Nasze zajęcia:

Lista kandydatów przyjętych na zajęcia do Pałacu Młodzieży w naborze uzupełniającym w roku szkolnym 2014_2015 www

RODZAJ ZAJĘĆ PROWADZĄCY Nazwisko Imiona
Rysunek, malarstwo, sceno Grażyna Jaśkiewicz-Steran
Adamska Julia
Bieńkiewicz Mateusz
Centkowska Karolina
Czajkowski Oskar
Gęśla Izabela
Jabłońska Urszula
Jakubowska Julia
Olsztyn Barbara
Probola Agnieszka
Samul Daria
Stelmachowicz Dorota
Wasilewska Julita
Plastyka dziecięca Anna Markiewicz
Bielak-Andrzejczyk Iga
Blanda Anna Małgorzata
Jabłońska Małgorzata
Karolecka Paulina
Kirkis Aneta
Kobus Natalia
Ludwiczak Julianna
Maliszewska Oliwia
Nowakowska Zoja
Pałuska Alicja
Piłka Miłosz Jan
Plut Kornelia
Seweryn Agnieszka
Suchecka Oliwia
Plastyka młodzieżowa Anna Markiewicz
Filipek Bartosz Jakub
Szuba Adrian
Rękodzieło artystyczne Teresa Jabłońska
Brejnak Marta
Magielnicka Dominika
Małolepszy Szymon
Neumann Aleksandra
Olsztyn Barbara
Seweryn Agnieszka
Stasiewicz Monika
Szajdek Maja Magdalena
Wasilewska Julita
Załoga Wiktoria
Plastyka dla najmłodszych Anita Raczyńska
Brejnak Marta
Formela Martyna
Kondzielewska Nina
Kraszewska Wiktoria Maria
Raczyński Robert
Rogalski Tymon
Teliczan Natalia
Wasilewski Michał
Rysunek Dawid Gołębiowski
Czajkowski Oskar
Jakubowska Julia
Kaczmarczyk Patrycja
Rudnicka Aleksandra
Wojszel Rozalia Anna
Rzeźba Dawid Gołebiowski
Kaczmarczyk Patrycja
Wojszel Rozalia Anna
Historia sztuki Bartosz Ordelewski
Duda Magdalena
Mróz Marcelina
Grupa Archeo – rekonstru Bartosz Ordelewski
Sawka Nikola
Fotografia Ewa Wieliczko
Jabłońska Urszula
Michalska Anna Maria
Ostrowska Karolina
Probola Agnieszka
Śnieńkowski Emilian
Trukawka Piotr
Jęz. angielski Barbara Głownia
Bałdyga Gabriela
Bednarska Wiktoria
Kwiatkowska Natalia
Mościcki Mateusz
Niksa Łukasz
Piłka Miłosz Jan
Piłka Konstanty Aleksander
Skarul Magdalena
Trukawka Piotr
Projektowanie strojów i ko Edyta Jurkowska
Bielak-Andrzejczyk Iga
Jabłonowska Róża
Kowalczyk Natalia
Piłka Miłosz Jan
Rozicka Julia
Rysunek i malarstwo Mirosław Garniec
Olsztyn Barbara
Wasilewska Julita
Rękodzieło Alicja Borsiak-Śleszyńska
Bielak-Andrzejczyk Iga
Czaplicka Malka
Czerniak Lena
Karaźniewicz Emilia
Magielnicka Oliwia
Olender Julia
Paszkiewicz Zofia
Rozicka Julia
Waszkielis Anna
Językowo-artystyczna Irmina Kaczor
Jabłońska Małgorzata
Kondzielewska Nina
Pałuska Alicja
Rogalski Tymon
Zakrzewska Alicja
Grupa literacka Katarzyna Gagacka
Łukaszewicz Bohdan
Wiśniewska Lena
Teatr Iskierka Małgorzata Najmowicz
Chodakowska Łucja
Kobus Natalia
Kraszewska Wiktoria Maria
Kwiatkowska Natalia
Dziennikarstwo Małgorzata Najmowicz
Karolecka Paulina
Zajęcia umuzykalniające Grażyna Kotarska
Deptuła Julia
Formela Małgorzata
Grycko Antoni
Grycko Bartosz
Janiszewska Zuzanna
Jastrzębska Marcelina
Kalita Antonina
Tańska Anastazja
Tański Konstanty Maksymilian
Teliczan Natalia
Wójcicka Agata
Zieliński Mateusz
Instrumenty klawiszowe Grażyna Kotarska
Korzeń Anna
Marchlińska Alicja
Nelke Marta
Plut Kornelia
Skowrońska Dominika
Twórcze zabawy dla najmło Magda Marek
Janiszewska Zuzanna
Jastrzębska Marcelina
Raczyński Michał
Tańska Anastazja
Tański Konstanty Maksymilian
Teliczan Natalia
Pracownia Teatralna Magda Marek
Żebrowska Amelia
Żebrowska Maria
Zespół ludowy „Kłobuczki” Iwona Macewicz
Bałony Joanna
Skowrońska Dominika
Skowrońska Daniela
Chór chłopięcy Józef Wojtkowiak
Stasiewicz Tomasz
Chór dziewczęcy Józef Wojtkowiak
Wasilewska Aleksandra
Wierzchowska Maja
Grupy wokalne Judyta Mazur
Kirkis Aneta
Kryczka Julia
Staryk Julia
Wasilewska Aleksandra
Wolak Alicja
Grupa wokalna dla dzieci Teresa Piekut
Bałony Joanna
Kowalczyk Natalia
Niksa Małgorzata
Niksa Dawid
Żarska Emilia
Instrumenty klawiszowe Teresa Piekut
Bednarska Wiktoria
Bukowski Daniel
Dubicka Klaudia
Kobus Natalia
Koźmiński Michał
Niksa Małgorzata
Śnieńkowski Stanisław
Woźnica Michał
Gitara klasyczna Mirosław Piekut
Banasik Dominika
Emilianowicz Wiktoria
Kajs Nikola
Karwowski Konrad
Karwowski Kamil
Marszelewski Łukasz
Niksa Łukasz
Podpirko Patryk
Szuniewicz Monika
Trukawka Piotr
Ulewicz Milena
Gitara akordowa ze śpiewe Waldemar Ciukszo
Gacman Maciej Marek
Łukaszewicz Bohdan
Maliszewska Oliwia
Nelke Bartosz
Piliszek Kinga
Przybyłowska Roksana
Skarul Magdalena
Skowrońska Daniela
Suchecka Oliwia
Wasilewska Aleksandra
Wederei Maria
Wirchanowicz Michalina
Żurańska Katarzyna
Zespół muzyczny Waldemar Ciukszo
Gęśla Izabela
Podpirko Patryk
Gitara klasyczna Michał Piekut
Bednarska Wiktoria
Bielak-Andrzejczyk Iga
Bobrowska Natalia
Brzostowski Dawid
Chodakowska Łucja
Czaplicka Malka
Czerniak Lena
Deptuła Mikołaj
Jabłońska Małgorzata
Pałuska Alicja
Ponieważ Maciej
Szymczak Nikola
Szymczak Weronika
Walczak Marcel
Gitara turystyczna Piotr Zielonka
Gronowski Nikodem
Hołubek Aleksandra
Jaworowska Julia
Plut Kornelia
Zakrzewska Alicja
Perkusja Tomasz Łukaszuk
Pacholec Aleksandra
Pluto Mateusz
Podpirko Patryk
Śnieńkowski Emilian
Zalewska Joanna
Gitara akompaniująca ze ś Tomasz Łukaszuk
Adamska Julia
Pluto Mateusz
Grupy turystyczno-krajozn Alicja Opalińska
Czaplińska Zofia
Kajs Nikola
Karczmarczyk Amelia Weronika
Ostrowska Karolina
Pałuska Alicja
Pontus Patrycja
Skarul Magdalena
Staryk Julia
Szajdek Maja Magdalena
Taraban Aleksandra
Zduńczyk Natalia
Grupy turystyczno- przyrod Helena Ślusarczyk
Biernacki Aleks
Filipek Bartosz Jakub
Szuba Adrian
Źeglarstwo turystyczne Jolanta Piotrowicz
Blum Jakub
Blum Paweł
Curkowski Adam
Deptuła Mikołaj
Kędzierska Zofia
Knaut Lidia
Matejuk Wojciech
Matusiak Hanna
Olak Mateusz
Olak Kamil Krzysztof
Stankiewicz Konrad
Stasal Jonasz
Waszkielis Anna
Wojciechowski Jerzy
Strzelecka B Wiesław Mroczkowski
Sawka Partyk
Śnieńkowski Emilian
Brydż sportowy dla początk Arkadiusz Cwirko
Karwowski Konrad
Budowa i programowanie r Piotr Witkowski
Dąbrowski Jakub
Jabłonowski Wojciech
Łukaszewicz Bohdan
Budowa modeli latających Piotr Witkowski
Dąbrowski Jakub
Dudda Norbert
Karwowski Kamil
Osiecki Bartosz
Wysocki Tymoteusz
Budowa modeli redukcyjny Piotr Witkowski
Bogdański Bartosz
Jabłonowski Wojciech
Wasilewski Michał
Wirchanowicz Maciej
Kultura żywego sł. z elemen Magdalena Panasik
Bałony Joanna
Grycko Bartosz
Grycko Antoni
Janiszewska Zuzanna
Niksa Dawid
Rogalski Tymon
Toński Filip
Taniec sportowy Mariola Sudzińska
Bałdyga Gabriela
Czaplicka Malka
Emilianowicz Wiktoria
Grabowska Waneska
Kondzielewska Nina
Kowalczyk Natalia
Maliszewska Wiktoria
Zakrzewska Alicja
Taniec irlandzki Magdalena Faszcza
Wojszel Rozalia Anna
Taniec Latino& Flamenco Magdalena Faszcza
Sokołowicz Anna Maria
Żebrowska Maria
Żebrowska Amelia
Szachy Andrzej Janczak
Olszewski Mateusz Rafał
Wysocki Tymoteusz
Turystyka z rekreacją Wanda Tuma
Kraszewska Wiktoria Maria
Ludwiczak Julianna
Maliszewska Oliwia
Pałuska Alicja
Piliszek Kinga
Raczyński Robert
Jęz. niemiecki z turystyką Magdalena Wybrańska
Biernacki Aleks
Czerniak Lena
Jakubowska Julia
Niksa Małgorzata


Zobacz także

  • ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018
    ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

    OPIS NASZYCH PRACOWNI 2017/2018  ZARZĄDZENIE NR 19/2016/2017 Dyrektora Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie z dnia 14 kwietnia 2016 roku   w sprawie: określenia …

  • MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA
    MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA

    Niezapomnianych wrażeń dostarczył pałacowym miłośnikom muzyki z zespołów pana Mirka Piekuta wielopokoleniowy, dwudniowy wyjazd do Warszawy (28-29.06.2017). Głównym celem podróży była opera MADAME BUTTERFLY w …

  • Pałacowe wycieczki
    Pałacowe wycieczki

    Ładna pogoda, ciekawe miejsca, kontakt z przyrodą, dobre towarzystwo- cóż lepszego może nam się przydarzyć na początku wakacji? Tego wszystkiego doświadczyli uczestnicy trzech wycieczek, które …

  • Lista osób nieprzyjętych do Pałacu
    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu

    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 BIESIEKIERSKA OLGA BIESIEKIERSKI WIKTOR BŁAŻEJCZYK AMELIA BŁAŻOWSKA POLA BRODOWICZ KRZYSZTOF BRODOWICZ STANISŁAW BYĆ MACIEJ DANISIEWICZ BARTOSZ DEPTUŁA KATARZYNA DRAŻBO IGA EMILIAN SARA EYVAZOV MAJA EYVAZOV POLA FLORYSIAK CEZARY FURGAŁ MAŁGORZATA …

  • Lista osób przyjętych
    Lista osób przyjętych

    Lista osób przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 Arduino robotyka, elektronika i majsterkowanie (ilość osób: 2) Piotr Witkowski MAŁYSKA FRANCISZEK RYŻEWSKI ARTUR Art & English …

  • Wakacje, wakacje ….
    Wakacje, wakacje ….

    Czy ktoś z Was rozpacza z powodu rozpoczynających się wakacji? Nie znam takiego ucznia. Znam natomiast takich wychowanków i nauczycieli z Pałacu Młodzieży, którzy nawet …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji