Nasze zajęcia:

Lista osób przyjętych

Lista osób przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2016/2017

  • Arduino – robotyka, elektronika  i majsterkowanie (ilość osób: 1) Piotr Witkowski
    • TOPOROWSKI FILIP
  • Art & English (ilość osób: 12) Joanna Woźniak
    • BZURA ZUZANNA
    • CHMIELIŃSKA MARIA
    • DZIKIEWICZ NIKOLA
    • JARZĄBEK HUBERT
    • OBRĘBSKI JAKUB
    • PILAS MAGDALENA
    • SAMULEWICZ LIDIA
    • SUCHODOLSKA AMELIA
    • WÓJCIK BARBARA
    • WÓJCIK STEFAN
    • WITKOWSKA LAURA
    • WITKOWSKI KAROL
  • Fotografia/Multimedia (ilość osób: 1) Ewa Wieliczko
    • ŻURKOWSKA MALWINA
  • Gimnastyka korekcyjna, turystyka i rekreacja (ilość osób: 1) Wanda Tuma
    • BOBROWSKI JAKUB
  • Gitara klasyczna (ilość osób: 6) Michał Piekut
    • GIEDZ KAROLINA
  • Gitara klasyczna (ilość osób: 2) Mirek Piekut
    • BUCZYŁKO BARTOSZ
    • KALWIŃSKA PATRYCJA
  • Język angielski (ilość osób: 10) Barbara Głownia
    • BOBROWSKA NATALIA
    • BZURA BARTOSZ
    • GIGIEWICZ KONRAD
    • GŁOWACKI PIOTR
    • JABŁONOWSKA RÓŻA
    • JAKUBOWSKA ALICJA
    • KOCIMSKA OLIWIA
    • MŁYNARCZYK ALEKSANDRA
    • MŁYNARCZYK DOMINIKA
    • WYSOCKA ANITA
  • Modelarstwo. Modele latające (ilość osób: 2) Piotr Witkowski
    • DĘBOWSKI PIOTR
    • JĘDRZEJEWSKI PAWEŁ
  • Modelarstwo. Modele redukcyjne (ilość osób: 1) Piotr Witkowski
    • TOKARSKI BARTŁOMIEJ
  • Nauka gry na gitarze ze śpiewem. (ilość osób: 1) Tomasz Łukaszuk
    • JĘDRZEJEWSKA ZUZANNA
  • Nauka śpiewania piosenek z akompaniamentem gitary (ilość osób: 1) Piotr Zielonka
    • PARDA ZOFIA
  • Plastyka (ilość osób: 3) Agnieszka Przełomiec
    • BIELAŃSKA ZOFIA
    • BORAWSKA POLA
    • ULATOWSKI FABIAN
  • Pracownia MALARSTWA SZTALUGOWEGO 111 (ilość osób: 2) Anna Markiewicz
    • GRZEGORSKA KAROLINA
    • WIŚNIEWSKA WIKTORIA
  • Pracownia Piosenki (ilość osób: 2) Judyta Mazur
    • KOŹBIEL POLA
    • ANDRZEJEWSKA JULIA
  • Pracownia projektowania strojów (ilość osób: 5) Edyta Jurkowska
    • AWIŻEŃ LAURA
    • BRZOZOWSKA JULIA
    • CHMARYCZ LENA
    • KALWIŃSKA NATALIA
    • PALCZYŃSKA ALEKSANDRA
  • Pracownia rękodzieła SZTUKO DZIAŁANIE (ilość osób: 1) Alicja Borsiak Śleszyńska
    • CHMARYCZ NINA
  • Pracownia Turystyczna ? Mali Podróżnicy (ilość osób: 2) Aneta Jastrzębska
    • BURZYŃSKI SZYMON
    • SUSKA ALEKSANDRA
  • Pracownia żywego słowa z elementami logopedii (ilość osób: 2) Magdalena Panasik
    • BRZOZOWSKI MIKOŁAJ
    • WITKOWSKI DANIEL
  • Rysunek i malarstwo (ilość osób: 5) Mirosław Garniec
    • KISIELEWICZ KLAUDIA
    • LIPKA ALICJA
    • LIPKA JULIA
    • OZIEWICZ KATARZYNA
    • TOMASZCZYK ROKSANA
  • Rzeźba (ilość osób: 1) Dawid Gołębiowski
    • JABŁONOWSKI WOJCIECH
  • Sekcja strzelecka (ilość osób: 3) Wiesław Mroczkowski
    • PRZYCHODZKI MIKOŁAJ
    • SUŁKOWSKI KACPER
    • WECKWERTH MICHAŁ
  • Sekcja strzelecka (ilość osób: 1) Zbigniew Ambrożko
    • WOLĘTEK MARCEL
  • Sekcja szachowa (ilość osób: 4) Andrzej Janczak
    • BURZYŃSKI KAMIL
    • KOBUS NATALIA
    • OSIECKI DOMINIK
    • SKIBA DANIEL
  • Taniec nowoczesny (ilość osób: 4) Mariola Sudzińska
    • KAŹMIERCZAK NATALIA
    • PAWŁOWSKA PATRYCJA
    • PIANOWSKA NIKOLA
    • RADZKA OLIWIA
  • Teatr (ilość osób: 3) Magda Marek
    • DĘBOWSKI STANISŁAW
    • NABORCZYK MAJA
    • POPŁAWSKA KATARZYNA
    • SKIBA AMELIA
  • Teatr lalek (ilość osób: 1)
    • PIANOWSKA AMELIA
  • Twórcze zabawy dla najmłodszych (ilość osób: 2) Magda Marek
    • BORAWSKA NINA
    • KOBUS HANNA

 

 

Lista osób nie przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2016/2017

(z powodu braku doniesienia oświadczenia woli przyjęcia)

    • BANACH MALWINA
    • BOGDANIUK JULIANNA
    • BOGUCKA KAROLINA
    • BALCEROWSKI MICHAŁ
    • BIEŃKOWSKA MARTYNA
    • BRZOSTOWSKA MAJA
    • CZARNOTA MAJA
    • CEKAŁA ŁUKASZ
    • DELIGA ALEKSANDRA
    • DUCHNOWSKI KRYSTIAN
    • DOBRZYŃSKA KLAUDIA
    • GELETA DARIA
    • GORAJ WOJCIECH
    • HEMMERLING ALICJA
    • IWANOWICZ MAJA
    • JUREWICZ ALEKSANDRA
    • KIEŁBASZEWSKA WERONIKA
    • KARBOWSKA MARTYNA
    • KULBACKA ZOFIA
    • KEMSKA LILIANA
    • LISOWSKI MARCIN
    • MINKO ADAM
    • MELNICKA ALEKSANDRA
    • OLIJNYK ROMAN
    • STĘPIEŃ FABIAN
    • STĘPIEŃ AMELIA
    • WALCZAK MARCEL
    • WALCZAK FILIP
    • PRUSZYŃSKA JULIA
    • ŻYGADŁO ALEKSANDRA
    • ŻYGADŁO EMILIA

 



Zobacz także

  • ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018
    ZASADY REKRUTACJI DO PAŁACU MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

    OPIS NASZYCH PRACOWNI 2017/2018  ZARZĄDZENIE NR 19/2016/2017 Dyrektora Pałacu Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie z dnia 14 kwietnia 2016 roku   w sprawie: określenia …

  • MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA
    MADAME BUTTERFLY, ŻELAZOWA WOLA I WARSZAWA

    Niezapomnianych wrażeń dostarczył pałacowym miłośnikom muzyki z zespołów pana Mirka Piekuta wielopokoleniowy, dwudniowy wyjazd do Warszawy (28-29.06.2017). Głównym celem podróży była opera MADAME BUTTERFLY w …

  • Pałacowe wycieczki
    Pałacowe wycieczki

    Ładna pogoda, ciekawe miejsca, kontakt z przyrodą, dobre towarzystwo- cóż lepszego może nam się przydarzyć na początku wakacji? Tego wszystkiego doświadczyli uczestnicy trzech wycieczek, które …

  • Lista osób nieprzyjętych do Pałacu
    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu

    Lista osób nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 BIESIEKIERSKA OLGA BIESIEKIERSKI WIKTOR BŁAŻEJCZYK AMELIA BŁAŻOWSKA POLA BRODOWICZ KRZYSZTOF BRODOWICZ STANISŁAW BYĆ MACIEJ DANISIEWICZ BARTOSZ DEPTUŁA KATARZYNA DRAŻBO IGA EMILIAN SARA EYVAZOV MAJA EYVAZOV POLA FLORYSIAK CEZARY FURGAŁ MAŁGORZATA …

  • Lista osób przyjętych
    Lista osób przyjętych

    Lista osób przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018 Arduino robotyka, elektronika i majsterkowanie (ilość osób: 2) Piotr Witkowski MAŁYSKA FRANCISZEK RYŻEWSKI ARTUR Art & English …

  • Wakacje, wakacje ….
    Wakacje, wakacje ….

    Czy ktoś z Was rozpacza z powodu rozpoczynających się wakacji? Nie znam takiego ucznia. Znam natomiast takich wychowanków i nauczycieli z Pałacu Młodzieży, którzy nawet …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji