Nasze zajęcia:

Lista osób przyjętych i nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2016/2017

Lista osób przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2016/2017

  • Arduino – robotyka, elektronika i majsterkowanie (ilość osób: 3) Piotr Witkowski
    • KOMOR WIKTOR
    • SOBCZYK SZYMON
    • SOBCZYK JAKUB
  • Art & English (ilość osób: 6) Joanna Woźniak
    • KOMOR SZYMON
    • LIS ROKSANA
    • PORYDZAJ MARTA
    • POTERAŁA BLANKA
    • SMUŁKA MARIA
    • SOBOLEWSKI KRZYSZTOF
  • Dziecięcy zespół wokalny (ilość osób: 1) Teresa Piekut
    • GRĄDZKA ZUZANNA
  • Fotografia/Multimedia (ilość osób: 4) Ewa Wieliczko
    • DĄBROWSKA ANNA
    • JEREMICZ BŁAŻEJ
    • KULHAWIK KLAUDIA
    • LENKIEWICZ ANNA
  • Gimnastyka korekcyjna, turystyka i rekreacja (ilość osób: 5) Wanda Tuma
    • DUDA MAGDALENA
    • GŁADYCH KRZYSZTOF
    • GRABIŃSKA WERONIKA
    • TAŃSKI KONSTANTY
    • WIDAWSKA HANNA
  • Gitara klasyczna (ilość osób: 3) Michał Piekut
    • GRYCIUK OLGA
    • JURKIEWICZ NIKOLA
    • MIERZEJEWSKI PAWEŁ
  • Gitara klasyczna (ilość osób: 3) Mirek Piekut
    • DĄBROWSKI PATRYK
    • SUŁKOWSKI KACPER
    • WOJCIECHOWSKA PAULINA
  • Instrumenty klawiszowe (ilość osób: 13) Grażyna Kotarska
    • BOŻYCZKO ZUZANNA
    • DOMIN ADAM
    • DRAŻBO IGA
    • FAJDEK ZOFIA
    • KORPOLIŃSKA POLA
    • ŻABIŃSKA MAGDALENA
    • ŻYJEWSKA URSZULA
    • MARKOWSKI WOJCIECH
    • PAKULNICKI BARTOSZ
    • RADEK OLIWIA
    • SRZEDNICKA NATALIA
    • VIFIAN MACIEJ
    • WIRCHANOWICZ MICHALINA
  • Instrumenty klawiszowe.Nauka gry na instrumentach (ilość osób: 2) Teresa Piekut
    • SOŁKIEWICZ ALEKSANDRA
    • SOŁKIEWICZ PATRYCJA
  • Język angielski (ilość osób: 7) Barbara Głownia
    • CZAJCZYC SZYMON
    • PORYDZAJ KACPER
    • RADZIEWICZ OSKAR
    • ROMANOWICZ KINGA
    • SAMULEWICZ SZYMON
    • SMYK OLIWIA
    • WĄSOWICZ WIKTORIA
  • Język niemiecki (ilość osób: 3) Magdalena Wybrańska
    • GRZYBOWSKA OLIWIA
    • ŻEBROWSKI ANTONI
    • PAWLICKA MATYLDA
  • Modelarstwo. Modele latające (ilość osób: 1) Piotr Witkowski
    • SMUŁKA MICHAŁ
  • Modelarstwo. Modele redukcyjne (ilość osób: 2) Piotr Witkowski
    • CHODAKOWSKI CEZARY
    • KOSTKA DOMINIK
  • Nauka gry na gitarze ze śpiewem (ilość osób: 2) Waldemar Ciukszo
    • FAJDEK MARIA
    • WOJNAR ALEKSANDRA
  • Nauka śpiewania piosenek z akompaniamentem gitary (ilość osób: 1) Piotr Zielonka
    • RODAK KATARZYNA
  • NO NAME (ilość osób: 1) Tomasz Łukaszuk
    • CHODOROWSKA ZOFIA
  • Plastyka (ilość osób: 13) Agnieszka Przełomiec
    • BRZOSTOWSKA ALEKSANDRA
    • CIESIELSKA WIKTORIA
    • DĄBROWSKA ALICJA
    • GOŁĘBIOWSKI MAKSYMILIAN
    • GRABEK SZYMON
    • KAWKA MARTA
    • KOSTKA MICHALINA
    • LENDZION OLAF
    • SAMSEL KALINA
    • SZWEDOWICZ PATRYCJA
    • SZYMAŃSKA LENA
    • WÓJCIK ALICJA
    • ZADROŻNA KAROLINA
  • Podstawy gry na perkusji. (ilość osób: 2) Tomasz Łukaszuk
    • GĘBICKA KLAUDIA
    • KOZIELSKI KAJETAN
  • Pracownia ATELIER (ilość osób: 7) Grażyna Jaśkiewicz Steranko
    • GÓRSKA KAROLINA
    • KRYSIK SANDRA
    • KRZESZEWSKA KLAUDIA
    • ŁOWCEWICZ MARTA
    • RUMIŃSKI RAFAŁ
    • SOLIŃSKA ROZALIA
    • SUWAŁA KINGA
  • Pracownia filmowa (ilość osób: 1) Andrzej Wojnach
    • WRÓBLEWSKI SZYMON
  • Pracownia MALARSTWA SZTALUGOWEGO 111 (ilość osób: 5) Anna Markiewicz
    • JAGIELSKA MAGDALENA
    • KĘPIŃSKA ANTONINA
    • ŻYJEWSKI DAWID
    • MEJŁUN EDYTA
    • SIEŃKOWSKA SYLWIA
  • Pracownia Piosenki (ilość osób: 1) Alicja Kucharzewska-Samko
    • DYGNOS DOMINIKA
  • Pracownia Piosenki (ilość osób: 6) Judyta Mazur
    • MALINOWSKA ALICJA
    • OSMÓLSKA JULIA
    • PIDSUDKO PAWEŁ
    • WIERZCHOWSKA NATALIA
    • WIERZCHOWSKA MAJA
    • WYCZYŃSKA IGA
  • Pracownia projektowania strojów (ilość osób: 4) Edyta Jurkowska
    • KOPCZYŃSKA NATALIA
    • SAMULEWICZ LIDIA
    • STASIUK ZOFIA
    • URBAN MARIA
  • Pracownia rękodzieła artystycznego (ilość osób: 5) Teresa Jabłońska
    • KORZEŃ ANNA
    • KOZIELSKA ESTERA
    • ŻBIKOWSKA WERONIKA
    • NOWAK SYLWIA
    • STANKIEWICZ ŁUCJA
  • Pracownia rękodzieła SZTUKO DZIAŁANIE (ilość osób: 6) Alicja Borsiak Śleszyńska
    • GAWARECKA IGA
    • GAWARECKA NATASZA
    • KUCZMARSKA KINGA
    • LENKIEWICZ ALICJA
    • RYBACZYK ŁUCJA
    • SYNOWCZYK ALICJA
  • Pracownia tańca Latino&Flamenco (ilość osób: 5) Magdalena Faszcza
    • GOLON MARTYNA
    • KOC ALEKSANDRA
    • SKUZA ZOFIA
    • SKUZA ZUZANNA
    • SKUZA BOGNA
  • Pracownia Tańca Irlandzkiego (ilość osób: 7) Magdalena Faszcza
    • GOLON KATARZYNA
    • KĘPIŃSKA DANUTA
    • KĘPIŃSKA JAGA
    • ŚWITALSKA MARIA
    • NAKIELSKA ALEKSANDRA
    • SOBALA MAJA
    • SUWAŁA MILENA
  • Pracownia Turystyczna ? Mali Podróżnicy (ilość osób: 1) Aneta Jastrzębska
    • ROZUMOWICZ TYMON
  • Pracownia żywego słowa z elementami logopedii (ilość osób: 1) Magdalena Panasik
    • LISOWSKI MARCIN
  • Rysunek i malarstwo (ilość osób: 5) Mirosław Garniec
    • DAUKSZEWICZ MARIA
    • KORPAL NATALIA
    • MEJŁUN DOROTA
    • MIKULSKA ALICJA
    • SUCHOWIECKA DARIA
  • Sekcja strzelecka (ilość osób: 4) Zbigniew Ambrożko
    • MURTAŚ MAGDALENA
    • MURTAŚ JAKUB
    • POTERAŁA MIKOŁAJ
    • SKUZA MAKSYMILIAN
  • Sekcja szachowa (ilość osób: 8) Andrzej Janczak
    • GŁADYCH MATEUSZ
    • JUMRYCH BARTŁOMIEJ
    • LENDZION HUBERT
    • OLSZEWSKI MATEUSZ
    • ROMANOWICZ JULIA
    • STRYJEK MATEUSZ
    • WIRCHANOWICZ MACIEJ
    • WIRCHANOWICZ JONASZ
  • Taniec nowoczesny (ilość osób: 10) Mariola Sudzińska
    • CHOJNOWSKA WIKTORIA
    • GOLON ZUZANNA
    • KORDAN MICHAŁ
    • KRAJEWSKI TYMON
    • PAŁUSKA ALICJA
    • PYCKO MICHAŁ
    • RZEPKOWSKI MILAN
    • SMOLIŃSKA GABRIELA
    • TAŃSKA ANASTAZJA
    • TASAK HANNA
  • Teatr (ilość osób: 6) Magda Marek
    • ABRAMOWICZ MILENA
    • BRYK ARKADIUSZ
    • KORDEK NATALIA
    • ROZUMOWICZ INGA
    • SZYMAŃSKA JOANNA
    • WĘGRZYN MONIKA
  • Teatr Tańca (ilość osób: 2) Małgorzata Szyłejko
    • GRYCIUK MAJA
    • SZLACHTA MARIA
  • Twórcze zabawy dla najmłodszych (ilość osób: 4) Magda Marek
    • BAUMAN MIKOŁAJ
    • PYCKO ZOFIA
    • STRYJEK ALEKSANDRA
    • WALESIAK CELINA
  • Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 9) Agnieszka Przełomiec
    • BONISŁAWSKI JAKUB
    • DĄBROWSKA MAJA
    • GAJEWSKA LIDIA
    • GRZYBOWSKI KORNELIUSZ
    • KRZESZEWSKA MARTA
    • NIEDŹWIECKA OLIWIA
    • NIEZGODA KINGA
    • OSTROWSKA NADIA
    • WOLIŃSKI KRZYSZTOF
  • Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 4) Anita Raczyńska
    • KOWALEWSKA LENA
    • POŁOMKA MAJA
    • ROGOWSKA ZUZANNA
    • SALIK JAN
  • Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 12) Edyta Jurkowska
    • BOLDING HANSEN KARINA
    • BRDYS POLA
    • GRABOWSKA LENA
    • KOROL HANIA
    • KOZIOŁ ZUZANN
    • ŁUBIŃSKA OLIWIA
    • MAZIAREK TYMOTEUSZ
    • PASZOTTA MAJA
    • PIESIK ŁUCJA
    • POPŁAWSKI KONRAD
    • SZELIGA MICHALINA
    • ZAKRZEWSKA ALEKSANDRA
  • Zajęcia umuzykalniające (ilość osób: 20) Grażyna Kotarska akompaniament Piotr Zielonka
    • TĄPOROWSKA LENA
    • ADRJAN WERONIKA
    • BAUMAN ZUZANNA
    • DUBIAGA EWA
    • GOLON ROZALIA
    • HOLENDER GABRIELA
    • HOLENDER MAJA
    • KAJAT ANTONI
    • KOC JAN
    • KRYSZTUL JULIA
    • LIPIŃSKI PAWEŁ
    • POPŁAWSKI WOJCIECH
    • ROMANOWICZ ELIZA
    • SIERPIŃSKA ALICJA
    • STANISZEWSKI MICHAŁ
    • SZELIGA ANTONI
    • SZMYT CEZARY
    • WOLIŃSKA EMILIA
    • WOLIŃSKI DAWID
    • YURCHENKO ANASTASIIA
  • Zespoły turystyczno krajoznawcze (ilość osób: 2) Alicja Opalińska
    • NIEDZWIEDZKA NIKOLA
    • RADZYMIŃSKA OLGA
  • Zespół dziennikarski (ilość osób: 1) Katarzyna Gagacka
    • KOWALEWSKA MARTYNA
  • Żeglarstwo turystyczne (ilość osób: 7) Jolanta Piotrowicz
    • BIEŃKOWSKA ZOFIA
    • BREJNAK MARTA
    • BRYŚ JULIA
    • JÓŹWIK SZYMON
    • LACHOWSKA ZUZANNA
    • RADZIEWICZ IGOR
    • SUWOR MARTYNA

Lista osób nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2016/2017 (brak aktu woli)

  • Żeglarstwo turystyczne (ilość osób: 1) Jolanta Piotrowicz
    • SZCZĘSNA MAJA


Zobacz także

  • ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018
    ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

    OPIS NASZYCH PRACOWNI 2017/2018  ZARZĄDZENIE NR 19/2016/2017 Dyrektora Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie z dnia 14 kwietnia 2016 roku   w sprawie: określenia …

  • MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA
    MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA

    Niezapomnianych wrażeń dostarczył pałacowym miłośnikom muzyki z zespołów pana Mirka Piekuta wielopokoleniowy, dwudniowy wyjazd do Warszawy (28-29.06.2017). Głównym celem podróży była opera MADAME BUTTERFLY w …

  • Pałacowe wycieczki
    Pałacowe wycieczki

    Ładna pogoda, ciekawe miejsca, kontakt z przyrodą, dobre towarzystwo- cóż lepszego może nam się przydarzyć na początku wakacji? Tego wszystkiego doświadczyli uczestnicy trzech wycieczek, które …

  • Lista osób nieprzyjętych do Pałacu
    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu

    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 BIESIEKIERSKA OLGA BIESIEKIERSKI WIKTOR BŁAŻEJCZYK AMELIA BŁAŻOWSKA POLA BRODOWICZ KRZYSZTOF BRODOWICZ STANISŁAW BYĆ MACIEJ DANISIEWICZ BARTOSZ DEPTUŁA KATARZYNA DRAŻBO IGA EMILIAN SARA EYVAZOV MAJA EYVAZOV POLA FLORYSIAK CEZARY FURGAŁ MAŁGORZATA …

  • Lista osób przyjętych
    Lista osób przyjętych

    Lista osób przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 Arduino robotyka, elektronika i majsterkowanie (ilość osób: 2) Piotr Witkowski MAŁYSKA FRANCISZEK RYŻEWSKI ARTUR Art & English …

  • Wakacje, wakacje ….
    Wakacje, wakacje ….

    Czy ktoś z Was rozpacza z powodu rozpoczynających się wakacji? Nie znam takiego ucznia. Znam natomiast takich wychowanków i nauczycieli z Pałacu Młodzieży, którzy nawet …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji