Lista kandydatów zakwalifikowanych

UWAGA!

Informujemy, że kandydaci umieszczeni na listach kandydatów zakwalifikowanych, składają
oświadczenia woli przyjęcia
(Oświadczenie woli przyjęcia – kandydat niepełnoletni lub Oświadczenie woli przyjęcia – kandydat pełnoletni)
do Pałacu Młodzieży w sekretariacie placówki w terminie od 8.06. do 12.06.2015 godz. 14.00.
Dodatkowo prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie (podpisem) poniższych dokumentów
oraz dostarczenie ich do Pałacu Młodzieży:
1) Regulamin uczestnictwa w zajęciach;
2) Deklaracja rodziców oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku.


Lista kandydatów zakwalifikowanych

do Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie

na rok szkolny 2015/2016

LpNazwiskoImiona
1ADAMIAKWIKTOR HENRYK
2AntonowiczAlicja
3AntonowiczPatrycja
4ArchackaZuzanna
5BachryAnna Barbara
6BAŃKAJAKUB MARIUSZ
7BarasińskaWeronika
8BaumanZuzanna
9BĄCIKAMELKA
10BiedulskiMaciej Aleksander
11BildziukiewiczKarolina
12BłażyńskaIzabela
13BłąszkiewiczAntoni Ignacy
14BłąszkiewiczIzabella Laura
15BonisławskiJakub
16BrandtBartosz
17BrandtGrzegorz
18BraneckaMarta
19BrzyskiJan  Aleksander
20CałkaAntoni
21CałkaDominika
22ChłopikMagdalena
23CHMIELNICKAMARIA
24ChodakowskaŁUCJA MARIA
25CHODAKOWSKICEZARY
26ChomickaMaja
27ChyżaAleksandra
28CieszyńskaJoanna Maria
29CieślikowskiAdam
30CzarneckaMartyna Dominika
31DĄBROWSKALENA
32DelaNikola
33DeptułaPaulina  Wiktoria
34DębekBartosz
35DmowskaPaulina
36DobiesMichał  Piotr
37DobruchowskaMałgorzata
38DondzikMaria Janina
39DubickaKlaudia
40DudaAleksandra
41DudaKarolina
42FaliszewskaBarbara
43FaltynowskaSandra Nikola
44FałkowskiAdrian
45FietSzymon
46FlorekHelena Zofia
47GajewskaNoemi
48GajewskiMaciej Henryk
49GąsowskaDaria
50GiergowskaAnna Maria
51GlancAlicja
52GłowackaDominika
53GRABOWSKALENA
54GrabowskiKamil
55GrudzinskaMagdalena
56GryckoAntoni Marek
57GryckoBartosz Łukasz
58GryczkoUrszula Elżbieta
59GrzegolecAdrianna Katarzyna
60GrzegorczykMichał
61GrzelewskiWojciech Jan
62GrzeszczakAniela Małgorzata
63GrzybowskaOliwia
64GrzybowskiKorneliusz
65GUTOWSKAADA
66HryniewiczMagdalena Aleksandra
67IzdebskaAnna Maria
68JabłonowskaRóża Weronika
69JabłonowskiWojciech Jan
70JabłońskiDominik
71JabłońskiMilosz Jan
72JACKOWSKAKLAUDIA
73JaroszewskiTymoteusz
74JASTRZĘBSKAJOANNA
75JastrzębskaŁucja Aurelia
76JobskaAleksandra
77KamińskaAleksandra
78KANIAIGA
79KaniaJulianna Dominika
80KarbowskiJan Wojciech
81KarolewskaPaulina
82KarwowskaKornelia
83KarwowskiKacper
84KasprzykMichał
85KirkisAneta
86KirtiklisJoanna
87KłosowskiMateusz
88KocAleksandra
89KonowalskaAleksandra
90KopećMaja Karen
91KopruckiJakub
92KopruckiMateusz
93KorpakKarolina
94KORZEŃANNA
95KowalczykDominik Piotr
96KowalczykWeronika Maria
97KowalewskaKamila
98KowalkowskaMaria
99KubickaJulia  Magdalena
100KulasGabriela Hanna
101KulawczukAdam Marek
102KulawczukMaciej Artur
103KulawczukPaweł Szymon
104KulesaZuzanna
105KuziaWiktoria
106LechJulia
107LenarczykMartyna
108LewandowskaHanna
109LewandowskaJulia
110LibeckaMagdalena Kinga
111LisRoksana
112Lis-KujawskaMartyna Wiktoria
113ŁabigaMarcelina Teresa
114ŁepekAleksandra
115ŁukaszukHanna
116MACIĄGDOROTA
117MaciejewskaAleksandra
118MaciejewskaBeata
119MarchlińskaAlicja
120MarcinkowskiRemigiusz
121MARTUSEWICZMATEUSZ ALBERT
122MARTUSEWICZPIOTR SZYMON
123MatusiakJulia
124MatuszówJoanna Maria
125MazurBlanka Maria
126MazurTobiasz Michał
127MazurWeronika Michalina
128MazurekPaweł
129MechWioleta Izabela
130MelnickaAgata
131MikulskaNatalia
132MłynarczykAleksandra
133MłynarczykDominika Anna
134MogielnickaDominika Kamila
135MogielnickaOliwia Kinga
136MyślerHelena  Anna
137NaczasJulia
138NaporaADAM
139NAPORAANTONI
140NAPORAJAGODA
141NiewiadomskaMichalina Marianna
142NiskiIgor
143NowakMichalina
144NowinskaWiktoria
145NOWOTKAWERONIKA
146OGRODZIŃSKAJULIA
147OlkowskiStanisław
148OśkoANTONI
149PaleńLidia
150PaleńWeronika
151PaliwodaNorbert
152PaluchTomasz
153PałuskaAlicja
154PasławskaSandra Sylwia
155PasturczakOliwia Aleksandra
156PaszkowskaAdrianna
157PaszkowskaAleksandra
158Pawelczyk – PiłatAnna Krystyna
159Pawelczyk-PiłatJulia Oktawia
160PawłowskiMarcin
161PawłowskiMikołaj
162PIECZULIGOR
163PiekarskiTymoteusz
164PilgujAnna
165PławskaWeronika
166PławskiKrystian
167PołomkaUrszula
168PorydzajKacper
169PorydzajMarta
170PrasAdam
171PrasMikołaj
172PrzychodzkaRozalia Saba
173PrzygodzkaBianka
174PrzygodzkiFilip
175PuttDaniel Ashley
176RogalskaKarolina
177RogożyńskiKarol
178RzeźniakMaksymilian
179RzeźniakMarcelina
180SalamonMalwina
181SalamonMikołaj
182SarnackaJulia
183SAWKAADRIAN PIOTR
184SawkaPatryk
185SIEDLECKAHANNA IRENA
186SienkiewiczJan Józef
187SiepsiakWeronika
188SIERDZIŃSKALAURA
189SIEROCKAZUZANNA
190SkalijSzymon
191SkindzierKacper Julian
192SkórskiDaniel Paweł
193SkórskiGrzegorz Piotr
194SkragoNina Irena
195SmoliczBorys Henryk
196SmoliczPola
197SmolińskaGabriela
198SobalaMaja
199SolińskaRozalia Jarmiła
200STANEKMAKSYMILIAN WIKTOR
201StefankoMałgorzata Dorota
202SternikInga Dobrosława
203StrumidłoAlicja
204StrzelecMagdalena Emilia
205SuskiSzymon
206SzczepkowskaLena
207SzkatułaMagdalena
208SzmytTomasz Jerzy
209SzukiewiczNatasza Monika
210SzumiłoZuzanna
211SzydłowskaLaura
212SZYMCZYKMagdalena brak
213SzymkunNatasza
214ŚwiderskaJoanna
215ŚwinogaAleksandra
216TańskaAnastazja
217TKACZWIKTOR
218TkaczukMateusz –
219TruszkowskiTomasz
220UlasGabriela
221UranowskaMarta Patrycja
222UrbańskaZuzanna
223UTOWKAMAJA ALINA
224UTOWKAMALWINA ANNA
225VifianMaciek
226WadasAleksandra
227WaniaDaria Natasza
228WierzejskaMaria Magdalena
229WięcekKarolina
230WilanJakub
231WilanNina
232WilczyńskaAnna
233WłodykaPiotr Tomasz
234WojnickaDaria  Natalia
235WojnickaJulia Anna
236WołkowskaWiktoria
237WozińskiStanisław Mariusz
238WójcikMarcin Adam
239WYDRALENA KAMILA
240ZającOliwia
241ZakrzewskaAlicja
242ZarzeckaMarta
243ZiejewskaLaura Zofia
244ZielińskiMateusz
245ŻabkiewiczZuzanna Wiktoria
246ŻakBarbara
247ŻORAWOWICZKINGA
248ŻyjewskaUrszula
249ŻyjewskiDawid


Zobacz także

  • XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU  PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
    XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

      Regulamin XX KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ XX-Konkurs-PioEuro Formularz zgłoszeniowy: Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z …

  • VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek
    VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek

    REGULAMIN VI – go WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. MÓJ ZABYTEK   Cel konkursu: Nadal chcemy rozwijać oraz pogłębiać fascynacje młodzieży historią, różnorodnością kulturową, postaciami oraz …

  • Wernisaż Jagody Łucko
    Wernisaż Jagody Łucko

    Wczoraj /06.02.2019 r./ o godz. 17.00, w saloniku wystawowym Pałacu Młodzieży odbył się wernisaż wystawy rysunku JAGODY ŁUCKO z Pracowni ATELIER Olgi Steranko. Autorka prac …

  • Zimowisko na Podhalu
    Zimowisko na Podhalu

    Podhale to nie tylko odrębna kraina na mapie Polski, ale także autonomiczny obszar kulturowy, gdzie znaleźć można niezliczoną ilość dowodów na dużą oryginalność i heterogeniczność …

  • Nie nudzimy się w ferie
    Nie nudzimy się w ferie

    U nas nie ma miejsca na nudę! Śpiewamy, gramy, malujemy, wycinamy, kleimy… A czas tak szybko mija… Jeszcze tylko trzy dni wspólnej zabawy feryjnej. Nie …

  • Wyjście do schroniska dla zwierząt
    Wyjście do schroniska dla zwierząt

    Jedną z naszych propozycji spędzania czasu w ferie było wyjście do olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt zorganizowane przez panią Magdalenę Wybrańską. Ponad 20 osobowa grupa odwiedziła …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji