XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

Strona główna » Aktualności » XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

.

.

.

.

.

.

.

XX WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
ELIMINACJE – Środa, 3.04.2019, godz. 10.00

LPWykonawca (Imię i Nazwisko lub nazwa zespołu) Szkoła (Placówka), którą reprezentuje wykonawca
1Iga JakubowskaPałac Młodzieży w Olsztynie
2Zofia JabłońskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jamielniku
3Amelia PodgórskaZespół Szkolno Przedszkolny w Szwarcenowie
4Emilia CzarnyszewiczPałac Młodzieży w Olsztynie
5Amelia Świtaj gimPałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie
6Zespół wokalny NO NAMEPałac Młodzieży w Olsztynie
7Zosia i Basia Zielonka gimPM im. Orląt Lwowskich w Olsztynie
8Julian PapszunSzkoła Muzyczna Casio Janiccy
9Julia LiedtkeSP
10Aleksandra BielakGOKIR Wilkasy (uczennica klasy VIII Szkoły podstawowej nr 3 w Giżycku)
11Wiktoria SawickaGOKiR Wilkasy (uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej w Bystrym)
12Julia MatyjasekGOKIR Wilkasy (uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej w Wilkasach )
13Zofia GrejtowiczGOKIR Wilkasy( uczennica III klasy Gimnazjum w Bystrym
14Julia Płocharczyk kl. VIISzkoła Podstawowa im. K. I. Gałczyńskiego; Lipowiec 48; 12-100 Szczytno
15Magda StrzelecSzkoła podstawowa nr 2 Olsztyn
16Julia ZalewskaSzkoła Podstawowa w Jedwabnie
17Magdalena LibeckaSzkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej
18Rozalia Soliwoda ( 7 klasa)PM Olsztyn
19Magdalena GiłowejnoPałac Młodzieży w Olsztynie
20Małgorzata Kołek ( SP)PM Olsztyn
21Anastazja MaciągSzkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie
22Angelika KrawczykMłodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim
23Magdalena MorawskaSzkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy
24Alicja PiechotaPałac Młodzieży w Olsztynie
25Maryla ŻukowskaSzkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy
26Natalia Jurkiewicz Szkoła Podstawowa nr 4 w Mrągowie
27Nikola Wiatr Szkoła podstawowa nr 4 w Mrągowie
28Julia ZawadzkaSzkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie
29Alicja Zawalich ( SP)PM Olsztyn
30Aleksandra WasilewskaPałac Młodzieży im.Orląt Lwowskich w Olsztynie
31Zofia SidorowiczSzkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie
32Oktawia Bernaś Gimnazjum nr 2 w Ornecie włączone do Szkoły Podstawowej nr 1 w Ornecie
33Agata JaguszewskaSzkoła Podstawowa Nr 18 im Orła Białego
34Anna GiergowskaGimnazjum Nr 22 Katolickie im Świętej Rodziny w Olsztynie
35Karolina ŚwierczewskaSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubominie
36Emilia SyndomanSzkoła Prywatna
37Wiktoria JurakPałac Młodzieży w Olsztynie
38Katarzyna MikaZespół Szkół i Placówek Oswiatowych w Lidzbarku Warmińskim
39Emilia SzumskaZespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lidzbarku Warmińskim
40Duet Amelia Dubanowska i Oskar Łukaszewski Zespół Szkół w Bielicach
41Aleksandra KimbarZespół Szkół i Placówek Oswiatowych w Lidzbarku Warmińskim
42Klaudia ChyczewskaZespół Szkół Nr 1 w Działdowie
43Aleksandra BonusPałac Młodzieży
44Piotr KozłowskiGimnazjum Nr 22 Katolickie im Św.Rodziny w Olsztynie
45Szymon LengaSzkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach
46Dominika DąbrowskaSzkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika w Lubawie (Gimnazjum)
47Oliwia KnoblauchSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubawie (oddział Gimnazjum)
48duet wokalny : Dominika Dąbrowska , Oliwia KnoblauchSzkoła Podstawowa im.Mikołaja Kopernika w Lubawie (oddział Gimnazjum)
49Emila JakuszczonekSzkoła Podstawowa nr 1 Orneta
50Dominika AndrejukSzkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Lipowinie
51Anna OsmańskaSp 2 Olsztyn
52Amelia KwiatkowskaGimnazjum w Czerwonce
53Justyna RodziewiczPM Olsztyn

 

XX WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
– ELIMINACJE – Czwartek, 4.04.2019, godz. 10.00

LPWykonawca (Imię i Nazwisko lub nazwa zespołu) Szkoła (Placówka), którą reprezentuje wykonawca
1Maciej GolianAkademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
2Katarzyna Bojarowska2 Liceum Ogólnokształcące im Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie
3Gabriel KocenkoPM im. Orląt Lwowskich w Olsztynie
4Damian BroncewiczPM im. Orląt Lwowskich w Olsztynie
5Oliwia KordekPM im. Orląt Lwowskich w Olsztynie (liceum)
6Wiktoria BarchańskaPM im. Orląt Lwowskich w Olsztynie (liceum)
7Magdalena Frydrych ( liceum)PM im. Orląt Lwowskich w Olsztynie
8Weronika PietkiewiczAkademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
9Julia SolnickaLiceum Ogólnokształcące III w Olsztynie
10Maria SzwedPałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie
11Julia DrumińskaMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku
12Kacper SucheckiZespół Szkół Leśnych w Rucianem- Nidzie
13Wiktor RudnickiBursa nr 1 w Olsztynie
14Aleksandra JeznachZespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie
15Weronika MajcherZespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie
16Sandra StadnikZespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie
17Aleksandra RapkowskaZespół Szkół Leśnych w Rucianem -Nidzie
18Michalina DąbkowskaLiceum Ogólnokształcące w Rozogach
19Karolina ZagrobaZespół Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie
20Jolanta ZychowiczIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie
21Natalia Żulczyk Liceum Ogólnokształcące w Bielicach
22Zespół Our TimeCentrum Kultury w Ostródzie
23Julia ŻerańskaPałac Młodzieży ( III LICEUM)
24Amelia Dubanowska ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIELICACH
25Patryk PupeckiPałac Młodzieży ( III LICEUM)
26Olga MarciszakZespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim, liceum ogólnokształcące
27Oskar Łukaszewski Zespół Szkół w Bielicach
28Karolina WorobiecZespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim, gimnazjum
29Paulina Kuźniak, Marta MachnaczykZespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim, VIII kl. SP
30Zosia PieńkoszAkademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
31Marta Kocenko Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
32Małgorzata GwiazdaAkademia Młodego Wokalisty w Szczytnie
33Jakub WłodarczakPałac Młodzieży ( III Liceum)
34Aleksandra WiśniewskaPałac Młodzieży ( 3 klasa liceum)
35Kornelia WójcikIV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie
36Andrzej JankowskiLO 2 Olsztyn
37Oliwia MówińskaLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
38Weronika KucLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
39Magdalena BagińskaLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
40,,CONNECTED BY MUSIC,,MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W BARTOSZYCACH
41JAKUB LECHMŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W BARTOSZYCACH
42Michał DomianZespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie

Regulamin XX KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

 

 

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz.Urz.UE.L 2016 Nr 119, str. 1, sprostowanie Dz.Urz.UE.L 2018 Nr 127, poz. 2, informujemy:

  1. Administratorem danych osobowych jest:

Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich, ul. Emilii Plater 3, 10-562 Olsztyn, NIP 7391184165, REGON 510375662, tel. 89 527 32 69, email: sekretariat@palac.olsztyn.pl

  1. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu, dla którego zostały zebrane, tj.:
    1. Przygotowania, przeprowadzenia oraz promocji Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Europejskiej;
  2. Odbiorcami danych są współorganizatorzy: V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie oraz Instytut Muzyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego; podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu, a więc dostawcy rozwiązań IT, podmioty wspierające prowadzenie przez nas działań marketingowych, osoby, które – z upoważnienia Administratora lub podmiotu przetwarzającego – mogą przetwarzać dane osobowe (pracownicy/współpracownicy), ale również podmioty trzecie zapewniające usługi prawne.
  3. Podającemu dane przysługuje prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Wnioski o skorzystanie z ww. praw dla osób, których dane dotyczą, dostępne są w sekretariacie Pałacu Młodzieży.
  4. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo złożenia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-913 Warszawa.
  5. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane:
    1. dane osobowe przetwarzane na podstawie odrębnej zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania;
  6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Europejskiej;
  7. Administrator danych nie dokonuje profilowania danych osobowych uzyskanych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w celu określonym w punkcie 2. Posiadacie Państwo prawo, by nie podlegać decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.
  8. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych oraz z wykonywaniem praw przysługujących na mocy RODO do Państwa dyspozycji pozostaje inspektor ochrony danych:

Piotr Witkowski

Punkt kontaktowy inspektora ochrony danych:

kontakt@idpo.pl

https://idpo.pl/kontakt

infolinia: +48511793443

 

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit