Nasze zajęcia:

XVII Konkurs piosenki europejskiej

XVII Konkurs piosenki europejskiej

I po eliminacjach ….

Na koncert finałowy zapraszamy  6 kwietnia o godz. 12.00 do ZSO nr 7, przy ul. Krasickiego 2.

Poniżej wyniki eliminacyjnych zmagań i fotorelacja. Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom bardzo dziękujemy za udział.

Zakwalifikowani  do finału XVII KPE

Lp.

Imię i Nazwisko/ Zespół

Nazwa Szkoły/Placówki

1

Paulina Lubowiecka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bartoszycach
im. Elizy Orzeszkowej.

2

Zespół “Łaski bez” Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich
w Olsztynie,

3

Alicja Biadoń V Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

4

Kaja Rozmysłowska Dom Kultury w Gołdapi

5

Aleksandra Farasiewicz Liceum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Ostródzie

6

Natalia Mularonek LO V w Olsztynie

7

Żaneta Żokowska Zespół Szkół w Barczewie

8

Zuzanna Stepnowska Pałac Młodzieży

9

Julia Staryk Pałac Młodzieży w Olsztynie

10

Zespół “Wszyscy Wszystko” Bursa nr 2 im. Rotmistrza W. Pileckiego w Olsztynie

11

Zespół Lovers Pałac Młodzieży w Olsztynie

12

Karolina Żarczyńska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Bartoszycach
im. Elizy Orzeszkowej.

13

Julia Ptaszyńska Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Ostródzie

14

Dominika Wilków Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Ostródzie

15

Julia Godzwon Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Ostródzie

16

Zespół Wokalno – instrumentalny
AND BENCH
GIMNAZJUM SAMORZĄDOWE Nr 2 z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
14-202 Iława

17

Szymon Uszyński Młodzieżowy Dom Kultury Bartoszyce

18

Paulina Trojan Gimnazjum w Lubominie

19

Katarzyna Bojarowska Pałac Młodzieży Olsztyn

20

Aleksandra Sawczuk Pałac Młodzieży w Olsztynie

21

Anna Łokuciejewska Gimnazjum nr 1 w Biskupcu

22

Weronika Puchalska Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego

23

Jakub Włodarczak Pałac Młodzieży

24

Zofia Chodorowska Gimnazjum Nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie

25

Daria Dziakiewicz Gimnazjum nr 2 w Olsztynie

26

Paulina Zubel Gimnazjum nr 2 w Ornecie

27

Alicja Osuch GIMNAZJUM SAMORZĄDOWE Nr 2 z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

28

Zuzanna Sikorska GIMNAZJUM SAMORZĄDOWE Nr 2 z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

29

Klaudia Sibon GIMNAZJUM SAMORZĄDOWE Nr 2 z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI

30

Michał Krawczyński Gimnazjum nr 24 w Olsztynie

31

Zespół wokalny NoName: PM

32

Natalia Słowikowska

Gimnazjum nr 1 w Gizycku

33

Katrzyna Ziólkowska

Gimnazjum nr 1 w Gizycku



Zobacz także

  • Mikołaj już w Pałacu
    Mikołaj już w Pałacu

    Pałacową zabawę dla najmłodszych i spotkanie z Mikołajem fotografowali: Kasia Lachowicz, Ula Połomka i Olek Suhak/pracownia fotograficzna.

  • Mikołaj już w drodze
    Mikołaj już w drodze

    Mikołaj już w drodze, sprawdzili to młodzi turyści wędrując po lesie 2.12.2017. Rajd z Mikołajem Tolkiem, zabawa i wspólne śpiewanie przy ognisku zgromadziło ponad 100 osób. …

  • Jesienna impreza na orientację
    Jesienna impreza na orientację

    Jesienna impreza na orientację, odbyła się 25.11.2017,zorganizowana przez Pracownie Turystyczno-Krajoznawczą Pałacu Młodzieży oraz klub Kopernik Oddziału Warmińsko- Mazurskiego PTTK  w Olsztynie. W imprezie uczestniczyło 45 …

  • ArtEspaňol
    ArtEspaňol

    ZAPRASZAMY  dzieci  na zajęcia plastyczne ArtEspaňol,  gdzie  dzieci  będą  poznawać niektóre   elementy   kulturowe  związane z krajami  hiszpańskojęzycznymi    oraz  poznają    słówka  i podstawowe  zwroty  w  języku  hiszpańskim. Zajęcia odbywają się w piątki w Pałacu Młodzieży przy ulicy Emilii Plater 3 oraz w poniedziałki  na  Zatorzu  przy ulicy Jagiellońskiej 12  tel. 89 527 32 69 …

  • Koncert wokalno – instrumentalny
    Koncert wokalno – instrumentalny

    Koncert odbył się 28 listopada, w sali 312 a zorganizowany został przez Teresę Piekut i Pawła Kotarskiego. “Pałacowe Promyczki” zaśpiewały z radością trzy utwory: ” …

  • Wieczór lwowski
    Wieczór lwowski

    W piątkowy wieczór odbył się w Pałacu Młodzieży drugi z kolei „Wieczór lwowski”. Gościem specjalnym wieczoru była pani Katarzyna Frankowiak, która opowiadała o losach swojej …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji