Nasze zajęcia:

XIX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

XIX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU  PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

 Kolejność prezentacji w eliminacjach KPE – 10.04 – wtorek, godz. 10.00

Lp.

Imię i Nazwisko lub nazwa zespołu

Szkoła (Placówka)

Imię i Nazwisko opiekuna (e-mail)

Tytuły piosenek oraz autorzy

1

Małgorzata Krupa solistka, Jakub Zrada gitara basowa, Julia Lichołat-gitara, Julia Klepczyńska- gitara

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pieniężnie

Agnieszka Szczepłocka aszczeplocka@wp.pl

1.”Nieznajomy” -wykonawca Dawid Podsiadło, tekst Dawid Podsiadło, Karolina Kozak, kompozytor – Dawid Podsiadło, Bogdan Kondracki ; 2.”Je veux” – wykonawca – Zaz, słowa i muzyka – Kerredine Soltani

2

Dominika Milun

SP4 MRAGOWO

MAREK ROMANOWSKI

Małgoska-a.Osiecka, rolling in the deep-Adele

3

Natalia Jurkiewicz

GIM. PRZY SP4 W MRAGOWIE

MAREK ROMANOWSKI

List- E.Gorniak, When we were young-Adele

4

Julia Zalewska

Zespół Szkół w Jedwabnie Szkoła Podstawowa im. KEN

Ewa Przychodzka przychosiowa@interia.pl

1. Mięta – Mateusz Krautwurst, 2. How Would You Feel – Ed Sheeran

5

KLaudia Dudalska

Szkoła Podstawowa i Zespół Szkół w Mrocznie

Joanna Dabrowska agdleszek@interia.pl

1. Caliling You – Bob Telson,. Chłopak z drewna – A. Osiecka, K. Gaertner

6

Emilia Czarnyszewicz

Liceum Ogólnokształcące nr.5 w Olsztynie/ Pałac Młodzieży w Olsztynie

Tomasz Łukaszuk, keliusz@gmail.com

1. Alleluja ( w języku włoskim)- tekst i muzyka :Leonard Cohen
2. Testosteron- tekst: Kayah, muzyka: Krzysztof Pszona, Kayah

7

Karolina Michałowska

Pałac Młodzieży w Olsztynie

Tomasz Łukaszuk, keliusz@gmail.com

1. Długość dźwięku samotności – tekst i muzyka: Myslovitz
2. Zombie- tekst i muzyka: Dolores O’Riordan

8

Agnieszka Mirkowicz – piano elektroniczne

Fundacja na rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych “Kreolia Kraina Kreatywności” Świętajno

Joanna Gawryszewska kreolia@wp.pl

1. Lemon -Napraw, 2.Naughty Boy Runnin (Lose It All)’ Ft. Beyonce & Arrow Benjamin

9

Klaudia Sibon

SP nr 5 w Iławie

Anna Waszelewska anikawa1@poczta.onet.pl, Wojciech Wiśniewski

Ed Sheeran- Perfect
Kasia Nosowska/Voo Voo – Nim stanie się tak

10

Wiktoria Sibon Akompaniament własny 2 gitary elektroakustyczne i gitara basowa

SP nr 5 w Iławie

Wojciech Wisniewski, Anna Waszelewska anikawa1@poczta.onet.pl

Bez słów- Wolna Grupa Bukowina
Charlie Puth- One Call Away

11

Paulina Trojan

ZESPOL SZKOL W LUBOMINIE

BARBARA KUCZNIER

Moj dom-A. Rega, Alone Jassie Ware

12

Kuba Lech

MDK BARTOSZYCE (PONADGIMNAZJALNE)

MIRON MACIOPA

G.Turau-Miedzy cisza a cisza, Imagine Dragons-Beliver

13

Szymon Sobczak

sp 2, gorowo ilaweckie

miron maciopa

czeslaw niemen-dziwny jest ten swiat, adele-when we werw young

14

Dominika Sielawa

Centrum Kulturalno- Biblioteczne w Barczewie

Agnieszka Chojnowska, ckb@barczewo.pl

My heart will go on- Celine Dion
Jesteś jak cień- Wygraj Sukces 8

15

Damian Klim

Szkoła Podstawowa w Szestnie

Małgorzata Moroz, gosia.j.moroz@gmail.com

Mrozu “Szerokie wody”, Łukasz Mróz, Piotr Rubik
Rag’nBone Man “Human” Rory Graham

16

Roksana Ryś

Szkoła Podstawowa w Szestnie

Małgorzata Moroz, gosia.j.moroz@gmail.com

Bovska “Kaktus”, Bovska, Jan Smoczyński
Halsey “Sorry”, Halsey, Greg Kurstin

17

Zuzanna Belka

CENTRUM KULTURLNO-BIBLIOTECZNE DOBRE MIASTO

SYLWIA PACHOLEC-RUDOL

Brzydcy-J.Wołek, Te esperare- Nicole Luis

18

Aleksandra Galińska

CENTRUM KULTURALNO-BIBLIOTECZNE DOBRE MIASTO

SYLWIA PACHOLEC

Uciekaj moje serce-A.Osiecka;It is a mans world -J.Brown

19

Aleksandra Obrębska

GIMNAZJUM PRZY ZSO W NIDZICY

AGATA DUDKOWSKA

Jaskółka uwiziona-Stan Borys, Caravane Raphael

20

Klaudia Kadzewicz

ZSO nr 7 w Olsztynie

J. Kacprzak i M. Piekut

1. We mgle – E. Lisowska, 2. Stitches – Shawn Mendes

21

Julia Różacka

Pałac Młodzieży Olsztyn

Kamil Różacki

Wicked Game – Chris Isaak, Ania Dąbrowska – Dreszcze

22

Oliwia Ciechacka

Szkoła Podstawowa nr 2 w Biskupcu

Anna Mikołajczak e – mail: olacie@wp.pl

1. “Gołębi song” sł. Jacek Cygan, muz. Seweryn Krajewski
2.
” When we were young” słowa, muzyka: Adele Adkins, Tobias Jesso Jr.

23

Piotr Kozłowski

Gimnazjum Nr 22 Katolickie im. Świętej Rodziny

Anna Szybanow, arkadom@onet.pl

Lwia część- LemOna , Make it rain- Ed Sheeran

24

Łucja Maziuk

SP 1 ORNETA

BARBARA KUCZNIER

Dłoń- N.Kukulska, Color of your life- M.Szpak

25

Aniela Szeląg

GIM NR 2(WLACZONE DO SP 1 W ORNECIE)

B.KUCZNIER

Małe tesknoty-K.Prońka, Fly me to the moon-F.Sinatra

26

Paulina Zubel

GIM 2 (WLACZONE DO SP1 W ORNECIE)

BARBARA KUCZNIER

Kasztany-N.Zylska, Kodaline – All I Want

27

Anna Giergowska

Gimnazjum Nr 22 Katolickie im. Świętej Rodziny

Anna Szybanow,arkadom@onet.pl

Tylko mnie poproś do tańca- sł.Bogdan Olewicz, muz.Wanda Żukowska,
I have a dream – ABBA

28

Oktawia Bernaś

GIM 2 WLACZONE DO SP1 W ORNECIE

BARBARA KUCZNIER

Samozapłon-Olga Garstka, skinny love-Birdy

29

Duet-Barbara Beliniak i Otylia Przyłucka

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny

Anna Szybanow,arkadom@onet.pl

Nieznajomy-Dawid Podsiadło, What a Wonderful World- Louis Armstrong

30

Arleta Gnoza

Zespół Szkół w Jedwabnie

Barbara Gnoza (gnozab@gmail.com)

1. “Supermenka” – Kayah
2. “Skyfall” – Adele

31

Magdalena Siergun, Zuzanna Sekuła

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłakowie

Patryk Walinowicz


1. Monika Lewczuk- Taam tam Muzyka: Rafał Malicki, Monika Lewczuk. Słowa: Monika Lewczuk, Sarsa Markiewicz 2. Rihanna- Stay Muzyka; Mikky Ekko, Parker Justin

32

Patrycja Wierzba

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Miłakowie

Patryk Walinowicz

1. Edyta Geppert- Szukaj mnie, autor- Krajewski Seweryn, tekst- Dagnan Marek Antoni. 2. John Legend- All of Me; Autor- Gad Tobias, Stephens John Roger

33

Wiktoria Leszczyńska

GIM. PRZY SP4 MRAGOWO

MAREK ROMANOWSKI

Do kołyski-M.Balcar, J.Styczynski; Set fire to the rain-Adele

34

Patrycja Cicha

Szkoła Podstawowa w Lipowcu im.K.I.Gałczyńskiego

Bożena Cicha cicha0112@wp.pl

Niech żyje bal – Maryla Rodowicz , Smash Into You – Beyonce

35

Nikola Wiatr

GIM. PRZY SP4 MRAGOWO

MAREK ROMANOWSKI

Zyj- J.Kamil, Someone like you -Adele,

36

Gabriela Wołoszynowska

Stowarzyszenie BartQultura

Krzysztof Kowalski
darek_35@autograf.pl

1.Niech żyje bal – Maryla Rodowicz
2. Stone Cold – Demi Lovato

37

“ERATO” zespół wokalny w składzie (Maja Rydel, Julia Buczkowska, Dominika Dąbrowska, Oliwia Knoblauch)

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubawie
14-260 Lubawa ul. Św. Barbary 45

Stanisław Grzywacz e- mail : stan.ren@wp.pl

1.”Podwórkowa kalkomania z repertuaru “Urszuli” (Urszuli Kasprzak) ; muzyka- Romuald Lipko”; autor tekstu-Marek Dudkiewicz
2.
“You’re Gonna Miss Me When I’m Gone”(“Cups Song”) z repertuaru Anny Kendrick ; album Pitch Perfect
muzyka oraz tekst : A.P. Carter ; Luisa Gerstein

38

Michalina Dąbkowska

Fundacja Kredia Kraina Kreatywności

Magdalena Golon

Tańczące eurydyki-Anna German, Addited to you-avici

39

Duet wokalny : Dominika Dąbrowska ; Oliwia Knoblauch

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubawie
14-260 Lubawa ul. Św. Barbary 45

Stanisław Grzywacz e-mail: stan.ren@wp.pl

1.”Aleja gwiazd” z rep. Zdzisławy Sośnickiej
autor tekstu – Marek Dudkiewicz
autor muzyki – Romuald Lipko
2.”Little me” z rep. zespołu “Little Mix”
autorzy tekstu i muzyki – członkowie zespołu “Little Mix”

40

Oliwier Butkiewicz

Gimnazjum nr 3 , ul. Kołobrzeska 9, 10-444 Olsztyn

Piotr Złotkowski (piotrzlotkowski@o2.pl)

Naked – James Arthur , Napraw – Lemon

41

Emilia Wachowska

Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w Olsztynie

Monika Kamińska-Lorych

1. ZAZ- Si jaime j’oublie
2. Alicja Majewska – Odkryjemy miłość nieznaną

42

Maria Lachowicz

Szkoła Podstawowa nr 15 w Olsztynie

Anna Kuźniak, aneczka_jo@o2.pl

Writing’s on the wall – Sam Smith, Jimmy Napes; Tyle słońca w całym mieście – Janusz Kondratowicz, Jarosław Kukulski

43

Izabela Mojsiewicz

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Janowie

Krzysztof Pisarski, krzysiek-pisarski@wp.pl

Ukradła cyganka kurę – A. Osiecka, Thank you for the music – ABBA

44

Magdalena Sklinsmont

Szkoła Muzyczna Casio Olsztyn

Agnieszka Szczucka (szczucka.wokal@gmail.com)

“Malinowy Chruśniak” – Daria Zawiałow; “Warrior” – Nina Sublatti

45

Nikola Kapłon

Społeczne Gimnazjum 101 w Olsztynie

Monika Kamińska-Lorych, monika.kam22@wp.pl

1.Sia-Titanium
2. ,, Jesteś mój” z musicalu Afera Mayerling

46

Anna Nawacka

Społeczne Gimnazjum 101 w Olsztynie

Monika Kamińska -Lorych, monika.kam22@wp.pl

Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos, słowa i muzyka G. Tomczak

47

Anastazja Maciąg

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W OLSZTYNIE

RAFAŁ GAJEWSKI feelharmonia.olsztyn@gmail.com

1.UCIEKAJ MOJE SERCE -SEWERYN KRAJEWSKI
2.I WAS HERE – BEYONCE

48

Kajetan Wojda

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawała II w Ostródzie

Iwona Ciunelis iwonac@poczta.onet.pl

Niech żyje bal; I have nothing

49

Martyna Duch

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawała II w Ostródzie

Iwona Ciunelis iwonac@poczta.onet.pl

Byłam różą; Color of Your life

50

Mateusz Kłosowski

Szkoła Podstawowa nr 34 im. J. Malewskiego w Olsztynie

Małgorzata Szmit

Piosenka pt.”Kiedyś” Mieczysław Szcześniak oraz “PERFECT” Ed Sheeran

51

Aleksandra Tadaj

Pałac Młodzieży

Anna Tadaj

Stay – Rihanna
Byle jak – Margaret

52

Wiktor Rudnicki

Publiczne Gimnazjum w Dźwierzutach

Agnieszka Rudnicka

“Jealous”-Labrinth “Nieznajomy”-Dawid Podsiadło

53

Martyna Łukowiec

Gimnazjum nr 24 w Olsztynie

J. Kacprzak i M. Piekut

Dua Lipa- Scared to be lonely, Myslovitz- Długość Dźwięku samotności

54

Agnieszka Rycko

Szkoła Podstawowa nr 34 im. J. Malewskiego w Olsztynie

Małgorzata Szmit

Piosenka “Babę zesłał Bóg” Renata Przemyk oraz “Rolling in the deep” Adele

55

Magda Rolikowska – śpiew
Basia Kozioł – gitara
Dominika Piniewska – perksuja
Iga Krintus – Bas
Damian Jaźwiński – klawisze
Szkoła podstawowa sp 33 w Olsztynie Michał Janicki michaljaniickigit@tlen.pl 1Mela Koteluk – Wielkie Nieba2. Rod Stewart – “Sailing”

56

Arina Gabrielyan – śpiew
Pola Więckowicz – śpiew
Iga Krintus- Bas
Damian Jaźwiński – klawisze
Michał Krzyżanowski – perkusja
Wojtek Matejuk gitara
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami gimnazjalnymi w Olsztynie Tamara JanickaAdres e-mail janickatamara@wp.pl Julia Michaels – Issues2.Ania Rusowicz – Ślepa Miłość

 

 

 Kolejność prezentacji w eliminacjach KPE – 11.04 – środa, godz. 10.00 

Lp.

Imię i Nazwisko lub nazwa zespołu

Szkoła (Placówka)

Imię i Nazwisko opiekuna (e-mail)

Tytuły piosenek oraz autorzy

1

Maria Gralla

III LO Olsztyn

Elżbieta Andrasz

W dobrą stronę – D. Podsiadło, Rolling in the Deep – Adele

2

Oliwia Kordek

Pałac Młodzieży w Olsztynie

Alicja Kucharzewska-Samko

Christina Aguilera – Something’s got a hold on me
Maanam – Boskie Buenos

3

Weronika Pietkiwicz

II LO Olsztyn

JOANNA GAWRYSZEWSKA
Adres e-mail kob25@interia.pl

1,,Wybacz mamasz’’ Autor: A.Osiecka
2.,, When We Were Young ‘’ Autor :Adele

4

Zuzanna Wołk

II LO Olsztyn

Anna Przegrocka annaprzegrocka@gmail.com

1. Dziekuję – Z. Wołk, 2. Si jamais j’oublie – ZAZ

5

Iga Sochalewska

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie

Tomira Puciło, pucilo.tomira@zsbolsztyn.pl

1.Labrinth- Beneath Your Beautiful
2.Margaret- Byle jak

6

Malina Kąkol

Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60

Bartłomiej Kąkol, bartlomiej.kakol@gmail.com

1. „Lwia część” – Igor Herbut (LemON)
2.
„Dive” – Ed Sheeran, Benjamin Levin

7

Maja Kucner

V LO Olsztyn

J. Kacprzak

1. All of me – John Legend, 2. Pastempomat – D. Podsiadło

8

Wiktoria Dutczak

I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w Mrągowie

Piotr Markowicz, piotr.markowicz@gmail.com

“Half a heart” One Direction, “Miasto” Anna Iwanek, Pati Sokół, Piotr Cugowski

9

Monika Jobska

Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie

Alicja Kucharzewska-Samko, alicjakucharzewska@interia.pl

“Co mi Panie dasz” – Bajm, “Greatest love of all” – Whitney Houston

10

Laura Końpa

I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w Mrągowie

Piotr Markowicz, piotr.markowicz@gmail.com

“Czas nas uczy pogody” Grażyna Łobaszewska, “Valerie” Amy Winehouse

11

Maria Bułajewska

I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w Mrągowie

Piotr Markowicz, piotr.markowicz@gmail.com

“A moment like this” Leona Lewis, “Kasztany” Edyta Górniak

12

Kwartet z LO Wiktoria Malinowska, Amelia Mazurek, Mikołaj Matulewicz, Piotr Zapert

I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w Mrągowie

Piotr Markowicz, piotr.markowicz@gmail.com

“Hey Jude” The Beatles, “Porozmawiaj ze mną” Jarecki

13

Wiktoria Michałek

Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie

Roman Sokulski, email: logo.77@o2.pl

Margaret “Byle jak” i Rammstein “Mutter”

14

Maria Szwed

Liceum Ogólnokształcące nr1 im. Adama Mickiewicza w Olsztynie

Alicja Kucharzewska-Samko

Simona Molinari- In cerca di te
Maryla Rodowicz- Wariatka tańczy

15

Joanna Odziemczyk

XI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

Aleksandra Kozłowska, kozlowskaola@vp.pl

Ola “Jej ostatni rok”, Ed Sheeran,francuska wersja “Shape of you” ” Je suis amoureuse de ton corps”

16

Andrzej Jankowski

II Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie

Anna Przegrocka annaprzegrocka@gmail.com

Co mi Panie dasz – Bajm
Colores en el Viento – Gema Castaño

17

Gabriela Żołądek – wokal, Debora Sinkiewicz – akompaniament na pianinie

XI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie, Kołobrzeska 9

Piotr Złotkowski, piotrzlotkowski@o2.pl

To nie ja – Edyta Górniak, Domino – Jessie J

18

Adrian Kopczyński

Bursa 1 przy ZS Ekonomicznych Olsztyn

Hanna Giedroyć

Co mi Panie dasz?-Bajm, Cocoon- C.Reihbein, A.Greger

19

Marta Kozar

Bursa 1 przy ZSE OLSZTYN

Hanna Gedroyć

Sos-Indila, Samba przed rozstaniem-H.Banaszek

20

Amelia Czapla

Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

Joanna Jaskółowska, joannajedrzejczyk@gmail.com

“Niech żyje bal” i “One plus one”

21

Weronika Kuc

Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

Joanna Jaskółowska

“Purple Rain” i “Jestem Kamieniem”

22

Oliwia Mówińska

Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

Joanna Jaskółowska joannajedrzejczyk@gmail.com

“If I ain’t got you” – z rep. Alicia Keys, “Babę zesłał Bóg” – sł. muz. Sł. Wolski (z rep. Renaty Przemyk)

23

Kacper Sulej

Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

Joanna Jaskółowska joannajedrzejczyk@gmail.com

“Rise” z rep. Katty Perry, “Mam tylko Ciebie” – z rep. zesp. Virgin

24

Paweł Horodyski

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy

Paweł Horodyski;pawel.horodyski@gmail.com

Mariusz Matuszewski – “Bo mię matka moja miła”
Carl Loewe – “Heimlichkeit”

25

Izabela Brakowska

Liceum Ogólnokształcące nr 11

Grażyna Nowakowska

Nie wie nikt- Monika Urlik, Hello-Adele

26

Katarzyna Bojarowska

Pałac Młodzieży

j.mazur@palac.olsztyn.pl

Feel it still- Portugal.The Man, Granda- Brodka

27

Diana Szmigel

Pałac Młodzieży

j.mazur@palac.olsztyn.pl

Aleja gwiazd- Z. Sośnicka, Perfetti sconosciuti- Fiorella Mannoia

28

Aleksandra Wiśniewska

Pałac Młodzieży

j.mazur@palac.olsztyn.pl

Ostatni- Edyta Bartosiewicz, Keine Maschine- Tim Bendzko

29

Patryk Pupecki

Pałac Młodzieży

j.mazur@palac.olsztyn.pl

Nadzieja-Tabb & Sound’N'Grace, Wherever you will go- The Calling

30

Jakub Włodarczak

Pałac Młodzieży

j.mazur@palac.olsztyn.pl

Jak na lotni- Andrzej Zaucha, Sweet dreams-Eurythmics

31

Aleksandra Bonus

Pałac Młodzieży

j.mazur@palac.olsztyn.pl

Radość najpiękniejszych lat- Anna Jantar, Don’t stop me now- Queen

32

Alicja Mańkowska

Pałac Młodzieży

j.mazur@palac.olsztyn.pl

Kiedy nie ma miłości- Ania Dąbrowska, Perfect- Ed Sheeran

33

Wiktoria Niewiadomska

Pałac Młodzieży

j.mazur@palac.olsztyn.pl

Miasteczko cud- Agnieszka Osiecka, Natalie Imbruglia – Torn

34

Wiktoria Kłusek – Kategoria: klasy VII i ponadpodstawowe

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności

Joanna Gawryszewska

- Aleja Gwiazd -
Autor tekstu:
Marek Wojciech Dutkiewicz
Kompozytor:
Romuald Ryszard Lipko
- My Heart will Go On z rep. Celine Dion

35

Zuzanna Posman

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności

Joanna Gawryszewska

1. Zawsze – Ralph Kamiński
Autor tekstu i muzki: Ralph Kamiński
2. – All I want z rep. Kodaline

36

Klaudia Mysiorska – Kategoria soliści w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności

Joanna Gawryszewska

1. Krakowski spleen -
Autor tekstu: Olga Jackowska
Kompozytor: Marek Jackowski
2. – All I want z rep Kodaline

37

Małgorzata Kozicka – Kategoria soliści w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

Fundacja na Rzecz Wspierania Rozwoju Kreatywności oraz Rozwoju Twórczości Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Kreolia-Kraina Kreatywności

Joanna Gawryszewska

- Smooth operator – Ray St. John, Sade Adu (tekst i muzyka)

- Po właśnie jestem – muz. Krzysztof Mroziński, sł. Ewa Andrzejewska

38

Kornelia Wójcik wokal melodyka, gitara i klawisze J. Wójcik

IV LO Olsztyn

Janusz Wójcik

Moje uwielbienie – Lampert; Still Got the blues -Gary Moore

39

Weronika Górska

Akademia Młodego Wokalisty

Sylwia Barnowska

Heavy z rep Linkin Park, Ktoś do kochania z rep Doroty Osińskiej

40

Aleksandra Klimczak

Akademia Młodego Wokalisty

Sywia Barnowska

Miasteczko cud z rep Agnieszki Kotulanki, Ryhytm Inside z rep Lois Nottet

41

Natalia Zaręba

Akademia Młodego Wokalisty

Sylwia Barnowska

If ain’t got you z rep Alici Keys, Świat się pomylił z rep Patrycji Markowskiej

42

Michalina Pankiewicz

Akademia Młodego Wokalisty

Sylwia Barnowska

Halo z rep Beyonce, Byłam różą z rep Kayah

43

Natalia Więckiel

  LO Orneta

Anna Lipińska

Żyj – Roksana Węgiel; Say you love me  -Jessie Were,

44

Damian Brancewicz – gitara

Pałac Młodzieży w Olsztynie

Alicja Kucharzewska-Samko

Obława – Jacek Kaczmarski , Ludowa Piosenka Litewska

45

Janusz Nosek

V LO Olsztyn

Janusz Nosek

Matko moja ja wiem – B. Ładysz; Love me tender – E. Presley

 

 

 

 

Zapraszamy do udziału w XIX edycji

 

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU  PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

Zapraszamy do udziału w XIX edycji

 

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU  PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

XIXedycjakpe

19konkurs1 19konkurs2



Zobacz także

  • Koncert patriotyczny
    Koncert patriotyczny
  • Radosne prace plastyczne i rękodzielnicze
    Radosne prace plastyczne i rękodzielnicze

    Wystawą pięknych prac uczcili rękodzielnicy i plastycy  100 – lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Wychowankowie kilku pracowni – Rękodzieła pani Teresy Jabłońskiej, Sztukodziałania Alicji …

  • Niepodległość łączy pokolenia
    Niepodległość łączy pokolenia

    Uczestnicy sekcji żeglarskiej Pałacu Młodzieży świętowali i uczcili 100–lecie Odzyskania Niepodległości pod hasłem: „Niepodległość łączy pokolenia”. Wszyscy członkowie sekcji przybyli na zajęcia wraz z rodzicami …

  • Radosna Niepodległa
    Radosna Niepodległa

    Konkurs rozstrzygnięty, oto wyniki: Soliści gr. młodsza: 1. Anastazja Maciąg 2. Rozalia Soliwoda 3. Amelia Świtaj wyróżnienie: Magda Libecka Soliści gr. starsza: 1.Oliwia Kordek 2.Jagoda …

  • Bieg na orientację
    Bieg na orientację

    „Zorientowani na Niepodległość” pod tym hasłem 10 listopada 2018 r. na terenie parku im. J. Kusocińskiego odbył się  regionalny bieg na orientację, w którym uczestniczyło …

  • Viva España
    Viva España

    Poniedziałkowy wieczór 29 października 2018 upłynął nam przy rytmach muzyki hiszpańskiej i latynoskiej. Usłyszeliśmy przeboje Shakiry i Alvaro Soler, do tego przeplatane tańcem flamenco, utwory …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji