Nasze zajęcia:

Liczba wolnych miejsc na zajęcia

Liczba wolnych miejsc na zajęcia w Pałacu Młodzieży w Olsztynie
– rok szkolny 2015/2016

 

L.p. Rodzaj zajęć Prowadzący

Liczba miejsc

Uczestnicy
1 Rysunek, malarstwo, scenografia Grażyna Jaśkiewicz-Steranko

21

gimnazjum i liceum
2 Plastyka dziecięca Anna Markiewicz

11

szkoła podstawowa
3 Malarstwo Anna Markiewicz

15

gimnazjum i liceum
4 Rękodzieło artystyczne Teresa Jabłońska

25

SP, gimnazjum i  liceum
5 Plastyka młodzieżowa Anita Raczyńska gimnazjum i liceum
6 Plastyka dla najmłodszych Anita Raczyńska

4

5-8 lat
7 Rysunek Dawid Gołębiowski

22

gimnazjum i liceum
8 Rzeźba Dawid Gołębiowski

12

gimnazjum i liceum
9 Historia sztuki Bartosz Ordelewski

24

gimnazjum i liceum
10 Grupa Archeo –rekonstrukcja strojów Bartosz Ordelewski

8

gimnazjum i liceum
11 Fotografia Ewa Wieliczko

27

VI kl. SP, gimnazjum,liceum
12 Język angielski Barbara Głownia

21

IV-VI kl. SP,gimnazjum i liceum
13 Projektowanie strojów i kostiumów Edyta Jurkowska

26

szkoła podstawowa i gimnazjum
14 Historia wiedzy o regionie Ryszard Krępuła

5

gimnazjum i liceum
15 Rysunek i malarstwo Mirosław Garniec

11

gimnazjum i liceum
16 Rękodzieło Alicja Borsiak-Śleszyńska

15

SP, gimnazjum i  liceum
17 Językowo-artystyczna (EnglishArt) Irmina Kaczor

21

5-9 lat
18 Grupa Literacka Katarzyna Gagacka

10

IV-VI klasa SP,
19 Dziennikarstwo Katarzyna Gagacka

10

gimnazjum i liceum
20 Grupy turystyczno-ekologiczne Katarzyna Gagacka

12

SP i gimn. liceum
21 Teatr Iskierka Małgorzata Najmowicz

9

szkoła podstawowa
22 Koło filozoficzne Andrzej Poterała

12

gimnazjum i liceum
23 Pracownia filmowa Andrzej Wojnach

12

gimnazjum i liceum
24 Zajęcia umuzykalniające Grażyna Kotarska

4

grupa przedszkolna
25 Instrumenty klawiszowe Grażyna Kotarska

3

SP i gimnazjum
26 Twórcze zabawy dla najmłodszych Magda Marek

17

grupa przedszkolna
27 Pracownia Teatralna Magda Marek

29

SP, gimnazjum i  liceum
28 Zespół ludowy “Kłobuczki” Iwona Macewicz

9

szkoła podstawowa
29 Chór chłopięcy Józef Wojtkowiak

20

SP i gimnazjum
30 Chór dziewczęcy Józef Wojtkowiak

10

III-VI klasa SP
31 Grupy wokalne Judyta Mazur

24

SP, gimnazjum i  liceum
32 Grupa wokalna dla dzieci Teresa Piekut

13

6-10 lat
33 Grupa fletów prostych Teresa Piekut SP i gimnazjum
34 Instrumenty klawiszowe Teresa Piekut

9

SP, gimnazjum, liceum
35 Gitara klasyczna Mirosław Piekut

10

gimnazjum i liceum
36 Gitara akordowa ze śpiewem Waldemar Ciukszo

19

SP i gimnazjum
37 Zespół muzyczny Waldemar Ciukszo

10

gimnazjum i liceum
38 Gitara klasyczna Michał Piekut

14

SP, gimnazjum i  liceum
39 Gitara turystyczna Piotr Zielonka

18

IV- VI klasa SP
40 Perkusja Tomasz Łukaszuk

3

gimnazjum i liceum
41 Grupa wokalna Tomasz Łukaszuk

11

gimnazjum i liceum
42 Gitara akompaniująca ze śpiewem Tomasz Łukaszuk

11

gimnazjum i liceum
43 Grupy turystyczno- krajoznawcze Alicja Opalińska

5

SP, gimnazjum iliceum
44 Żeglarstwo turystyczne Jolanta Piotrowicz

18

SP, gimnazjum i  liceum
45 Strzelecka A Jan Ambrożko

20

gimnazjum i liceum
46 Strzelecka B Wiesław Mroczkowski

17

gimnazjum i liceum
47 Brydż sportowy dla początkujących Arkadiusz Cwirko

9

gimnazjum i liceum
48 Arduino – robotyka i majsterkowanie Piotr Witkowski

6

IV-VI kl SP, gimnazjum i liceum
49 Budowa modeli latających Piotr Witkowski

9

szkoła podstawowa
50 Budowa modeli redukcyjnych Piotr Witkowski

9

gimnazjum i liceum
51 Kultura żywego słowa z elementami logopedii Magdalena Panasik

9

przedszkole i SP
52 Taniec sportowy Mariola Sudzińska

17

SP, gimnazjum i  liceum
53 Taniec irlandzki Magdalena Faszcza

11

szkoła podst.,gimnazjum, liceum
54 Taniec Latino & Flamenco Magdalena Faszcza

7

szkoła podst.,gimnazjum, liceum
55 ArtEspanol Magdalena Faszcza

12

szkoła podstawowa
56 Szachy Andrzej Janczak

2

SP i gimnazjum
57 Turystyka z rekreacją Wanda Tuma

9

szkoła podstawowa
58 Jęz. niemiecki z turystyką Magdalena Wybrańska

28

SP i gimnazjum
59 Grupa wokalna Alicja Kucharzewska-Samko

12

SP, gimnazjum i liceum
60 Językowo-artystyczna (GermanArt) Anna Gargas

11

szkoła podstawowa
61 Plastyka dziecięca Agnieszka Przełomiec

29

szkoła podstawowa

 



Zobacz także

  • Pracownia linorytu prezentuje
    Pracownia linorytu prezentuje

    Witajcie w roku 2018! Salonik wystawowy nowy rok zaczął od wernisażu Pracowni linorytu pani Agnieszki Przełomiec. W tej niełatwej, ale niezwykle wdzięcznej technice ćwiczą swe …

  • ZIMOWA PRZYGODA Z SZACHAMI 2018 TURNIEJ RODZINNY CEL TURNIEJU Atrakcyjne spędzenie wolnego czasu w czasie ferii zimowych. Popularyzacja gry w szachy w rodzinie.   ORGANIZATOR …

  • Batiki i inne rąk wybryki
    Batiki i inne rąk wybryki

    Prace wychowanków pani Teresy Jabłońskiej goszczą w Galerii „Zakładka” w bibliotece Szkoły Policealnej im. Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie. Można je oglądać do 2 lutego …

  • Kozucha Kłamczucha
    Kozucha Kłamczucha

    Teatr Lalkowy “Iskierka” prowadzony przez panią Karolinę Lewandowską,  przygotował przedstawienie pt. Kozucha Kłamczucha. Zanim młodzi aktorzy wystąpią przed szerszą widownią zaprezentowali się  podczas próby generalnej przed …

  • ZIMA  Z PAŁACEM  MŁODZIEŻY  20.01 –  02.02.2018
    ZIMA Z PAŁACEM MŁODZIEŻY 20.01 – 02.02.2018
  • Życzenia
    Życzenia

    Nie pakujcie gorących serc w kolorowe pudełka, nie obwijajcie uśmiechu w świecące papierki, rozdajcie je ludziom – tym bliskim i tym dalekim, aby w mroźny …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji