Kalendarz Imprez

Strona główna » Kalendarz Imprez

Kalendarz Imprez w Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2019/2020

lpRodzaj imprezyTermin,  miejsceOdpowiedzialnyWspółodpowiedzialni
1Koncert na Placu Pułaskiego18.09.2019 r.P. Zielonkadział artystyczny

 

2Światowy Dzień Turystyki- Olsztyn21.09.2019 r.A. OpalińskaP. Kotarski
3Turniej strzelecki o puchar Prezesa LOK22.09.2019 r.

strzelnica LOK

J. Ambrożko
W. Mroczkowski
 A. Opalińska
4Aktywnie – rodzinne

warsztaty sztuk różnych dla rodziców z dziećmi

28.09.019 r.

11.00-13.00

AULA

 M. Faszcza

 

M. Szyłejko
5Finał Centralnych Zawodów Strzeleckich

“O Srebrne Muszkiety – 2019”

30.09-02.10.2019 r.

Bydgoszcz

J. Ambrożkoprzedstawiciel

kuratorium

R. Leszczyński

6Koncert na Placu Pułaskiego10.10. 2019 r.P. Zielonkadział artystyczny

 

7Dzień Edukacji Narodowejwernisaż 14.10.2019 r.

Salonik PM

Ag. PrzełomiecEwa Wieliczko

 

8Spektakl Grupy teatralnej młodzieżowej18.10.2019 r.N. TejsP. Zielonka
9Regionalny Rajd “Rzeki to idące drogi…” – Pasłęka18 -19.10. 2019 r.

 

A. Opalińska

 

P. Kotarski
10Turniej strzelecki o puchar Prezesa LOK19.10. 2019 r. Strzelnica

LOK

J. Ambrożko

W. Mroczkowski

A. Opalińska

 

11Koncert na Placu Pułaskiego25.10.2019 r.P. Zielonkadział artystyczny

 

12Aktywnie- rodzinne

warsztaty sztuk różnych dla rodziców z dziećmi

3 lub 10.11.2019 r.

11.00-13.00

AULA

 M. Faszcza

 

M. Szyłejko
13“Radosna Niepodległa” – Konkurs piosenki  patriotycznej 7.11.2019 r., Aula PM

 

A. Kucharzewska – SamkoP. Zielonka J. Mazur/ M. Hacia
14Turniej sportowo strzelecki oraz wiedzy  historii II RP(1914-1923) z okazji 100-lecia Święta Niepodległości Polski08.11.2019 r.

jednostka wojskowa Olsztyn

J. Ambrożko

W. Mroczkowski

A.Opalińska
15Jesienne Regionalne Biegi na orientację.9.11.2019 r.A. OpalińskaP. Kotarski
16Jesienny koncert instrumentalno – wokalny16 11. 2019 r.G. Kotarska

 

P. Zielonka

dział artystyczny

17Spotkanie z Podróżnikiem19.11.2019 r.A. OpalińskaP. Kotarski
18Pałacowe Zaduszki Muzyczne- koncert22. 11. 2019 r.

/próba generalna na auli 16 listopada (sobota)

J. Mazur/

A.Kucharzewska-Samko

T. Łukaszuk

P. Zielonka

muzycy

19“‘Jadą, idą Mikołaje’03.12.2019 r.

 

G. Kotarska

 

P. Zielonka
20Turniej strzelecki z karabinu pneumatycznego z okazji “Mikołajek”grudzień 2019 r. strzelnicaJ. Ambrożko

W. Mroczkowski

A. Opalińska
21Spotkanie z Podróżnikiemgrudzień 2019 r.A. OpalińskaP. Kotarski

 

22Szczodre Gody w Pałacu Młodzieży7.12.2019 r. Turowskiego

 

M. SzyłejkoW. Ciukszo,
23“Viva Espańa”- koncert

w hiszpańskim stylu

14 grudnia- szkoła muzyczna lub TurowskiegoM.  Faszcza/

A.Kucharzewska-Samko

dział artystyczny
24Koncert muzyki rozrywkowej (keyboard)15.01.2020 r.A. RosińskiP. Zielonka
25Koncert kolęd16.12. 2019 r.   AulaA.Kucharzewska-SamkoP. Zielonka

dział artystyczny

26W nastroju przed świątecznym – wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek w Pałacu16-20.12.2019 r.

w holu i na piętrach

P. ZielonkaJ. Mazur, muzycy
27Ferie zimowe z Pałacem Młodzieży (wg oddzielnego programu)20.01.- 2.02.2020 r.kierownicy działówwszyscy n-le
28Zimowisko zespołów turystycznych18-25.01.2020 r.

Szczawnica (Pieniny)

 A. OpalińskaP. Kotarski

M. Szyłejko

J. Mazur

29Zima z szachami-turniej rodzinny 2020styczeń 2020 r.A. JanczakPlastycy
30Zimowy koncert wokalny -Pracownia Piosenki19.02.2020 r.J. Mazurmuzycy
31Konkurs Piosenki Turystycznej21 lutego 2020 r. AULAM. Hacia

P. Kotarski

 

A. Opalińska

 

32“Rodem warszawianin, sercem polak, a talentem świata obywatel” koncert z okazji 210 rocznicy urodzin F. Chopina29.02.2020 r.,

aula

Michał PiekutP. Zielonka, M.Piekut

Plastycy

33Zimowe Regionalne Biegi na Orientację 29.02.2020 r.

 

A. Opalińska

 

P. Kotarski

 

34Turniej strzelecki o puchar prezesa LOKLUTY 2020 r.W. Mroczkowski J. AmbrożkoA. Opalińska
35Powiatowe i wojewódzkie drużynowe zawody strzeleckie z karabinu

pneumatycznego

marzec 2020 r.

strzelnica LOK

J. Ambrożko

W. Mroczkowski

A. Opalińska
36Dzień św.  Patryka- patrona Irlandii15/16.03.2020 r.

Aula lub

Turowskiego

M. FaszczaP. Zielonka

Ag.  Przełomiec, M. Szyłejko

37Jare Gody w Pałacu Młodzieży21.03.2020 r.

 

W. Ciukszo

M. Szyłejko

P. Zielonka,

A. Opalińska

38XI Warmińsko – Mazurski Konkurs Modelarski dla Dzieci i Młodzieży 28-29.03.2020 r.

Aula

P. WitkowskiA. Opalińska
39 Wiosenny Koncert Instrumentalno – Wokalny28 marzec 2020 r.

Aula PM

 Gr. KotarskaA.    Rosiński i

dział artystyczny

40Turniej strzelecki o puchar Prezesa LOKkwiecień 2020 r.W.Mroczkowski,

J. Ambrożko

A. Opalińska
41Eliminacje do  XXI Wojewódzkiego   Konkursu Piosenki Europejskiej oraz warsztaty wokalno-instrumentalne1 – 2.04.2020 r.

Aula PM,

Instytut Muzyki UWM

 

M. i M.  Piekut

T. Łukaszuk, P. Zielonka, A. Rosiński,

Plastycy

42XXI Wojewódzki  Konkurs Piosenki Europejskiej-  (finał)3.04.2020 r.,  aula V LO w OlsztynieM. i M.  PiekutT. Łukaszuk,

P.Zielonka, A.Rosiński,

43Wycieczka Rodzinna -Roztocze17-19.04.2020 r.A. OpalińskaP. Kotarski

 

44Turniej klasyfikacyjny

o kategorie szachowe

kwiecień 2020 r.  aula PMA. JanczakA. Opalińska
45Drużynowe wojewódzkie zawody strzeleckie z trzech postaw z karabinu sportowegokwiecień 2020 r. strzelnica LOKJ. AmbrożkoA. Opalińska
46Rajd “Rzeki to idące drogi”- Drwęca24-25.04.2020 r.A. Opalińska

 

P. Kotarski

 

47Koncert “Muzyka filmowa”22.04.2020 r.A.Kucharzewska-Samko/

J. Mazur

M. Hacia

T. Łukaszuk

P. Zielonka

48XVIII Ogólnopolski Konkurs Gitarowy “Gra Gitara”25.04.2020 r.

aula

Michał i Mirek PiekutP. Zielonka, Plastycy
49Koncert na Placu Pułaskiego29.04.2020 r.Piotr Zielonkadział artystyczny

 

50Zawody strzeleckie z okazji rocznicy zakończenia II wojny światowej.maj 2020 r.W. Mroczkowski

J. Ambrożko

A. Opalińska
51Rejonowe Eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiegomaj 2020, Aula PMM. Marek,
A. Borsiak-Śleszyńska
E. Wieliczko, Plastycy
52Aktywnie- rodzinne

warsztaty sztuk różnych dla rodziców z dziećmi

11 lub 18 maja 2020 r.

11.0-13.00

Aula

M. Faszczaplastycy

M. Szyłejko

53Przegląd Piosenki Dziecięcej “Pozytywka”19 i 20 maja 2020 r.J. Mazurmuzycy, plastycy
54Koncert „Krock-Rock w Pałacu. W ramach Pikniku Majowego.22 lub 23 maja  2020 r.  scena w ogródku PMT. ŁukaszukM. Hacia, P. Zielonka
55VII Wojewódzki Konkursu Fotograficzny “Mój Zabytek”23.05.2020 r. godz.11.00 AULA i Salonik WystawowyB. Ordelewskikierownik działu

O.Steranko,

J.Mazur, P. Zielonka

56Wojewódzkie Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety”Maj 2020 Strzelnica LOKZ. Ambrożko

W. Mroczkowski

A. Opalińska
57Pałacowy – Dzień Dziecka i Dzień Mamy29.05.2020 r.A. OpalińskaNauczyciele DZ TS
58Inna  Strona Miasta – koncert na Turowskiegoaula ZSO nr 4 22 czerwiec 2020 r.A.KucharzewskaM. Faszcza

M. Szyłejko

A. Jastrzębska

plastycy

59Plener fotograficzny wspólnie z Ukrainąmaj/czerwiec 2020r.E. WieliczkoI. Łazicka-Pawlak
60Wzywa nas morze. Koncert – szantowy.06.06.2020 r., aula PM lub na TurowskiegoMichał Piekut,

M. Hacia

P. Zielonka, Plastycy

M. Piekut

61Letni koncert wokalny17.06.2020 r.J. MazurP. Zielonka
62Święto Pałacu (Święto Placówek Wychowania Pozaszkolnego) – artystyczne podsumowanie roku szkolnego w PM19.06.2020 r.P. Zielonka,

A. Opalińska,

E. Wieliczko

wszyscy nauczyciele PM
63III Mistrzostwa w szachach dla przedszkolaków miasta Olsztyna.czerwiec 2020 r. aula PMA. JanczakPlastycy
64Koncert absolwentów22.06.2020 r.A.    A.Kucharzewska-SamkoKuŁŁukaszuk/Zielonka/ Hacia
65Koncert muzyki rozrywkowej (keyboard)24.06.2020 r.A. RosińskiP. Zielonka
66VII Obóz Artystyczno-Turystyczny27.06-4.07.2020 r.A. Opalińska
67Lato z Pałacem Młodzieży

(wg oddzielnego programu)

29.06.-10.07.2020r.kierownicy działówwszyscy n-le
68Obóz  wędrowny – Morze Bałtyckie6 -16.07.2020 r.A Opalińska
69Obóz Grupy Archeo w ramach „Dni Grunwaldu 2018”14 -19.07.2020 r.B. OrdelewskiKierownik  działu
70Obóz młodzieżowy – Litwa, Łotwa, Estonia 8 -18.08.2020 r.A Opalińska 

 

Plan wystaw – Salonik PM – rok 2019/2020

Lp.Termin zawieszenia i zakończenia wystawyTytuł wystawy, autor, rodzaj wystawyOsoby odpowiedzialne i współodpowiedzialne
103.09.-05.09.2019Mój zabytek V edycjaB. Ordelewski
26.09.-10.10.2019RękodziełoT. Jabłońska
311.10.-03.11.2019Jan Przełomiec – rysunekA.Przełomiec

E. Wieliczko

405.11.-22.11..2019Z okazji Dnia Niepodległości – papierowa biało-czerwonaA.Borsiak-Śleszyńska, E. Pohlke, J. Rostańska, A. Przełomiec. T. Jabłońska
523.11-13.12.2019Indywidualna wystawa malarstwaA.Markiewicz
616.12.2018-31.01.2020Świąteczna, noworoczna, feryjnaE. Pohlke, A.Borsiak-Śleszyńska, T.Jabłońska, Agnieszka Przełomiec, J. Rostańska
704.02.-22.02.2020Wystawa plastycznaO. Steranko
825.02.-15.03.2020Wystawa maturalna, rysunek, ATELIERO. Steranko
918.03 -30.03.2020pracownia malarstwa 111A. Markiewicz
1001.04.-19.04.2020LinorytA.Przełomiec
1122.04 – 10.05.2020Śladami wielkich mistrzów. wystawa malarstwaA. Borsiak

E. Pohlke

1218.05.31.05.2020Pokonkursowa wystawa VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek.B. Ordelewski
1317.06-06.09.2020Zespoły plastyczne prezentująEwa Pohlke

 

 

 

 

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit