Nasze zajęcia:

Lista kandydatów przyjętych

Lista kandydatów przyjętych

do Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie

na rok szkolny 2015/2016

 

   
   

Lp

Nazwisko Imiona

1

ADAMIAK WIKTOR HENRYK

2

Antonowicz Alicja

3

Antonowicz Patrycja

4

Archacka Zuzanna

5

Bachry Anna Barbara

6

Barasińska Weronika

7

Bauman Zuzanna

8

BĄCIK AMELKA

9

Biedulski Maciej Aleksander

10

Bildziukiewicz Karolina

11

Błażyńska Izabela

12

Błaszkiewicz Antoni Ignacy

13

Błaszkiewicz Izabella Laura

14

Bonisławski Jakub

15

Branecka Marta

16

Brzyski Jan  Aleksander

17

Całka Antoni

18

Całka Dominika

19

Chłopik Magdalena

20

Chodakowska ŁUCJA MARIA

21

CHODAKOWSKI CEZARY

22

Chomicka Maja

23

Chyża Aleksandra

24

Cieszyńska Joanna Maria

25

Cieślikowski Adam

26

DĄBROWSKA LENA

27

Dela Nikola

28

Dębek Bartosz

29

Dmowska Paulina

30

Dobies Michał  Piotr

31

Dobruchowska Małgorzata

32

Dondzik Maria Janina

33

Dubicka Klaudia

34

Duda Aleksandra

35

Duda Karolina

36

Faliszewska Barbara

37

Faltynowska Sandra Nikola

38

Fałkowski Adrian

39

Fiet Szymon

40

Florek Helena Zofia

41

Gajewska Noemi

42

Gajewski Maciej Henryk

43

Gąsowska Daria

44

Giergowska Anna Maria

45

Glanc Alicja

46

GRABOWSKA LENA

47

Grabowski Kamil

48

Grudzinska Magdalena

49

Grycko Antoni Marek

50

Grycko Bartosz Łukasz

51

Gryczko Urszula Elżbieta

52

Grzegorczyk Michał

53

Grzelewski Wojciech Jan

54

Grzeszczak Aniela Małgorzata

55

GUTOWSKA ADA

56

Jabłonowska Róża Weronika

57

Jabłonowski Wojciech Jan

58

Jabłoński Dominik

59

Jabłoński Milosz Jan

60

JACKOWSKA KLAUDIA

61

Jaroszewski Tymoteusz

62

Jobska Aleksandra

63

Karbowski Jan Wojciech

64

Karolewska Paulina

65

Karwowska Kornelia

66

Karwowski Kacper

67

Kasprzyk Michał

68

Kirkis Aneta

69

Kirtiklis Joanna

70

Koc Aleksandra

71

Konowalska Aleksandra

72

Kopeć Maja Karen

73

Koprucki Mateusz

74

Koprucki Jakub

75

Korpak Karolina

76

KORZEŃ ANNA

77

Kowalczyk Dominik Piotr

78

Kowalczyk Weronika Maria

79

Kowalewska Kamila

80

Kowalkowska Maria

81

Kulesa Zuzanna

82

Kuzia Wiktoria

83

Lech Julia

84

Libecka Magdalena Kinga

85

Lis Roksana

86

Łabiga Marcelina Teresa

87

Łepek Aleksandra

88

Łukaszuk Hanna

89

MACIĄG DOROTA

90

Maciejewska Aleksandra

91

Maciejewska Beata

92

Marchlińska Alicja

93

MARTUSEWICZ MATEUSZ ALBERT

94

MARTUSEWICZ PIOTR SZYMON

95

Matusiak Julia

96

Mazurek Paweł

97

Mech Wioleta Izabela

98

Melnicka Agata

99

Mikulska Natalia

100

Młynarczyk Aleksandra

101

Młynarczyk Dominika Anna

102

Mogielnicka Dominika Kamila

103

Mogielnicka Oliwia Kinga

104

Myśler Helena  Anna

105

Napora ADAM

106

NAPORA ANTONI

107

NAPORA JAGODA

108

Niewiadomska Michalina Marianna

109

Niski Igor

110

Nowinska Wiktoria

111

NOWOTKA WERONIKA

112

Olkowski Stanisław

113

Ośko ANTONI

114

Paleń Lidia

115

Paleń Weronika

116

Paluch Tomasz

117

Pałuska Alicja

118

Pasturczak Oliwia Aleksandra

119

Paszkowska Adrianna

120

Paszkowska Aleksandra

121

Pawelczyk – Piłat Anna Krystyna

122

Pawelczyk-Piłat Julia Oktawia

123

Pawłowski Marcin

124

Pawłowski Mikołaj

125

PIECZUL IGOR

126

Piekarski Tymoteusz

127

Pławska Weronika

128

Pławski Krystian

129

Połomka Urszula

130

Porydzaj Kacper

131

Porydzaj Marta

132

Pras Adam

133

Pras Mikołaj

134

Przygodzka Bianka

135

Przygodzki Filip

136

Putt Daniel Ashley

137

Rogożyński Karol

138

Rzeźniak Maksymilian

139

Rzeźniak Marcelina

140

Sarnacka Julia

141

SAWKA ADRIAN PIOTR

142

Sawka Patryk

143

Sienkiewicz Jan Józef

144

SIERDZIŃSKA LAURA

145

SIEROCKA ZUZANNA

146

Skalij Szymon

147

Skindzier Kacper Julian

148

Skórski Daniel Paweł

149

Skórski Grzegorz Piotr

150

Skrago Nina Irena

151

Smolicz Borys Henryk

152

Smolicz Pola

153

Smolińska Gabriela

154

Sobala Maja

155

Solińska Rozalia Jarmiła

156

Stefanko Małgorzata Dorota

157

Sternik Inga Dobrosława

158

Suski Szymon

159

Szczepkowska Lena

160

Szkatuła Magdalena

161

Szmyt Tomasz Jerzy

162

Szukiewicz Natasza Monika

163

Szumiło Zuzanna

164

Szydłowska Laura

165

Szymkun Natasza

166

Świderska Joanna

167

Tańska Anastazja

168

TKACZ WIKTOR

169

Tkaczuk Mateusz -

170

Truszkowski Tomasz

171

Ulas Gabriela

172

Uranowska Marta Patrycja

173

Urbańska Zuzanna

174

UTOWKA MAJA ALINA

175

UTOWKA MALWINA ANNA

176

Wadas Aleksandra

177

Wania Daria Natasza

178

Wierzejska Maria Magdalena

179

Wilan Jakub

180

Wilan Nina

181

Włodyka Piotr Tomasz

182

Wojnicka Daria  Natalia

183

Wojnicka Julia Anna

184

Wołkowska Wiktoria

185

Woziński Stanisław Mariusz

186

Wójcik Marcin Adam

187

WYDRA LENA KAMILA

188

Zając Oliwia

189

Zakrzewska Alicja

190

Żabkiewicz Zuzanna Wiktoria

191

Żorawowicz Kinga

192

Żyjewska Urszula

193

Żyjewski Dawid

 

   

 

   

 



Zobacz także

  • ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018
    ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

    OPIS NASZYCH PRACOWNI 2017/2018  ZARZĄDZENIE NR 19/2016/2017 Dyrektora Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie z dnia 14 kwietnia 2016 roku   w sprawie: określenia …

  • MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA
    MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA

    Niezapomnianych wrażeń dostarczył pałacowym miłośnikom muzyki z zespołów pana Mirka Piekuta wielopokoleniowy, dwudniowy wyjazd do Warszawy (28-29.06.2017). Głównym celem podróży była opera MADAME BUTTERFLY w …

  • Pałacowe wycieczki
    Pałacowe wycieczki

    Ładna pogoda, ciekawe miejsca, kontakt z przyrodą, dobre towarzystwo- cóż lepszego może nam się przydarzyć na początku wakacji? Tego wszystkiego doświadczyli uczestnicy trzech wycieczek, które …

  • Lista osób nieprzyjętych do Pałacu
    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu

    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 BIESIEKIERSKA OLGA BIESIEKIERSKI WIKTOR BŁAŻEJCZYK AMELIA BŁAŻOWSKA POLA BRODOWICZ KRZYSZTOF BRODOWICZ STANISŁAW BYĆ MACIEJ DANISIEWICZ BARTOSZ DEPTUŁA KATARZYNA DRAŻBO IGA EMILIAN SARA EYVAZOV MAJA EYVAZOV POLA FLORYSIAK CEZARY FURGAŁ MAŁGORZATA …

  • Lista osób przyjętych
    Lista osób przyjętych

    Lista osób przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 Arduino robotyka, elektronika i majsterkowanie (ilość osób: 2) Piotr Witkowski MAŁYSKA FRANCISZEK RYŻEWSKI ARTUR Art & English …

  • Wakacje, wakacje ….
    Wakacje, wakacje ….

    Czy ktoś z Was rozpacza z powodu rozpoczynających się wakacji? Nie znam takiego ucznia. Znam natomiast takich wychowanków i nauczycieli z Pałacu Młodzieży, którzy nawet …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji