Nasze zajęcia:

Lista uczestników Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Pozytywka”

Lista uczestników Przeglądu Piosenki Dziecięcej  „Pozytywka”

Lista uczestników Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Pozytywka”

Aula Pałacu  Młodzieży w Olsztynie

 

 

 

 

 

 

Kategoria Przedszkolaki

16 maja 2017, godzina 10.00

 

  Imię i nazwisko uczestnika/ Nazwa zespołu Tytuł piosenki
1 Mądraczki Kolorowe dzieci
2 Aleksandra Kłujszo Różowy tulipan
3 Aleksandra Mowczun Potwory wyłażą z nory
4 Aleksandra Rychta Nikt nie zastąpi babci
5 Alicja Dąbrowska Instrumenty
6 Gabriela Nowak Kocham Cię ,Ti Amo, Je T’aime.
7 Grupa III Piosenka o niezdrowym jedzeniu
8 Klara Matys Nie bój się chcieć
9 Malwina Żukowska Moja Rodzina
10 Natalia Górecka Cenna niespodzianka
11 Przedszkolne Żaczki Cztery żywioły
12 Seweryn Kwiatkowski Dziadzio Stefan
13 Tęczowe dziewczyny My lubimy bajki
14 Wesołki Zielona wiosna

 

Kategoria Klas I-III

17 maja 2017, godzina 10.00

 

  Imię i nazwisko uczestnika/ Nazwa zespołu Tytuł piosenki

1

Patrycja Podlecka Motylem byłam

2

“Pisklęta” Sposób na nocne strachy

3

Alicja Rybaczyk Jesteśmy Polką i Polakiem

4

Amelia Suchodolska Laleczka z saskiej porcelany

5

Aniela Markowska Dyrygent

6

Dzieci z klasy II E Bardzo zielona piosenka

7

Dominika Dygnos Jak gdzie dlaczego

8

Emilia Mielnicka Śrubki Pana Michała

9

Dominika Kordowska Różowa piosenka

10

Ewa Tomasiak Zawsze naj

11

Julia Gutowska ,,Życzenie”

12

Lena Sobota Jestem kotem

13

Maria Zaremba ,,A ja wolę swoją mamę”

14

Michał Balcerowski Był sobie strach

15

Nadia Surus, Emmanuel Som Bajeczny uśmiech twój

16

Natalia Wierzchowska Uśmiechnięta wiosna

17

Patrycja Antonowicz Pół kroku stąd

18

Pracownia Piosenki Prababcia

19

Zuzanna Syczyło Gdy dzieci tańczą

20

Zespół wokalny “Żyj do przodu”

21

Zuzanna Zejer Kapelusz pełen marzeń

22

Tatiana Podpirko Koci wesoły świat

23

Julia Krajewska Tu wszędzie jest moja ojczyzna

 

Kategoria Klas IV-VI

17 maja , ok. godziny 12.00

 

Imię i nazwisko uczestnika/ Nazwa zespołu Tytuł piosenki

1

Amelia Jankowska Straszny strach

2

Mateusz Kłosowski Co się śni niewidomym

3

Pracownia Piosenki Śniadanie na trawie

4

Aleksandra Kocik Słowa i wiatr

5

Magda Libecka Teraz, tutaj, my

6

Gabrysia Stepnowska Piosenka o muzyce

7

Maja Wierzchowska Szalone nastki

8

Agnieszka Mierzejewska Tej historii Bieg

9

Karolina Zielonka Chwytam wiatr

10

Oliwia Smyk Udało prawie się

11

Ala Dembowska Nie zadzieraj nosa

12

Zespół “Maryjne Słowiki” Był sobie strach

13

Katarzyna Straub Ene due rabe swing

14

Basia Zielonka Skrawek nieba mam

15

Karolina Bogucka Pierwszy raz jak sięga pamięć

16

Zosia Zielonka Nowe dni

17

Agnieszka Rycko Jestem kotem

18

Magdalena Strzelec Piosenka drewnianych lalek

19

Amelia Świtaj Jesteś bohaterem

20

Anna Osmańska ——

21

Słoneczka Adama Pocztówka z Beskidu

22

Emilia Wachowska ,, Jeszcze się tam żagiel bieli”

23

Magdalena Szkatuła ,,Świat to muzyka”

24

Rozalka Soliwoda “Prawie udało się”

25

Gabriela Domaradzka,Hanna Gojło, Pola Smolicz ,,Na cztery i na sześć”

26

Wiktoria Maksymiuk List do Boga”

27

Gabriela Stasińska “Drewniane lalki”

plakat 2017



Zobacz także

  • Sukcesy naszych turystów
    Sukcesy naszych turystów

    Reprezentacja Pałacu Młodzieży w Olsztynie i woj. warmińsko- mazurskiego pod kierunkiem Alicji Opalińskiej  zdobyła w Krakowie I miejsce w Grze Miejskiej w kategorii Szkól Podstawowych, I …

  • Wystawa malarstwa Ewy Pohlke
    Wystawa malarstwa Ewy Pohlke

    Święto Komisji Edukacji Narodowej stało się okazją do zaprezentowania niezwykle poruszającej i pięknej wystawy Ewy Pohlke zatytułowanej „ Listy znad Niemna”. 12 października o godzinie …

  • Olimpiada. Weź to na warsztat!
    Olimpiada. Weź to na warsztat!

    Zapraszamy na warsztaty, które w atrakcyjnej i przystępnej formie umożliwią sprawdzenie i poszerzenie wiedzy dotyczącej polskiego kina. Uczestnicy zajęć będą ćwiczyć badawcze spojrzenie na dzieła …

  • Pałac Młodzieży w 10 na Mistrzostwach Polski Młodzików w Brydżu Sportowym.
    Pałac Młodzieży w 10 na Mistrzostwach Polski Młodzików w Brydżu Sportowym.

    Bardzo udanie zaprezentowali się chłopcy z sekcji brydża sportowego na VII Mistrzostwach Polski do lat 15, które odbyły się w Starachowicach od 4 do 7 …

  • Radosna Niepodległa
    Radosna Niepodległa

            IV POWIATOWY FESTIWAL „RADOSNA NIEPODLEGŁA” PAŁAC MŁODZIEŻY ‘2018    ORGANIZATOR: PAŁAC MŁODZIEŻY IM. ORLĄT LWOWSKICH W OLSZTYNIE WSPÓŁORGANIZATOR: POWIAT OLSZTYŃSKI CELE …

  • VI Rodzinna Wycieczka krajoznawcza
    VI Rodzinna Wycieczka krajoznawcza

    VI Rodzinna Wycieczka krajoznawcza, która odbyła się w dniach 28 – 30 września 2018 r., już pozostaje we wspomnieniach. Wędrówka Renesansowym Szlakiem okazała się dobrym pomysłem na …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji