Nasze zajęcia:

Lista kandydatów zakwalifikowanych

UWAGA!

Informujemy, że kandydaci umieszczeni na listach kandydatów zakwalifikowanych, składają
oświadczenia woli przyjęcia
(Oświadczenie woli przyjęcia – kandydat niepełnoletni lub Oświadczenie woli przyjęcia – kandydat pełnoletni)
do Pałacu Młodzieży w sekretariacie placówki w terminie od 8.06. do 12.06.2015 godz. 14.00.
Dodatkowo prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie (podpisem) poniższych dokumentów
oraz dostarczenie ich do Pałacu Młodzieży:
1) Regulamin uczestnictwa w zajęciach;
2) Deklaracja rodziców oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku.


Lista kandydatów zakwalifikowanych

do Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie

na rok szkolny 2015/2016

Lp Nazwisko Imiona
1 ADAMIAK WIKTOR HENRYK
2 Antonowicz Alicja
3 Antonowicz Patrycja
4 Archacka Zuzanna
5 Bachry Anna Barbara
6 BAŃKA JAKUB MARIUSZ
7 Barasińska Weronika
8 Bauman Zuzanna
9 BĄCIK AMELKA
10 Biedulski Maciej Aleksander
11 Bildziukiewicz Karolina
12 Błażyńska Izabela
13 Błąszkiewicz Antoni Ignacy
14 Błąszkiewicz Izabella Laura
15 Bonisławski Jakub
16 Brandt Bartosz
17 Brandt Grzegorz
18 Branecka Marta
19 Brzyski Jan  Aleksander
20 Całka Antoni
21 Całka Dominika
22 Chłopik Magdalena
23 CHMIELNICKA MARIA
24 Chodakowska ŁUCJA MARIA
25 CHODAKOWSKI CEZARY
26 Chomicka Maja
27 Chyża Aleksandra
28 Cieszyńska Joanna Maria
29 Cieślikowski Adam
30 Czarnecka Martyna Dominika
31 DĄBROWSKA LENA
32 Dela Nikola
33 Deptuła Paulina  Wiktoria
34 Dębek Bartosz
35 Dmowska Paulina
36 Dobies Michał  Piotr
37 Dobruchowska Małgorzata
38 Dondzik Maria Janina
39 Dubicka Klaudia
40 Duda Aleksandra
41 Duda Karolina
42 Faliszewska Barbara
43 Faltynowska Sandra Nikola
44 Fałkowski Adrian
45 Fiet Szymon
46 Florek Helena Zofia
47 Gajewska Noemi
48 Gajewski Maciej Henryk
49 Gąsowska Daria
50 Giergowska Anna Maria
51 Glanc Alicja
52 Głowacka Dominika
53 GRABOWSKA LENA
54 Grabowski Kamil
55 Grudzinska Magdalena
56 Grycko Antoni Marek
57 Grycko Bartosz Łukasz
58 Gryczko Urszula Elżbieta
59 Grzegolec Adrianna Katarzyna
60 Grzegorczyk Michał
61 Grzelewski Wojciech Jan
62 Grzeszczak Aniela Małgorzata
63 Grzybowska Oliwia
64 Grzybowski Korneliusz
65 GUTOWSKA ADA
66 Hryniewicz Magdalena Aleksandra
67 Izdebska Anna Maria
68 Jabłonowska Róża Weronika
69 Jabłonowski Wojciech Jan
70 Jabłoński Dominik
71 Jabłoński Milosz Jan
72 JACKOWSKA KLAUDIA
73 Jaroszewski Tymoteusz
74 JASTRZĘBSKA JOANNA
75 Jastrzębska Łucja Aurelia
76 Jobska Aleksandra
77 Kamińska Aleksandra
78 KANIA IGA
79 Kania Julianna Dominika
80 Karbowski Jan Wojciech
81 Karolewska Paulina
82 Karwowska Kornelia
83 Karwowski Kacper
84 Kasprzyk Michał
85 Kirkis Aneta
86 Kirtiklis Joanna
87 Kłosowski Mateusz
88 Koc Aleksandra
89 Konowalska Aleksandra
90 Kopeć Maja Karen
91 Koprucki Jakub
92 Koprucki Mateusz
93 Korpak Karolina
94 KORZEŃ ANNA
95 Kowalczyk Dominik Piotr
96 Kowalczyk Weronika Maria
97 Kowalewska Kamila
98 Kowalkowska Maria
99 Kubicka Julia  Magdalena
100 Kulas Gabriela Hanna
101 Kulawczuk Adam Marek
102 Kulawczuk Maciej Artur
103 Kulawczuk Paweł Szymon
104 Kulesa Zuzanna
105 Kuzia Wiktoria
106 Lech Julia
107 Lenarczyk Martyna
108 Lewandowska Hanna
109 Lewandowska Julia
110 Libecka Magdalena Kinga
111 Lis Roksana
112 Lis-Kujawska Martyna Wiktoria
113 Łabiga Marcelina Teresa
114 Łepek Aleksandra
115 Łukaszuk Hanna
116 MACIĄG DOROTA
117 Maciejewska Aleksandra
118 Maciejewska Beata
119 Marchlińska Alicja
120 Marcinkowski Remigiusz
121 MARTUSEWICZ MATEUSZ ALBERT
122 MARTUSEWICZ PIOTR SZYMON
123 Matusiak Julia
124 Matuszów Joanna Maria
125 Mazur Blanka Maria
126 Mazur Tobiasz Michał
127 Mazur Weronika Michalina
128 Mazurek Paweł
129 Mech Wioleta Izabela
130 Melnicka Agata
131 Mikulska Natalia
132 Młynarczyk Aleksandra
133 Młynarczyk Dominika Anna
134 Mogielnicka Dominika Kamila
135 Mogielnicka Oliwia Kinga
136 Myśler Helena  Anna
137 Naczas Julia
138 Napora ADAM
139 NAPORA ANTONI
140 NAPORA JAGODA
141 Niewiadomska Michalina Marianna
142 Niski Igor
143 Nowak Michalina
144 Nowinska Wiktoria
145 NOWOTKA WERONIKA
146 OGRODZIŃSKA JULIA
147 Olkowski Stanisław
148 Ośko ANTONI
149 Paleń Lidia
150 Paleń Weronika
151 Paliwoda Norbert
152 Paluch Tomasz
153 Pałuska Alicja
154 Pasławska Sandra Sylwia
155 Pasturczak Oliwia Aleksandra
156 Paszkowska Adrianna
157 Paszkowska Aleksandra
158 Pawelczyk – Piłat Anna Krystyna
159 Pawelczyk-Piłat Julia Oktawia
160 Pawłowski Marcin
161 Pawłowski Mikołaj
162 PIECZUL IGOR
163 Piekarski Tymoteusz
164 Pilguj Anna
165 Pławska Weronika
166 Pławski Krystian
167 Połomka Urszula
168 Porydzaj Kacper
169 Porydzaj Marta
170 Pras Adam
171 Pras Mikołaj
172 Przychodzka Rozalia Saba
173 Przygodzka Bianka
174 Przygodzki Filip
175 Putt Daniel Ashley
176 Rogalska Karolina
177 Rogożyński Karol
178 Rzeźniak Maksymilian
179 Rzeźniak Marcelina
180 Salamon Malwina
181 Salamon Mikołaj
182 Sarnacka Julia
183 SAWKA ADRIAN PIOTR
184 Sawka Patryk
185 SIEDLECKA HANNA IRENA
186 Sienkiewicz Jan Józef
187 Siepsiak Weronika
188 SIERDZIŃSKA LAURA
189 SIEROCKA ZUZANNA
190 Skalij Szymon
191 Skindzier Kacper Julian
192 Skórski Daniel Paweł
193 Skórski Grzegorz Piotr
194 Skrago Nina Irena
195 Smolicz Borys Henryk
196 Smolicz Pola
197 Smolińska Gabriela
198 Sobala Maja
199 Solińska Rozalia Jarmiła
200 STANEK MAKSYMILIAN WIKTOR
201 Stefanko Małgorzata Dorota
202 Sternik Inga Dobrosława
203 Strumidło Alicja
204 Strzelec Magdalena Emilia
205 Suski Szymon
206 Szczepkowska Lena
207 Szkatuła Magdalena
208 Szmyt Tomasz Jerzy
209 Szukiewicz Natasza Monika
210 Szumiło Zuzanna
211 Szydłowska Laura
212 SZYMCZYK Magdalena brak
213 Szymkun Natasza
214 Świderska Joanna
215 Świnoga Aleksandra
216 Tańska Anastazja
217 TKACZ WIKTOR
218 Tkaczuk Mateusz -
219 Truszkowski Tomasz
220 Ulas Gabriela
221 Uranowska Marta Patrycja
222 Urbańska Zuzanna
223 UTOWKA MAJA ALINA
224 UTOWKA MALWINA ANNA
225 Vifian Maciek
226 Wadas Aleksandra
227 Wania Daria Natasza
228 Wierzejska Maria Magdalena
229 Więcek Karolina
230 Wilan Jakub
231 Wilan Nina
232 Wilczyńska Anna
233 Włodyka Piotr Tomasz
234 Wojnicka Daria  Natalia
235 Wojnicka Julia Anna
236 Wołkowska Wiktoria
237 Woziński Stanisław Mariusz
238 Wójcik Marcin Adam
239 WYDRA LENA KAMILA
240 Zając Oliwia
241 Zakrzewska Alicja
242 Zarzecka Marta
243 Ziejewska Laura Zofia
244 Zieliński Mateusz
245 Żabkiewicz Zuzanna Wiktoria
246 Żak Barbara
247 ŻORAWOWICZ KINGA
248 Żyjewska Urszula
249 Żyjewski Dawid


Zobacz także

  • GermanArt – zajęcia artystyczno-językowe dla dzieci
    GermanArt – zajęcia artystyczno-językowe dla dzieci

    GermanArt – zajęcia artystyczno-językowe dla dzieci w wieku 5-12 lat (starsze również mile widziane). GermanArt to nauka poprzez tworzenie i zabawę. Podczas zajęć powstają prace …

  • Zapraszamy na zajęcia najprostszej techniki graficznej zwanej linorytem
    Zapraszamy na zajęcia najprostszej techniki graficznej zwanej linorytem

    Pracownia linorytu działa pełną parą od października 2016 roku,przyjmujemy  do niej dzieci w wieku 10-12 lat.Mimo tak krótkiego okresu trwania mamy już pierwsze sukcesy.W ogólnopolskim …

  • Rękodzielnicze cudeńka
    Rękodzielnicze cudeńka

    Czasy, gdy kobiety same tkały, szyły, haftowały powoli odchodzi w zapomnienie. Trudne rzemiosło rękodzieła wymaga cierpliwości i dokładności, a dziś chcemy mieć coś szybko i …

  • Nasze zajęcia na Zatorzu
    Nasze zajęcia na Zatorzu

    Zapraszamy i polecamy nasze zajęcia  w siedzibie Rady Osiedla Zatorze przy ul. Jagiellońskiej 12.   Nauczyciel Zajęcia Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Maciej Hacia Gitara …

  • WARSZTATY TEATRALNO-KUGLARSKIE
    WARSZTATY TEATRALNO-KUGLARSKIE

    Koniec wakacji był w naszej placówce bardzo pracowity. Pod okiem Mateusza Mikosza z Olsztyńskiego Teatru Lalek nasi wychowankowie poznawali tajniki budowania koncentracji i improwizowania podczas gier …

  • Nowe zajęcia
    Nowe zajęcia

    Grupa Archeo ogłasza nabór do drużyny łucznictwa tradycyjnego. Rekonstrukcje strojów historycznych i oporządzenia. Robimy strzały, występujemy na pokazach i turniejach łuczniczych oraz Inscenizacji Bitwy pod …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji