Nasze zajęcia:

Lista osób zakwalifikowanych do Pałacu Młodzieży

 

Lista osób zakwalifikowanych

 

do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2017/2018

 

  • Arduino – robotyka, elektronika i majsterkowanie (ilość osób: 2) Piotr Witkowski
    • MAŁYSKA FRANCISZEK
    • RYŻEWSKI ARTUR
  • Art & English (ilość osób: 14) Irmina Kaczor – Kwiatkowska
    • BECZAK LILIANA
    • CHMIELIŃSKA MARIA
    • KONDZIELEWSKA NINA 
    • MAKOWSKA ALICJA
    • MAKOWSKI MICHAŁ
    • MALISZEWSKI KAMIL 
    • PILAS MAGDALENA
    • RAMOWSKI WOJCIECH
    • RATAJCZYK GABRIELA
    • SOSNOWSKI WOJCIECH
    • STEPSKI JAN
    • SZELIGA ANTONI
    • WIELECHOWSKI KONRAD
    • YURCHENKO ANASTASIIA
  • Art & English (ilość osób: 7) Małgorzata Laskowska – Trukawka
    • NOWAK ZOFIA
    • RADZYMIŃSKA OLGA
    • RASZKOWSKA MICHALINA
    • ROMULEWICZ MICHALINA
    • SOWA ALEKSANDER
    • SZOSTAK NATALIA
    • WŁODARCZYK KINGA
  • Arte Español (ilość osób: 2) Magdalena Faszcza
    • IWULSKI STANISŁAW 
    • WRÓBLEWSKA AGATA
  • Dziecięcy zespół wokalny. (ilość osób: 4) Teresa Piekut
    • DANA ALEKSANDRA
    • ŻYGADŁO ALEKSANDRA
    • RZYMOWSKI JAN
    • ZYGMUNT APOLONIA
  • Fotografia/Multimedia (ilość osób: 7) Ewa Wieliczko
    • FOKS ANNIKA
    • JURGIELEWICZ WERONIKA
    • KUTNIK KAROL
    • MICHALUK OLIWIA
    • PISKORSKI STANISŁAW
    • PISKORSKI WOJCIECH
    • WIELECHOWSKA LENA
  • Gimnastyka korekcyjna, turystyka i rekreacja (ilość osób: 4) Wanda Tuma
    • KRUCZEK STEFAN
    • PIDSUDKO EMILIA
    • PRZYMĘCKA NATALIA
    • RACZYŃSKA MILENA
  • Gitara klasyczna (ilość osób: 13) Michał Piekut
    • BRONAKOWSKI MICHAŁ
    • CAŁKA MARCEL
    • CHŁOPIK MAGDALENA
    • JURKIEWICZ NIKOLA 
    • KRAJEWSKA AGNIESZKA
    • KRAJEWSKI DAWID
    • ŻOŁOBOWICZ JULIA
    • MISZKIN NATALIA
    • ORBIK KRYSTIAN
    • SADOLEWSKI JAN
    • SAWICKI MICHAŁ
    • SOBOCIŃSKI KACPER
    • SZABLAK MARIA
  • Gitara klasyczna (ilość osób: 3) Mirek Piekut
    • KULKA MICHAŁ
    • RZĄCA NATALIA
    • WODZYŃSKA JULIA
  • Grupa Archeo (ilość osób: 1) Bartosz Ordelewski
    • ZAWADZKI DARIUSZ 
  • Instrumenty klawiszowe. Nauka gry na instrumentach (ilość osób: 24) Teresa Piekut
    • BALCEROWSKI MICHAŁ
    • BECZAK ALEKSANDER
    • CYGLICKA MARIA
    • DRAŻBO IGA
    • EYVAZOV MAJA
    • GĘBSKI BARTŁOMIEJ
    • KOWALIK MIŁOSZ
    • KOZŁOWSKI JAN
    • KRAJEWSKA WIKTORIA
    • LECH JULIA
    • LEWANDOWSKI JEREMIASZ
    • ŚWIDERSKA JOANNA
    • MACHEL WERONIKA
    • MAKOWSKI ADAM
    • MRUGACZ MIŁOSZ
    • MYSTKOWSKA HANNA
    • ROMANIUK IGA
    • SEGIEŃ AGATA
    • SRZEDNICKA NATALIA
    • STRZELEC MAGDALENA
    • SZEWCZYK MAJA
    • TARANOWICZ MICHAŁ
    • ZAWADZKI JULIUSZ
    • ZERA JAKUB
  • Instrumenty perkusyjne we współczesnej sekcji rytmicznej (ilość osób: 2) Józef Wojtkowiak
    • KIZIŃSKI MICHAŁ
    • ZEMBEK DAWID
  • Język angielski (ilość osób: 13) Barbara Głownia
    • JABŁOŃSKI MIŁOSZ
    • KIZIŃSKI MACIEJ
    • KULWICKI JULIAN
    • ŚWIĘCKI DANIEL
    • MAGREL WIKTOR
    • MALISZEWSKA OLIWIA 
    • MICHALSKA NIKOLA
    • NAKONIECZNY IGOR
    • SAMULEWICZ LIDIA
    • SOKÓŁ ALEKSANDRA 
    • TKACZUK MILENA
    • ZAWADZKI ARKADIUSZ
    • ZAWISTOWSKI PAWEŁ
  • Język niemiecki (ilość osób: 4) Magdalena Wybrańska
    • KWAŚNIK AMELIA
    • KWAŚNIK SARA
    • ŚWIĘCKA JULIA
    • WOJNICKA JULIA
  • Modele latające (ilość osób: 1) Piotr Witkowski
    • ORZOŁ TOBIASZ
  • Modele redukcyjne (ilość osób: 4) Piotr Witkowski
    • BABIEL MATEUSZ
    • KALINOWSKI PATRYK
    • MISIUN PIOTR
    • PTASIK STANISŁAW
  • Nauka gry na gitarze ze śpiewem (ilość osób: 13) Maciej Hacia (Waldemar Ciukszo)
    • BYĆ MACIEJ
    • GACMAN MACIEJ
    • GAPIŃSKA MARTYNA
    • GLAPIAK MAJA
    • GUTOWSKA ADA
    • KACZYŃSKA ZUZANNA
    • POŁOMKA MAJA
    • REMFELD FLORENT
    • SMOLIK IGNACY
    • SZYDŁOWSKA LAURA
    • WAWRZYNIAK JULIA
    • WINTER GABRIELA
    • WOŁKOWSKI ADAM
  • Nauka gry na gitarze ze śpiewem. (ilość osób: 4) Tomasz Łukaszuk
    • DRZEWICKA ALICJA
    • GRZESZCZUK JAKUB
    • PARDA ZOFIA 
    • STADNICKA MARTYNA
  • Plastyka (ilość osób: 5) Agnieszka Przełomiec
    • BRODOWICZ KRZYSZTOF
    • DAWID MARIA
    • PACEWICZ HANNA
    • WAWRYSZUK MARTA
    • ZEMBEK ALICJA
  • Plastyka dziecięca (ilość osób: 1) Agnieszka Przełomiec
    • BOLDING HANSEN KARINA
  • Podstawy gry na perkusji. (ilość osób: 4) Tomasz Łukaszuk
    • DRZEWICKA AGATA
    • LIDERLIN JUSTYNA
    • PASZOTTA FILIP
    • RODAK SZYMON
  • Pracownia małych sztalug, 115 (ilość osób: 7) Anita Raczyńska
    • DREMO ANIELA
    • DUTKA JULIA
    • KORPOLIŃSKA LENA
    • ORZOŁ AGNIESZKA
    • RZĄCA NIKOLETTA
    • SZAFRANEK WERONIKA
    • WOJNICKA DARIA
  • Pracownia ATELIER (ilość osób: 8) Grażyna Jaśkiewicz ? Steranko
    • GRZEGORSKA KAROLINA
    • KIEŁBASZEWSKA WERONIKA
    • OLESIEWICZ MATEUSZ
    • PIOTRKOWSKA PATRYCJA
    • RAKOWSKA ALEKSANDRA
    • SZÓSTEK EMILIA
    • WĘGLIŃSKA ALEKSANDRA 
    • WITTOUCK NATHALIE
  • Pracownia filmowa (ilość osób: 4) Andrzej Wojnach
    • DANISIEWICZ BARTOSZ
    • GĄSKA AGATA
    • GLABAS MAGDA
    • SZWEDOWSKI TOMASZ
  • Pracownia MALARSTWA SZTALUGOWEGO 111 (ilość osób: 1) Anna Markiewicz
    • TARANOWICZ ZOFIA
  • Pracownia Piosenki (ilość osób: 6) Judyta Mazur
    • GAPIŃSKA ALEKSANDRA
    • KOWALSKA ANNA 
    • ORZEŁ ALICJA
    • STOLARCZYK MARCELINA
    • STOLARCZYK MILENA
    • TASAK HANNA
  • Pracownia projektowania strojów (ilość osób: 5) Agnieszka Przełomiec
    • GRABIÑSKA WERONIKA
    • LANGOWSKA OLIWIA
    • PIETRUSZKA WERONIKA
    • PIETRUSZKA DOMINIKA
    • PILGUJ ANNA
  • Pracownia rękodzieła artystycznego (ilość osób: 1) Teresa Jabłońska
    • KACZAN LAURA
  • Pracownia rękodzieła SZTUKO DZIAŁANIE (ilość osób: 2) Alicja Borsiak-Śleszyńska
    • BŁAŻEJCZYK AMELIA
    • PALEŃ WERONIKA
  • Pracownia Tańca Latino &Flamenco. (ilość osób: 5) Magdalena Faszcza
    • SKUZA ZOFIA
    • SKUZA ZUZANNA
    • SKUZA BOGNA
    • TARANOWICZ PATRYCJA
    • WOŁKOWSKA WIKTORIA
  • Pracownia Turystyczna – Mali Podróżnicy (ilość osób: 5) Aneta Jastrzębska
    • FLORYSIAK CEZARY
    • GOTOWIEC JAŚ
    • IWANIUK KRYSTIAN
    • KAŁUDZIŃSKA KINGA
    • KAŁUDZIŃSKI KAMIL
  • Pracownia Wokalna (ilość osób: 5) Alicja Kucharzewska-Samko
    • DĄBROWSKA LENA
    • FAJDEK ZOFIA
    • JAGUSZEWSKA AGATA
    • KRAJEWSKA JULIA
    • MARKOWSKA JOANNA
  • Pracownia żywego słowa z elementami logopedii (ilość osób: 2) Magdalena Panasik
    • DOMANOWSKA MAJA
    • RACZYŃSKA KALINA
  • Rysunek i malarstwo (ilość osób: 6) Mirosław Garniec
    • AMBROZIAK IZABELA
    • GRAJEK SANDRA
    • KASPEREK OSKAR
    • KOWALCZYK ALEKSY
    • KRZYNOWEK ZUZANNA
    • ŚWIERCZYŃSKA JULIA 
  • Rzeźba (ilość osób: 1) Dawid Gołębiowski
    • ZBIERZCHOWSKA ALICJA 
  • Sekcja strzelecka A (ilość osób: 1) Zbigniew Ambrożko
    • LESZCZYŃSKA JULIA
  • Sekcja strzelecka B (ilość osób: 2) Wiesław Mroczkowski
    • MURTAŚ JAKUB
    • SKUZA MAKSYMILIAN
  • Sekcja szachowa (ilość osób: 11) Andrzej Janczak
    • BIESIEKIERSKA OLGA
    • BIESIEKIERSKI WIKTOR
    • BURZYŃSKI SZYMON
    • DAWID IGNACY
    • DUBROWNIK ADAM
    • GAJEWSKI MACIEJ
    • GRABOWSKI PAWEŁ
    • KRÓLAK ARKADIUSZ
    • SMUŁKA BARTOSZ
    • STĘPSKI SZYMON
    • TARASIONAK ARSENI
  • Taniec nowoczesny (ilość osób: 6) Mariola Sudzińska
    • DOMANOWSKI FILIP
    • KOWALSKA MAŁGORZATA 
    • MYCIO PAULINA
    • PASZOTTA MAJA
    • SAMSEL NATALIA
    • SIEPSIAK WERONIKA
  • Teatr Tańca (ilość osób: 8) Małgorzata Szyłejko
    • DEPTUŁA KATARZYNA
    • FURGAŁ MAŁGORZATA
    • GRYGORCZYK WIKTORIA
    • RAJKIEWICZ ALEKSANDRA
    • SOWA ZUZANNA
    • SZYDLIK BARBARA
    • WIĘCZKOWSKI KAROL
    • ZERA NADIA
  • Teatrzyk Lalek Iskierka (ilość osób: 1) Olga Orzeł-Kopeć
    • WIĘCZKOWSKI KACPER
  • Twórcze zabawy dla najmłodszych (ilość osób: 2) Magda Marek i Aneta Jastrzębska
    • HAJDUK ŁUCJA
    • SOSNOWSKI NIKODEM
  • Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 18) Anita Raczyńska
    • DREMO JADWIGA
    • DREMO FAUSTYNA
    • DUBROWNIK ANNA 
    • GĘBSKA ANTONINA
    • GNATOWSKA MARIANNA
    • GRAJEKL KLAUDIA
    • KOPEĆ MAJA
    • KRAJEWSKA KORNELIA
    • LEDWOŻYW MILENA
    • LIPIEC KINGA
    • ŁUBIŃSKA OLIWIA
    • ORZECHOWSKA ALEKSANDRA
    • PAWŁOWSKA MONIKA
    • PORYCKA WERONIKA
    • RAJKIEWICZ ANNA 
    • RUSZCZYK NATALIA
    • SALAMON MIKOŁAJ
    • SALAMON MALWINA
  • Zajęcia umuzykalniające. (ilość osób: 19) Grażyna Kotarska, akompaniament Piotr Zielonka
    • BŁAŻOWSKA POLA
    • BRODOWICZ STANISŁAW
    • EMILIAN SARA
    • EYVAZOV POLA
    • IWANIUK HANNA
    • KAŁUDZIŃSKA KORNELIA
    • KONOWALSKI JAN
    • KULESZA ZUZANNA
    • KUPNIEWSKA AMELIA
    • LIPIŃSKI PAWEŁ
    • LITWINOWICZ MAGDALENA 
    • MAŁGORZEWICZ LILIANA
    • MIECZNIKOWSKA MARCELINA 
    • MYCIO KINGA
    • RZYMOWSKA ZOFIA
    • STEFANOWICZ IGA
    • SZATKOWSKA OLIWIA
    • SZUMIŁO ZOFIA 
    • YURCHENKO ROSTYSLAV
  • Zespoły muzyczne (rockowe) (ilość osób: 1) Tomasz Łukaszuk
    • KROCZ DAMIAN
  • Zespoły muzyczne. (ilość osób: 1) Maciej Hacia (Waldemar Ciukszo)
    • WIERZBICKI KAJETAN
  • Zespoły turystyczno – krajoznawcze (ilość osób: 6) Alicja Opalińska
    • HELENIAK NATALIA
    • LINDEMANN MARTYNA
    • PALACZ MAKSYMILIAN
    • PERKOWSKI PIOTR
    • STEFANOWICZ EMILIA
    • SZELIGA MICHALINA
  • Zespół dziennikarski. (ilość osób: 1) Katarzyna Gagacka
    • MARKOWSKI KAROL
  • Żeglarstwo turystyczne (ilość osób: 5) Jolanta Piotrowicz
    • GLAPIAK NATALIA
    • KALINOWSKA ALEKSANDRA
    • STĘPIEŃ FABIAN
    • TAŃSKA ANASTAZJA
    • TAŃSKI KONSTANTY

 



Zobacz także

  • Niepodległość łączy pokolenia
    Niepodległość łączy pokolenia

    Uczestnicy sekcji żeglarskiej  Pałacu Młodzieży świętowali i uczcili 100 – lecie Odzyskania Niepodległości pod hasłem: „Niepodległość łączy pokolenia”. Wszyscy członkowie sekcji przybyli na zajęcia w …

  • Radosna Niepodległa
    Radosna Niepodległa

    Konkurs rozstrzygnięty, oto wyniki: Soliści gr. młodsza: 1. Anastazja Maciąg 2. Rozalia Soliwoda 3. Amelia Świtaj wyróżnienie: Magda Libecka Soliści gr. starsza: 1.Oliwia Kordek 2.Jagoda …

  • Bieg na orientację
    Bieg na orientację
  • Viva España
    Viva España

    Poniedziałkowy wieczór 29 października 2018 upłynął nam przy rytmach muzyki hiszpańskiej i latynoskiej. Usłyszeliśmy przeboje Shakiry i Alvaro Soler, do tego przeplatane tańcem flamenco, utwory …

  • Muzyka Pana Chopina
    Muzyka Pana Chopina

    W piątkowy wieczór 26 października 2018 roku odbył się pierwszy z cyklu Pałacowy Koncert Muzyki Kameralnej pt.: „Muzyka Pana Chopina“. Obchodząc 100-lecie odzyskania przez Polskę …

  • Rajd “Rzeki to idące drogi”
    Rajd “Rzeki to idące drogi”

    Są takie miejsca, że aż dech zapiera. Bez wątpliwości do nich należy Rezerwat Rzeki Łyny, na którego terenie 20 października odbył się rajd “Rzeki to idące drogi” …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji