Nasze zajęcia:

Język angielski

Zajęcia prowadzi: Barbara Głownia

Sala: 201

 

 WTOREK       16. 00 do 17. 30   kl IV   gr.I

                        17 .35 do 19. 30   kl I gim

 

 ŚRODA         16 .00 do 17. 30   kl V

                       17 .35 do 19 .30   kl II gim

 

 CZWARTEK   16. 00 do 17 .30   kl VI

                        17. 35 do 19. 30  szk średnie

 

 PIĄTEK        16 .00 do 17 .00  kl IV  gr II

                      17. 35 do 19. 30   kl III gim



Zobacz także

  • ARTE & ESPAŃOL
    ARTE & ESPAŃOL

    Zajęcia prowadzi: Magdalena Faszcza środa 15.30-17.00 – Aula 202/ sala 204 Pałac Młodzieży  czwartek 16.00-17.30 – ZSO nr 4, ul. Turowskiego 3   J. hiszpański, …

  • Twórcze zabawy dla najmłodszych
    Twórcze zabawy dla najmłodszych

    Czwartek  godz. 10.00- 12.00  s. 110 Uczestnicy: 3 latki i młodsze zuchy Prowadzący: Magdalena Marek i Aneta Jastrzębska Czwartek godz. 16.00-16.50 Uczestnicy: 4-5 latki Prowadzący: …

  • Wirtualne Muzeum
    Wirtualne Muzeum

    Zajęcia w piątki, 15.00 -19.00, s. 304, Prowadzący Bartosz Ordelewski Naszym skarbem może być każdy przedmiot, np.: guzik, stary bilet autobusowy, maszyna do pisania lub …

  • Grupa Archeo – rekonstrukcje strojów historycznych, łucznictwo tradycyjne
    Grupa Archeo – rekonstrukcje strojów historycznych, łucznictwo tradycyjne

    Zajęcia odbywają się we wtorki 16.00-19.15 , s.304. Prowadzący Bartosz Ordelewski Specjalizujemy się w rekonstrukcjach strojów średniowiecznych – gotyckich. Na postawie reprodukcji gotyckiego malarstwa tablicowego …

  • Zespół historii sztuki
    Zespół historii sztuki

    Zajęcia prowadzi: Bartosz Ordelewski Sala: 304 Środa: 16.00 – 19.15 Czwartek: 16.00 – 19.15 Piątek: 16.00-19.15   Celem zajęć jest zainteresowanie zjawiskami kultury i sztuki …

  • Język niemiecki
    Język niemiecki

    Zajęcia prowadzi: Magdalena Wybrańska Sale: 201 i 8 Poniedziałek 16:00-16:45 -Szkoła podstawowa od 8 lat 16:50-18 -Szkoła podstawowa dla początkujących od kl. IV 18:05-19:10 -Szkoła …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji