Nasze zajęcia:

Lista osób niezakwalifikowanych do Pałacu Młodzieży

Lista osób niezakwalifikowanych

do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2016/2017

BARTH I WERONIKA
BŁASZCZAK ANNA
BOROWSKA ADRIANNA
BOROWSKI OSKAR
BRZOZOWSKA JULIA
BULKOWSKI KAMIL
BULKOWSKI KUBA
CHMIELNICKA DOMINIKA
DĄBROWSKA POLA
DĄBROWSKA IGA
DAWID MIKOŁAJ
DAWIDCZYK DOMINIKA
DMOCHOWSKA EMILIA
DOBRZENIECKA NIKOLA
DOBRZENIECKI KACPER
GOŁĘBIEWSKA JOANNA
GOŁĘBIEWSKI MICHAŁ
GORZKA JULIA
GORZKA ZOFIA
GOZDAN ZUZANNA
GRABIŃSKA MAJA
GRABIŃSKI DOMINIK
JASTRZĘBSKI OLAF
JUREWICZ MATEUSZ
JUREWICZ MIKOŁAJ
KAMIŃSKA ALEKSANDRA
KAMIŃSKA GABRIELA
KASZANYC ALEKSANDRA
KIEWISZ MICHAŁ
KORZENIEWSKA DARIA
KORZENIEWSKA OLIWIA
ŁĄTKOWSKA WIKTORIA
ŻUK ALICJA
MADRALA DANIEL
MAŁEK AMELIA
MATUSIAK JULIA
MATUSIEWICZ ALICJA
MIECZKOWSKI ANTONI
MYŚLER HELENA
NAGÓRSKA KATARZYNA
NASIŁOWSKI PIOTR
NOWAGIEL MALGORZATA
OLECHNOWICZ NINA
ORŁOWSKA IGA
PALLASCH JULIAN
PANKOVA SABINA
PANKOVA VARVARA
PŁOCHA KORNELIA
POPŁAWSKA AGATA
RĘPALSKI KRZYSZTOF
SALIK OLGIERD
SOCHA MIKOŁAJ
SONTOWSKA NINA
STAŃCZUK AMELIA
STEFANOWICZ ALEKSANDRA
SUCHECKI MAKSYMILIAN
SZEWCZYK NINA
TAŁAŁAS ALEKSANDRA
WACHUŁA JULIA
WANKIEWICZ LAURA
WŁODARCZYK KINGA
ZAKRZEWSKA ANNA

 



Zobacz także

  • Koncert patriotyczny
    Koncert patriotyczny
  • Radosne prace plastyczne i rękodzielnicze
    Radosne prace plastyczne i rękodzielnicze

    Wystawą pięknych prac uczcili rękodzielnicy i plastycy  100 – lecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Wychowankowie kilku pracowni – Rękodzieła pani Teresy Jabłońskiej, Sztukodziałania Alicji …

  • Niepodległość łączy pokolenia
    Niepodległość łączy pokolenia

    Uczestnicy sekcji żeglarskiej Pałacu Młodzieży świętowali i uczcili 100–lecie Odzyskania Niepodległości pod hasłem: „Niepodległość łączy pokolenia”. Wszyscy członkowie sekcji przybyli na zajęcia wraz z rodzicami …

  • Radosna Niepodległa
    Radosna Niepodległa

    Konkurs rozstrzygnięty, oto wyniki: Soliści gr. młodsza: 1. Anastazja Maciąg 2. Rozalia Soliwoda 3. Amelia Świtaj wyróżnienie: Magda Libecka Soliści gr. starsza: 1.Oliwia Kordek 2.Jagoda …

  • Bieg na orientację
    Bieg na orientację

    „Zorientowani na Niepodległość” pod tym hasłem 10 listopada 2018 r. na terenie parku im. J. Kusocińskiego odbył się  regionalny bieg na orientację, w którym uczestniczyło …

  • Viva España
    Viva España

    Poniedziałkowy wieczór 29 października 2018 upłynął nam przy rytmach muzyki hiszpańskiej i latynoskiej. Usłyszeliśmy przeboje Shakiry i Alvaro Soler, do tego przeplatane tańcem flamenco, utwory …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji