 20 zł.
Miejsce: PM s. 4 Prowadzący: Piotr Witkowski, Waldemar Ciukszo
Zajęcia: Warsztaty j. migowego
Miejsce; sala 311
Prowadzący: Magdalena Panasik
Zajęcia: Zabawy plastyczne ILUSTRUJEMY WIERSZE J.BRZECHWY

Miejsce: sala 115

Prowadzący: Ewa Pohlke

Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla licealistów
Koszt: 5 zł Miejsce: 111
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: Obróbka cyfrowa fotografii – warsztaty
Koszt: 5 zł Miejsce: sala 307
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Zimowe nuty na gitarze
Miejsce: RO Zatorze
Prowadzący: J. Maciej Hacia
Zajęcia: Obrazy szmatkami malowane
Koszt: 5 zł
Miejsce: 206 Prowadzący:
Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Obrazy szmatkami malowane
Koszt: 5 zł
Miejsce: sala 206
Prowadzący: Ag. Przełomiec
Zajęcia: Plastyka dla dzieci młodszych – “TĘCZA”- barwy podstawowe i pochodne
Koszt: 5 Miejsce: 204
Prowadzący: Alicja Borsiak-Śleszyńska, M. Faszcza
Zajęcia: “Rysunek może być kolorowy” zajęcia plastyczne dla licealistów
Koszt: 5 zł. Miejsce: PM s. 103
Prowadzący: Olga Steranko
Zajęcia: Rękodzieło – szyjemy lalki-przytulanki
Koszt: 10 zł
Miejsce: PM s.206Prowadzący: T. Jabłońska, B. Głownia

Środa, 29 stycznia 2020 r.

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Wyjście do Teatru Lalek na spektakl: “Żółto-niebieski” dla dzieci od 1,5 roku życia (zapisy)
Koszt: koszt 20 zł Miejsce: zbiórka PM
Prowadzący: M. Marek, H. Banasiak
Zajęcia: Gry i zabawy dla najmłodszych ( 4-7 lat)
Miejsce: sala gimnastyczna ZSEH
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Gry zespołowe ( 8-11 lat)
Miejsce: sala gimnastyczna ZSEH
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Gry zespołowe (12 i więcej lat:)
Miejsce: sala gimnastyczna ZSEH
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla licealistów
Koszt: 5 zł Miejsce: 111 Prowadzący:
Anka Markiewicz, Mirosław Garniec
Zajęcia: “Rysunek może być kolorowy” zajęcia plastyczne dla licealistów
Koszt: 5 zł. Miejsce: PM s. 103
Prowadzący: Olga Steranko
Zajęcia: ZABAWY PLASTYCZNE/ ILUSTRUJEMY WIERSZE J.BRZECHWY
Miejsce: Pracownia 115Prowadzący: Ewa Pohlke
Zajęcia: Animacja poklatkowa – warsztaty
Koszt: 5 zł Miejsce: sala 307
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł Miejsce: s. 7
Prowadzący: Dawid Gołębiowski
Zajęcia: Budujemy karmniki dla ptaków
Koszt: 20 zł. Miejsce: PM s. 4
Prowadzący: Piotr Witkowski, Waldemar Ciukszo
Zajęcia: Gry i zabawy w języku angielskim
Miejsce: 201
Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia: Zimowe nuty na klawiszach
Miejsce: PM sala 312
Prowadzący: J. Maciej Hacia
Zajęcia: Zwierzęta szmatkami malowane
Koszt: 5 zł.
Miejsce: sala 206
Prowadzący: Ag. Przełomiec
Zajęcia: Zwierzęta szmatkami malowane
Koszt:5 zł.
Miejsce: s.206
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Zwierzęta szmatkami malowane
Koszt:5 zł.
Miejsce: s.206
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał Piekut
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Warsztaty emisji głosu dla młodzieży
Miejsce: PM s. 313
Prowadzący: J. Wojtkowiak
Zajęcia: Warsztaty emisji głosu dla dzieci SP
Miejsce: PM s. 313
Prowadzący: Józef Wojtkowiak
Zajęcia: Podstawy kompozycji i aranżacji dla osób grających na keyboardzie
Prowadzący: Adam Rosiński
Miejsce: Zatorze, ul Jagiellońska 12

 

czwartek 30 stycznia 2020 r.

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Zabawy plastyczne/ ILUSTRUJEMY WIERSZE J. BRZECHWY
Miejsce: sala 115
Prowadzący: Ewa Pohlke, Iwona Bolińska-Walendzik
Zajęcia: Malarstwo sztalugowe dla licealistów
Koszt: 5 zł Miejsce: 111
Prowadzący: Anka Markiewicz
Zajęcia: “Rysunek może być kolorowy” zajęcia plastyczne dla licealistów
Koszt: 5 zł. Miejsce: PM s. 103
Prowadzący: Olga Steranko
Zajęcia: Warsztaty perkusyjne dla dzieci
Miejsce: PM s. 5
Prowadzący: Józef Wojtkowiak
Zajęcia: Warsztaty perkusyjne dla młodzieży
Miejsce: PM s. 5
Prowadzący: Józef Wojtkowiak
Zajęcia: Dawne Wielkie Cywilizacje: Sumeryjska, Egipska, Majów, Azteków i Inków. Dzieci wykonają prace plastyczne, wykorzystując elementy związane z tymi dawnymi Kulturami
Koszt: 5 zł Miejsce: Pałac Młodzieży, sala 204
Prowadzący: Joanna Rostańska, Małgorzata Laskowska
Zajęcia: Fotoreportaż – warsztaty
Miejsce: PM
Prowadzący: Ewa Wieliczko
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł Miejsce: s. 7
Prowadzący: Dawid Gołębiowski
Zajęcia: Gry i zabawy w języku angielskim
Miejsce: 201
Prowadzący: B. Głownia
Zajęcia: Taniec nowoczesny – łączenie stylów tańca w choreografię (8-12 lat)
Miejsce: aula PM Prowadzący: Mariola Sudzińska
Zajęcia: Taniec nowoczesny – łączenie stylów tańca w choreografię (8-12 lat)
Miejsce: aula PM Prowadzący: Mariola Sudzińska
Zajęcia: Taniec nowoczesny – łączenie stylów tańca w choreografię (8-12 lat)
Miejsce: aula PM Prowadzący: Mariola Sudzińska
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał Piekut
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut:
Zajęcia: Muzykowanie na 10 strun (gitara i ukulele)
Miejsce: sala 310
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Obrazy szmatkami malowane
Koszt: 5 zł.
Miejsce: s. 206
Prowadzący: Agnieszka Przełomiec
Zajęcia; Planetarium – seans filmowy “Polaris” dla dzieci +5 i kl.I-III
Koszt; 11 zł bilet ulgowy
Miejsce; PM zbiórka 9.15 Prowadzący; Grażyna Kotarska, M. Marek
Zajęcia: Gry i zabawy dla najmłodszych (4-7 lat)
Miejsce: sala gimnastyczna ZSEH
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Gry zespołowe (8-11 lat)
Miejsce: sala gimnastyczna ZSEH
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz
Zajęcia: Gry i zabawy (12 i więcej lat)
Miejsce: sala gimnastyczna ZSEH
Prowadzący: Jolanta Piotrowicz

 

piątek, 31 styczeń 2020 r.

9.00 – 10.3010.30 – 12.00 godz. 12.00 Rada Pedagogiczna
Zajęcia: Rysunek dla zaawansowanych
Koszt: 5 zł
Miejsce: s. 7 Prowadzący: Dawid Gołębiowski, Ewa Pohlke
godz. 12.00 Rada Pedagogiczna – podsumowanie I semestru
Zajęcia: Pokonać stres – techniki relaksacji. Warsztaty dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Koszt: (własne kredki i koc/śpiwór trzeba przynieść na zajęcia)
Miejsce: PM s. 3 Prowadzący: Katarzyna Gagacka
Zajęcia: Kino wczoraj, kino dziś. Narodziny efektów specjalnych. Warsztaty tworzenia prostych trików filmowych
Miejsce: PM, s. 307 Prowadzący: Michał Kupisz, Natalia Tejs
Zajęcia: “Rysunek może być kolorowy” zajęcia plastyczne dla licealistów
Koszt: 5 zł.
Miejsce: PM s. 103 Prowadzący: Olga Steranko
Zajęcia: Budujemy budki lęgowe dla ptaków
Koszt: 20 zł. Miejsce: PM s. 4 Prowadzący: Piotr Witkowski
Zajęcia: Muzykowanie ma 10 strun (ukulele i gitara)
Miejsce: sala 310Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: “Gitara moją pasją” – koncert absolwenta Pałacu Młodzieży Pawła Opalczewskiego
Miejsce: 310, sala 312
Prowadzący: Michał i Mirek Piekut
Zajęcia: Taniec ze wstążką (6-10lat)
Miejsce: aula PM
Prowadzący: Mariola Sudzińska M. Faszcza
Zajęcia: Tańce warmińskie
Miejsce: aula PM
Prowadzący: Mariola Sudzińska, M. Faszcza
Zajęcia: Dawne Wielkie Cywilizacje: Sumeryjska, Egipska, Majów, Azteków i Inków. Dzieci wykonają prace plastyczne, wykorzystując elementy związane z tymi dawnymi Kulturami
Koszt: 5 zł Miejsce: Pałac Młodzieży, sala 115, 8.15 – 12.00
Prowadzący: Joanna Rostańska, Małgorzata Laskowska Alicja Borsiak-Śleszyńska
Zajęcia: Rękodzieło – szyjemy lalki-przytulanki
Koszt: 10 zł
Miejsce: PM s.206Prowadzący: T. Jabłońska, B. Głownia

 

sobota, 1 lutego 2020

9.00 – 10.30 10.30 – 12.00 12.00 – 13.30
Zajęcia: Street dance – warsztaty (10-15 lat)
Miejsce: aula PM
Prowadzący: Mariola Sudzińska
 
Zajęcia: Warsztaty wokalne dla dzieci
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Al. Janicka
Zajęcia: Warsztaty wokalne dla dzieci
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Al. Janicka
Zajęcia: Warsztaty wokalne dla dzieci
Miejsce: s. 312
Prowadzący: Al. Janicka

 

  1. Zimowisko Szczawnica (Pieniny) 18-25.01.2020 – J. Mazur, M. Szyłejko i A. Opalińska
  2. Ferie z brydżem 2020 – obóz szkoleniowy – Dwór Rychwałd – Beskid Żywiecki – 18-24.01.2020 – A. Cwirko

 

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit