Lato z Pałacem Młodzieży

Lato z Pałacem Młodzieży 27.06 – 08.07.2016 r. ul. E. Plater 3 w Olsztynie tel. 89 527 32 69

27 czerwca 2016 r. (poniedziałek)

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

900–1400English and Art. – warsztaty językowo-plastyczne. PM, s. 115 J. Woźniak
1000–1330Zajęcia grupy Archeo dla uczestników obozu grunwaldzkiego. s. 304 B.Ordelewski
1000–1300 Zawody strzeleckie z karabinu pneumatycznego.ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1 J. AmbrożkoW. Mroczkowski
1100–1430“Warsztaty malarstwa artystycznego” (malarstwo sztalugowe). s. 111 PM A. Markiewicz
900–10301030–12001215–1345Zajęcia wokalne dla uczniów szkół podstawowych  (3 grupy). s. 211 J. Mazur
1000–1245Budujemy modele latające ze styropianu i drewna. s. 4 5 zł P. Witkowski
1000–1100Zabawy integracyjne na wesoło.Zumba Kids.  Hip- hop dla dzieci 8-11.aula M.Sudzińska
900–1300Lato z “Iskierką”  – zajęcia teatru lalek  (od II klasy SP). s. 3 M. Najmowicz
900–1700Plener dziennikarsko-literacki.Gietrzwałd-Woryty-Rentyny leg.szk. 25 zł K. Gagacka
1000–11301130 -1300Warsztaty muzyczne ”Przygoda z perkusją”- dla początkujących.“Perkusja dla zaawansowanych”.PM s. 5 J.  Wojtkowiak,T. Łukaszuk
1000–1400Lato z teatrem (słowo i ruch)-warsztaty teatralne dla gimnazjalistów. Warszaty prowadzone przez aktorów Teatru im . S. Jaracza.aula Pałacu Młodzieżykoszt: 10 zł zapisy (ilość miejsc ogranicz.) M. MarekM. Faszcza
900–1300Zabawy z muzyką i przy muzyce. s. 312 T. Piekut, W. Ciukszo
900–1300Tkanie ręczne – tkamy serwetki (d 9 lat). s.206 T. JabłońskaA. Borsiak-Śleszyńska
900 1200Ich geh mit meiner Laterne – wykonujemy lampiony metodą decoupage. ZSO 4, ul. Turowskiego A. Gargas
900-1220Gry i zabawy plastyczne.ZSO 4, ul. TurowskiegoA.Przełomiec

28 czerwca 2016 r. (wtorek)

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

1000 – 1300Strzelanie z broni sportowej. ZSO Nr 3 ul.Wańkowicza1 W. MroczkowskiJ. Ambrożko
1100 – 1400“Warsztaty malarstwa artystycznego“(malarstwo sztalugowe). s. 111 PM A. Markiewicz
1000 – 1330Zajęcia grupy Archeo dla uczestników obozu grunwaldzkiego. s.304 B.Ordelewski
1000 – 1400Wycieczka do Parku Ptaków. PM 5 zl,2 bilety MPK, legit. szk.M.WybrańskaW.Tuma
1000– 1300Sesja nagraniowa zespołu rockowego.s. 5 T. Łukaszuk
1000 – 1400Plener fotograficzny: Las Miejski – Park Ptaków. PM 5 zł, 2 bilety MPK, leg. szk. E. Wieliczko
900 – 10301030 – 12001215 – 1345Zajęcia wokalne dla uczniów szkół ponadpodstawowych(3 grupy) s. 211 J. Mazur
900 – 1300Zabawy z muzyką i przy muzyce. s. 312 T. Piekut W.Ciukszo
1000 – 1300Warsztaty rysunkowe dla młodzieży /gimnazjum, szkoła średnia/. PM sala 103 G.SterankoB. Głownia
1000 – 1300Lato i “ISkierką” zajęcia teatru lalek (od II kl. s.3 M. Najmowicz
900 – 1200Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką, dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. s.7 D. Gołębiowski
900 – 1200Projektowanie ubioru inspirowanego ludowym strojem warmińskim (od 12 lat).s. 204 E. Jurkowska
900 – 10301030 – 1200Kompozytorzy warmińscy; sylwetki, twórczość, praktyka wykonawcza (2 grupy). PM s. 313 J. Wojtkowiak
1000 – 1400 Lato z teatrem (przedmiot i symbol) – warsztaty teatralne dla gimnazjalistów. Prowadzący-aktorzy Teatru Lalek w Olsztynie. aula PM koszt: 10złzapisy – ilość miejsc ogranicz. M. MarekM. Faszcza
900 – 12001230 – 1330 Szyjemy poduszki ozdobne (od 10 lat) – zajęcia w grupach.  s.204 T.JabłońskaA.Borsiak-Śleszyńska
900 – 1200Tiere – Świat Zwierząt w języku niemieckim – wykonujemy zakładki w technice scrapbooking.ZSO 4, ul. TurowskiegoA.Gargas
900 -1225Gry i zabawy plastyczne.ZSO 4,ul. TurowskiegoA.Przełomiec

 

29 czerwca 2016 r. (środa)

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

930 – 1430Wycieczka do Parku Zwierzątw  Nikielkowie połączona z plenerem fotograficznym. PM 10 zł,2 bilety MPK,legit. szk. M. WybrańskaE.Wieliczko
1000 – 1300Wycieczka piesza – Jezioro Ukiel. Zabawy rekreacyjne.PM dzieci 8-14lat M.Sudzińska
1100 – 1400“Warsztaty malarstwa artystycznego”(malarstwo sztalugowe) szkoły średnie. s. 111 PM A. Markiewicz
1000 – 1330Zajęcia grupy Archeo dla uczestników obozu grunwaldzkiego. s.304 B.Ordelewski
900 – 1300Zabawy z muzyką i przy muzyce. s. 312 T. i M. Piekut,
1130 – 1400Warsztaty rysunkowe dla młodzieży /gimnazjum, szkoła średnia/ PM s. 103 G. SterankoB. Głownia
900 – 1200Projektowanie ubioru inspirowanego ludowym strojem warmińskim (od 12 lat). s. 204E. Jurkowska
900 – 1245Budujemy modele redukcyjne z tworzyw sztucznych. s. 4 10 zł P. Witkowski
1000 – 1400 Lato z teatrem (muzyka i oddech)-warsztaty teatralne dla gimnazjalistów. Zajęcia z emisji głosu poprowadzi P. Serbintowicz. aula PM 10 zł.zapisy, ilość miejsc ograniczo. M. MarekM. Faszcza
1000 – 1300Wyprawa za miasto-zbieramy ekomaterialy. zbiórka w s. 206 dwa bilety,legit. T. Jabłońska
1000 – 1300Sesja nagraniowa zespołu rockowego.s. 5 T. Łukaszuk
900 – 1030Praktyka wykonawcza pieśni wielogłosowych. PM s. 313J. Wojtkowiak
0900 – 1200Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką, dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnaz. s. 7 D. Gołębiowski

 

30 czerwca 2016 r. (czwartek)

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

1100 – 1430Warsztaty malarstwa artystycznego”(malarstwo sztalugowe).s. 111 PMA. MarkiewiczM. Garniec
1000 – 1400Zajęcia grupy Archeo dla uczestników obozu grunwaldzkiego.s. 304B. Ordelewski
930 – 1330Wizyta w Muzeum Przyrody.PM 6 zł,2 bilety MPK, legit. szk.M. WybrańskaW..Tuma
930 – 1230Warsztaty fotografii portretowej.s. 307 5 złE. Wieliczko
1000 – 1300Sesja nagraniowa zespołu rockowego.s. 5T. Łukaszuk
1000 – 1300Akompaniament do piosenek-warsztaty dla początkujących pianistów.s. 211J. Mazur
1000 – 1300“W krainie muzyki” – nauka gry na pianinie.biblioteka – DajtkiG. Kotarska
900 – 1300Zabawy z muzyką i przy muzyce.s. 312T.i M. Piekut
1130 – 1400Warsztaty rysunkowe dla młodzieży /gimnazjum, szkoła średnia/.PM s. 103G. Steranko B. Głownia
900 – 1200Budujemy układ elektroniczny.s. 4 10 zł P. Witkowski
900 – 1245Muzyczne odgłosy olsztyńskiego lasu.PM holJ. Wojtkowiak
900 – 1200Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką, dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.s. 7D. Gołębiowski
900 – 1200Projektowanie ubioru inspirowanego ludowym strojem warmińskim (od 12 lat). s. 204E. Jurkowska
  900-1330Rękodzieło różne – decoupage, lepieniez masy solnej itd (od 9 lat).s.204T. Jabłońska

 

01 lipca 2014 r. piątek

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

1130 – 1400Warsztaty rysunkowe dla młodzieży /gimnazjum, szkoła średnia/. PM s. 103G. Steranko  B. Głownia
1100 -1300Śpiewamy i tańczymy po hiszpańsku-od lat 8.s. 204M. Faszcza
900 – 1400English and Art, warsztaty językowo -plastyczne. PM s. 115 i  ogródek PM J. Woźniak
1100 – 1430“Warsztaty malarstwa artystycznego”(malarstwo sztalugowe) szkoły średnie. s. 111 PM A. Markiewicz
930 – 1230Zajęcia umuzykalniające dla 2-3 latków. s. 110 PMG. KotarskaP. Zielonka
1000– 1300Akompaniament do piosenek-warsztaty dla początkujących pianistów. s. 211 J.Mazur
900 – 1245Budujemy model latający z balsy i drewna. s. 4 5 złP. Witkowski W. Ciukszo
900 – 1300Zabawy z muzyką i przy muzyce. s. 312 T. i M.Piekut
900 – 1200Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnychs. 7D. Gołębiowski
 900 – 1200Nie migaj się – warsztaty jęz. migowego. s. 313 M.Panasik
900 – 12001200 – 1330Plecionki-wiklina z papieru-koszyczki (od 10l.)-zajęcia w grupach.s.206T. Jabłońska
1100 – 1445Zdjęcia i montaż filmowy.s. 307A.Wojnach

 

4 lipca 2015 r. (poniedziałek)

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

1000 – 1300Zwody strzeleckie z broni sportowej. ZSO Nr3ul. Wańkowicza 1J. AmbrożkoW. Mroczkowski
900 – 1400English and Art Warsztaty językowo-plastyczne. ul.Turowskiego ZSO nr 4 sala plastyczna/ plac przed szkołąJ. Woźniak
900 – 1300Marszobieg dookoła J. Długiego. Pałac MłodzieżyW.Tuma
M. Sudzińska
1100 – 1400“Warsztaty malarstwa artystycznego”(malarstwo sztalugowe) szkoły średnie. s. 111 PMA. Markiewicz
1000 – 1330Zajęcia grupy Archeo dla uczestników obozu grunwaldzkiego. s.304B.Ordelewski
1000 – 1230Warsztaty piosenko pisarskie (praca z tekstem, opracowanie melodyczne i harmoniczne utworu).s. 211J.MazurG.Kotarska P.Zielonka
900 – 103010301200“Ekspresja wykonawcza perkusisty” otwarte warsztaty perkusyjne.“I ty możesz zostać perkusistą” -warsztaty  dla dzieci szkół podstawowych. PM s. 5 J. Wojtkowiak
900 – 1700Plener literacki. Gietrzwałd-Woryty-Rentyny leg. szk. 25 zł K. Gagacka
900 – 1200Budujemy modele latające ze styropianu i drewna. s. 4 5 zł P. WitkowskiW. Ciukszo
 900 – 1200Projektowanie ubioru inspirowanego ludowym strojem warmińskim (od 12 lat). s. 204E. JurkowskaM. Faszcza
900 – 1200Nie migaj się – warsztaty jęz. migowego. s.313 M.Panasik
900 – 1300Szycie maskotek-zwierzątek. s.204 T. Jabłońska
A. Borsiak-Śleszyńska
900 – 1300Gry i zabawy plastyczne.ZSO nr4A.Przełomiec

 

5 lipca 2015 r. (wtorek)

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

1000 – 1300Strzelanie z karabinu pneumatycznegoi sportowego. ZSO Nr3ul. Wańkowicza 1 W. MroczkowskiJ. Ambrożko
1100 – 1430“Warsztaty malarstwa artystycznego”(malarstwo sztalugowe) szkoły średnie. s. 111 PM A. Markiewicz, M.Garniec
1000 – 1400Zajęcia grupy Archeo dla uczestników obozu grunwaldzkie. s.304 B.Ordelewski
930 – 1230 Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. s.110 PM G. KotarskaP. Zielonka J. Mazur
900 – 1200 Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką, dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. s. 7 D. Gołębiowski
900 – 1200Projektowanie ubioru inspirowanego ludowym strojem warmińskim (od 12 lat). s. 204E. JurkowskaM. Faszcza
900 – 1300Zajęcia plenerowe w ogródku przy PM. ogródek przy PM T. JabłońskaA. Borsiak-Śleszyńska
1130 – 1400Warsztaty rysunkowe dla młodzieży /gimnazjum, szkoła średnia/. PM s. 103G. Steranko B. Głownia
900 – 1300Warsztaty tańca nowoczesnego.auladzieci 8-14 l. M.Sudzińska
900 – 10301030– 1200“Muzykowanie na perkusji”- warsztaty perkusyjne(dwie grupy). PM s. 5i s. 313 J. Wojtkowiak
900 – 1230                 Gry i zabawy plastyczne. ZSO nr 4 A.Przełomiec

 

6 lipca 2015 r. (środa)

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

 900 – 1200Projektowanie ubioru inspirowanego ludowym strojem warmińskim (od 12 lat). s. 204E. JurkowskaM. Faszcza
1100 – 1400“Warsztaty malarstwa artystycznego”(malarstwo sztalugowe) dla młodzieży. s. 111 PM A. Markiewicz
1000 – 1330Zajęcia grupy Archeo dla uczestników obozu grunwaldzkiego. s.304 B.Ordelewski
1130 – 1400Warsztaty rysunkowe dla młodzieży /gimnazjum, szkoła średnia/. PM sala 103 G. SterankoB. Głownia
900 – 1245Budujemy modele redukcyjne z tworzyw sztucznych. s. 4 10 zł P. Witkowski
0900 – 1200Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką, dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. s. 7 D. Gołębiowski
900 – 1030 Inwencja twórcza małego kompozytora; tworzenie melodii oraz akompaniamentu. PM sala 313 J. Wojtkowiak
1030 – 1200Warsztaty emisji głosu dla dzieci szkół podstawowych. PM sala 313 J. Wojtkowiak

 

7 lipca 2015 r. (czwartek)

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

1000 – 1215Dookoła Jeziora Długiego, spacer  z uwzględnieniem ćwiczeń  gimnastycznych. PM Hol J. Wojtkowiak
1000 – 1330Zajęcia grupy Archeo dla uczestników obozu grunwaldzkiego. s.304 B.Ordelewski
930 – 1230Śpiewanie piosenek turystycznychz akompaniamentem gitary. PM s. 211 P.ZielonkaG. Kotarska
900 – 1200 Budujemy układ elektroniczny. s. 4 10 zł P. Witkowski
1130 – 1400 Warsztaty rysunkowe dla młodzieży /gimnazjum, szkoła średnia/. PM s. 103 G. SterankoB. Głownia
900 – 1200 Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką, dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. s.7 D. Gołębiowski

 

8 lipca 2014 r. piątek

Godz. zajęć

Rodzaj zajęć – tematyka

Miejsce spotkań

Koszt

Odpowiedzialni

1130 – 1400 Warsztaty rysunkowe dla młodzieży. /gimnazjum, szkoła średnia/ PM s.103G. Steranko B. Głownia
900 – 1200 Interdyscyplinarne spotkania ze sztuką, dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. s. 7 D. Gołębiowski
930 – 1230Zajęcia umuzykalniające dla 2-3 latków. s. 110 PM G. KotarskaP. Zielonka
900 – 1245 Budujemy model latający z balsy i drewna. s. 4 5 zł P. Witkowski, W.Ciukszo
 1100 – 1450 Filmowanie w plenerze. PM A.Wojnach

 

Informujemy, że wszystkie wycieczki są odpłatne. Każdy uczestnik zabiera ze sobą prowiant oraz ważną legitymację szkolną. Uczestnictwo w wycieczce prosimy zgłaszać z dwudniowym wyprzedzeniem. Forma zajęć może ulec zmianie m.in.  ze względu na warunki atmosferyczne.

Prosimy o wcześniejsze zapisy, tel. 89 527 32 69.

 

Uwaga:  Dzieci powinny być przyprowadzane i odprowadzane z zajęć przez pełnoletnich opiekunów.

Zapisy i opłatę za wycieczki pobiera sekretariat Pałacu Młodzieży, codziennie w godzinach  830 –  1430 .

W przypadku niskiej frekwencji, poniżej 15 osób na każdą wycieczkę – nie dojdzie ona do skutku.

W wycieczce mogą brać udział rodzice lub opiekunowie dzieci.

Koszt wycieczki nie obejmuje wyżywienia.



Zobacz także

  • XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU  PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
    XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

      Regulamin XX KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ XX-Konkurs-PioEuro Formularz zgłoszeniowy: Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z …

  • VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek
    VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek

    REGULAMIN VI – go WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. MÓJ ZABYTEK   Cel konkursu: Nadal chcemy rozwijać oraz pogłębiać fascynacje młodzieży historią, różnorodnością kulturową, postaciami oraz …

  • Wernisaż Jagody Łucko
    Wernisaż Jagody Łucko

    Wczoraj /06.02.2019 r./ o godz. 17.00, w saloniku wystawowym Pałacu Młodzieży odbył się wernisaż wystawy rysunku JAGODY ŁUCKO z Pracowni ATELIER Olgi Steranko. Autorka prac …

  • Zimowisko na Podhalu
    Zimowisko na Podhalu

    Podhale to nie tylko odrębna kraina na mapie Polski, ale także autonomiczny obszar kulturowy, gdzie znaleźć można niezliczoną ilość dowodów na dużą oryginalność i heterogeniczność …

  • Nie nudzimy się w ferie
    Nie nudzimy się w ferie

    U nas nie ma miejsca na nudę! Śpiewamy, gramy, malujemy, wycinamy, kleimy… A czas tak szybko mija… Jeszcze tylko trzy dni wspólnej zabawy feryjnej. Nie …

  • Wyjście do schroniska dla zwierząt
    Wyjście do schroniska dla zwierząt

    Jedną z naszych propozycji spędzania czasu w ferie było wyjście do olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt zorganizowane przez panią Magdalenę Wybrańską. Ponad 20 osobowa grupa odwiedziła …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji