Nasze zajęcia:

III Otwarty Konkurs i Wystawa Modeli Redukcyjnych w Olsztynie

III Otwarty Konkurs i Wystawa Modeli Redukcyjnych w Olsztynie

O Konkursie można przeczytać:

III_konkurs

Wyróżnienia w Konkursie otrzymali:

 

Kuba Niewiński

w kategorii: Dioramy 1/35/Junior

model: Tarawa

 

Kamil Waszczyński

w kategorii: Dioramy 1/72/Junior

model: Bitwa legionów rzymskich

 

Martyna Lis-Kujawska

w kategorii: Figurki Fantasy/Junior

model: Chatka Yody

 

Karol Podbielski

w kategorii: Figurki Historyczne/Junior

model: Obersturmführer

 

Kuba Niewiński

w kategorii: Figurki Historyczne/Junior

model: Czarnobrody

 

Mateusz Nosal

w kategorii: Lotnictwo 1/32/Junior

model:SBD 2 – Dauntles

 

Maciej Woźniak

w kategorii: Lotnictwo 1/48/Junior

model: Hellcat F6F-5

 

Kamil Waszczyński

w kategorii: Lotnictwo 1/72/Junior

model: Tornado GR.1 RAF

 

Bartosz Jarzębowski

w kategorii: Lotnictwo 1/72/Junior

model: Hawker Typhoon Mk.1B

 

Radosław Puchalski

w kategorii: Lotnictwo 1/72/Junior

model: P-51 Mustang

 

Kruś Tomasz

w kategorii:Modele kartonowe Budowle/Junior

model:Zamek w Malborku

 

Monika Czerwińska

w kategorii: Modele kartonowe Budowle/Junior

model:Koloseum

 

Daria Chruścicka

w kategorii: Modele kartonowe Figurki i Zwierzęta/Junior

model: Kotek

 

Monika Czerwińska

w kategorii: Modele kartonowe Figurki i Zwierzęta/Junior

model: Smok

 

Gierszewski Jakub

w kategorii: Modele kartonowe Lotnictwo/Junior

model: Sopwith PUP

 

Adam Ciuchta

w kategorii: Modele kartonowe Lotnictwo/Junior

model: Harrier

 

Gierszewski Jakub

w kategorii: Modele kartonowe Pojazdy wojskowe/Junior

model:Willys Jeep

 

Jakub Wesołowski

w kategorii: Okręty 1/700/Junior

model: U.S.S. Nimitz

 

Kuba Niewiński

w kategorii: Okręty 1/700/Junior

model:RMS Titanic

 

Karol Podbielski

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/35/Junior

model: M4 Sherman

 

Daniel Oziembłowski

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/35/Junior

model: M1A2 Abrams

 

Damian Ciesielski

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/35/Junior

model: Panzer II Ausf C

 

Paulina Szitenhelm

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/72/Junior

model: Pz.Kpfw III Ausf.L

 

Marek Rodziewicz

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/72/Junior

model: Cromwell Mk. IV

 

Radosław Puchalski

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/72/Junior

model:M4A1 Sherman “Caliope”

 

Kuba Niewiński

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/72/Junior

model: Dailmer MK II

 

Karol Podbielski

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/35/Junior

model: M3A1 White Scout Car

 

Daniel Oziembłowski

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/35/Junior

model: M1132 Stryker

 

Basia Jermolonek

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/35/Junior

model: Schwimmwagen

 

Maziarz Damian

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/72/Junior

model: Kubelwagen

 

Marek Rodziewicz

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/72/Junior

model: Zis

 

Robert Zakrzewski

w kategorii: Artyleria 1/35/Senior

model: Haubica 7,2 cala

 

Grzegorz Pastor

w kategorii: Dioramy 1/35/Senior

model: Ofensywa

 

Marcin Kalbarczyk

w kategorii:

Dioramy Senior 1/35/Senior

model: Flammenwerfer voran

 

Mateusz Przybylski

w kategorii: Figurki Fantasy/Senior

model: PEGAZ

 

Leszek Szreder

w kategorii: Figurki Fantasy/Senior

model: Renegat

 

Maciej Pomianowski

w kategorii: Figurki Fantasy/Senior

model: Lara Croft, Tomb Rider

 

Andrzej Buder

w kategorii: Figurki Historyczne/Senior

model: Templariusz

 

Grzegorz Śliżewski

w kategorii: Figurki historyczne senior/Senior

model: Jankes, Ardeny 1945

 

Marcin Kalbarczyk

w kategorii: Figurki historyczne senior/Senior

model: Die Schlachtung

 

Artur Domański

w kategorii: Lotnictwo 1/32/Senior

model: DH-98 Mosquito

 

Grzegorz Mądry

w kategorii: Lotnictwo 1/32/Senior

model: A-7D Corsair

 

Jerzy Lemke

w kategorii: Lotnictwo 1/32/Senior

model: Arado Ar 196A

 

Sławomir Mitraszewski

w kategorii: Lotnictwo 1/48/Senior

model: Dornier DO-335

 

Grzegorz Mądry

w kategorii: Lotnictwo 1/48/Senior

model: Mig 21 MF

 

Krzysztof Kokosiński

w kategorii: Lotnictwo 1/48/Senior

model: JU 52/3m4g

 

Szymon Kubiak

w kategorii: Lotnictwo 1/72/Senior

model: F-4EJ KAI Phantom

 

Michał Pyzel

w kategorii: Lotnictwo 1/72/Senior

model: OH-6A Cayuse

 

Krzysztof Fituch

w kategorii: Lotnictwo 1/72/Senior

model: Ła 5Fn

 

Maciej Myśliński

w kategorii: Modele kartonowe Budowle/Senior

model: Wieża Wodna “Wolsztyn”

 

Grzegorz Staniucha

w kategorii: Modele kartonowe Budowle/Senior

model: Lednice

 

Piotr Gąsiorowski

w kategorii: Modele kartonowe Budowle/Senior

model: Sw.Vita

 

Ensminger Bogusław

w kategorii: Modele kartonowe Figurki i Zwierzęta/Senior

model: Pies Bernardyn

 

Krzysztof Zabłocki

w kategorii: Modele kartonowe Lotnictwo/Senior

model: WESTLAND SEA KING Mk. 41

 

Jan Bąkała

w kategorii: Modele kartonowe Lotnictwo/Senior

model: Karaś

 

Paweł Harłoziński

w kategorii: Modele kartonowe Lotnictwo/Senior

model: Iskra

 

PIOTR STEMPOWSKI

w kategorii: Modele kartonowe Okręty/Senior

model: KRĄŻOWNIK  AURORA

 

Stefan Pawlak

w kategorii: Modele kartonowe Okręty/Senior

model: Victory

 

Sroczyński Grzegorz

w kategorii: Modele kartonowe Pojazdy Cywilne/Senior

model: Tramwaj Konstal 105N

 

Andrzej Kamiński

w kategorii: Modele kartonowe Pojazdy Cywilne/Senior

model: Pt 47

 

Stefan Nowakowski

w kategorii: Modele kartonowe Pojazdy Cywilne/Senior

model: Jupiter

 

Borakiewicz Kryspin

w kategorii: Modele kartonowe Pojazdy wojskowe/Senior

model: Leopard 1A4

 

Piotr Targoński

w kategorii: Modele kartonowe Pojazdy wojskowe/Senior

model: 7TP

 

Michał Markiewicz

w kategorii: Modele kartonowe Pojazdy wojskowe/Senior

model: T28

 

Grzegorz Lipski

w kategorii: Okręty 1/350/Senior

model: pancernik HMS Rodney

 

Piotr Ostaszewski

w kategorii: Okręty 1/350/Senior

model: U-boot typ VIIC/41 (1:72)

 

Sławomir Kopański

w kategorii: Modele kartonowe  Okręty /Senoir

model: Pancernik Hiei

 

Jan Golombek

w kategorii: Okręty 1/350/Senior

model: Drobnicowiec  Uniwersalny m/s. Franciszek Zubrzycki

 

Andrzej Zygas

w kategorii: Okręty 1/700/Senior

model: Wasa 1628

 

Sławomir Słoka

w kategorii: Okręty 1/700/Senior

model: Ashigara

 

Maciej Myśliński

w kategorii: Pojazdy Cywilne 1/25/Senior

model: Ferrari Italia

 

Jacek Lewandowski

w kategorii: Pojazdy Cywilne 1/25/Senior

model: Volkswagen Beetle 1303S

 

Andrzej Szmuraj

w kategorii: Pojazdy Cywilne 1/25/Senior

model: Ferrari 360 Modena

 

Marcin Kalbarczyk

w kategorii: Pojazdy Cywilne 1/43/Senior

model: Liebher 934

 

Tomasz Kica

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/35/Senior

model: SU-100

 

Grzegorz Lipski

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/35/Senior

model: czołg T-18

 

Witold Hałub

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/35/Senior

model: BERGEPANTHER ausf. G

 

Piotr Ostaszewski

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/48/Senior

model: KW-2

 

Radosław Bałbański

w kategorii: Pojazdy Wojskowe gąsienicowe 1/48/Senior

model: Sherman M4A1

 

Radosław Reszotarski

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/72/Senior

model: M3 Lee

 

Paweł Tajnert

w kategorii: Pojazdy wojskowe gąsienicowe 1/72/Senior

model: Kettenkrad

 

Krzysztof Fituch

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/35/Senior

model: Aerosan NKL 26

 

Kamil Kowalik

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/35/Senior

model: Opel Blitz

 

 

Robert Zakrzewski

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/35/Senior

model: Mack NO 7,5 t

 

Jarosław Trzciński

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/72/Senior

model: Ba-6

 

Maciej Pomianowski

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/72/Senior

model: SdKfz 222

 

Piotr Gąsiorowski

w kategorii: Pojazdy wojskowe kołowe 1/72/Senior

model: Dragon Wagon

 

Monika Czerwińska

w kategorii: Modele kartonowe Figurki i Zwierzęta / Junior

model: Smok

 

Daria Chruscicka

w kategorii: Modele kartonowe Figurki i Zwierzęta / Junior

model: Kotek

 

Nagrody specjalne otrzymali:

 

JERZY LEMKE
JAKO NAJSTARSZY
UCZESTNIK KONKURSU

 

KUBA WESOŁOWSKI

JAKO NAJŁODSZY
UCZESTNIK KONKURSU

 

NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI
ANTOM LETKI
ZA MODEL „Karol Wójcik”

 

MACIEJ WOŹNIAK  i  SZYMON KUBIAK

OD  „GRUPY TOMCATSKY”

 

PIOTR OSTASZEWSKI

OD ISMR

oraz
ZA WPROWADZENIE SKLEPOWEGO W ZACHWYT



Zobacz także

  • Pałacowe wycieczki
    Pałacowe wycieczki

    Ładna pogoda, ciekawe miejsca, kontakt z przyrodą, dobre towarzystwo- cóż lepszego może nam się przydarzyć na początku wakacji? Tego wszystkiego doświadczyli uczestnicy trzech wycieczek, które …

  • Z dzieckiem w świat wartości
    Z dzieckiem w świat wartości

    Rajd profilaktyczny pod hasłem    „ Z dzieckiem w świat wartości ” 27.05.2017. Turyści ciągle na szlaku, tym razem nad Bagnami Nadrowskimi.

  • Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Różnowie
    Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Różnowie

    W sobotę 13 maja 2017 dzieci z Pracowni Tańca Charakterystycznego pani Magdaleny Faszczy, Teatru Tańca pani Małgorzaty Szyłejko oraz z Zespołu Ludowego Kłobuczki, odwiedziły ze …

  • Wycieczka do tajemniczej i dzikiej Puszczy Boreckiej
    Wycieczka do tajemniczej i dzikiej Puszczy Boreckiej

    Kolejny rajd z cyklu “Matka Natura woła swoje dzieci” za nami. Tym razem pałacowi turyści byli organizatorami wycieczki do tajemniczej i dzikiej Puszczy Boreckiej.  W …

  • Szlakiem Zabytków Techniki
    Szlakiem Zabytków Techniki

     „Szlakiem Zabytków Techniki” wędrowali pałacowi turyści w dniach 31.03-02.04.2017. Podczas niezmiernie ciekawej i edukacyjnej V-wycieczki rodzinnej zwiedzili liczne obiekty na szlaku: Kopalnie węgla, kopalnie srebra, Muzeum …

  • Niedziela Palmowa w Łysych
    Niedziela Palmowa w Łysych

    Kolejna wyprawa turystyczno-etnograficzna pałacowych turystów odbyła się 09.04.17 do Łysych leżących na Kurpiach. Wycieczka w Niedzielę palmową była pełna folkloru, tradycji, śpiewu i tańca ludowego. Niedziela Palmowa ma …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji