Listy osób przyjętych i nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2018/2019

Lista osób przyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2018/2019

  • Arduino – robotyka, elektronika i majsterkowanie (ilość osób: 6) Piotr Witkowski
    • KRUPIŃSKI JONASZ
    • MYSZKOWSKI KACPER
    • ORZOŁ TOBIASZ
    • SOBCYK JAKUB
    • STUDENNY SEBASTIAN
    • SZYSZKO JULIAN
  • Art & English (ilość osób: 6) Irmina Kaczor – Kwiatkowska
    • LINDORF PATRYK
    • SOWA ZUZANNA
    • SZELIGA ANTONI
    • SZKRABA JULIA
    • TRZECIAK IZABELA
    • WAGNER ZOFIA
  • Art & English (ilość osób: 1) Małgorzata Laskowska – Trukawka
    • EKSTOWICZ ZUZANNA
  • Arte Espanol (ilość osób: 2) Magdalena Faszcza
    • BARAN JULIA
    • CHODAKOWSKI CEZARY
  • Dziecięcy zespół wokalny. (ilość osób: 3) Teresa Piekut
    • KOROL LILIANA
    • KRAJEWSKI SZYMON
    • SICZEK ADAM
  • Fotografia/Multimedia (ilość osób: 3) Ewa Wieliczko
    • LATANOWICZ MATEUSZ
    • ORZEŁ ALICJA
    • RODAK KATARZYNA
  • Gimnastyka korekcyjna, turystyka i rekreacja (ilość osób: 3) Wanda Tuma
    • CZYŻ FILIP
    • JAKUBOWSKI MAREK
    • SOBCZYK SZYMON
  • Gitara klasyczna (ilość osób: 6) Michał Piekut
    • BŁASZCZOK ZOFIA
    • JUŃCZYK PIOTR
    • JUMRYCH IGA
    • LIPSKA MARIA
    • MIERZEJEWSKI PAWEŁ
    • SOSNOWSKI TYMOTEUSZ

 

  • Historia sztuki (ilość osób: 2) Bartosz Ordelewski
    • GRZEGORSKA KAROLINA
    • ŻACZKIEWICZ DAMIAN
  • Instrumenty klawiszowe. Nauka gry na instrumentach (ilość osób: 6) Teresa Piekut
    • DRABIK HANNA
    • DRABIK KORNELIA
    • PISKORZ NATALIA
    • RUSZCZAK OLGIERD
    • SINKIEWICZ MARCELINA
    • TAŃSKI KONSTANTY
  • Język angielski (ilość osób: 11) Barbara Głownia
    • CZOSSEK SZYMON
    • DZIJAK ŁUKASZ
    • KOŁACZKOWSKI ADAM
    • KOZŁOWSKI KUBA
    • MAKOWSKA ALICJA
    • MIGA BARTOSZ
    • MLONKA JULIA
    • PIWOWARSKA ALEKSANDRA
    • SZCZEPKOWSKA LENA
    • ZERA NADIA
    • ZYŚK MAKSYMILIAN
  • Modele redukcyjne (ilość osób: 1) Piotr Witkowski
    • CIUCHTA MATEUSZ
  • Nauka gry na gitarze ze śpiewem (ilość osób: 6) Maciej Hacia
    • CZAPLIŃSKA KORNELIA
    • GAPIŃSKA MARTYNA
    • KNYT LIDIA
    • KRZTOŃ MICHAŁ
    • MOCZKOWSKA NATALIA
    • SZCZUPAKOWSKI MATEUSZ
  • Nauka gry na gitarze ze śpiewem. (ilość osób: 1) Tomasz Łukaszuk
    • MISZKIN NATALIA
  • Nauka gry na instrumentach. Instrumenty klawiszowe. (ilość osób: 8) Adam Rosiński
    • ABRAMOWICZ MACIEJ
    • CZOSSEK PAWEŁ
    • GRABIŃSKI PIOTR
    • GRABOWSKI WOJCIECH
    • MADZIEWICZ MARTYNA
    • MAKOWSKI ADAM
    • PARAKIEWICZ MARCIN
    • WOŁKOWSKI ADAM
  • Nauka śpiewania piosenek z akompaniamentem gitary klasycznej. (ilość osób: 4) Piotr Zielonka
    • BARAN WERONIKA
    • GRABIŃSKA MAJA
    • GRABIŃSKI DOMINIK
    • JANKE PAWEŁ
  • Plastyka – pracownia linorytu (ilość osób: 7) Agnieszka Przełomiec
    • DĄBROWSKA IGA
    • JEWARTOWSKA MARTYNA
    • KOWALSKA ALEKSANDRA
    • MAJSIUK HANNA
    • SZTURO MARTA
    • WĘGRZYNOWSKA OLIWIA
    • WIERZBICKA RÓŻA
  • Plastyka dziecięca (ilość osób: 6) Agnieszka Przełomiec
    • HAŁADAJ NATALIA
    • JAKUBIAK ZOFIA
    • JANICKA MARTYNA
    • JANICKA NATALIA
    • SADOWSKI MARTA
    • SIEMIANOWSKA KAJA
  • Podstawy gry na perkusji. (ilość osób: 3) Tomasz Łukaszuk
    • CZERESZEWSKI MIKOŁAJ
    • PIEŚLAK JULIA
    • SOCIK JAKUB
  • Pracownia małych sztalug, 115 (ilość osób: 9) Olena Wiekieł-Dudała
    • DAWID MILOŁAJ
    • DAWIDOWICZ MAGDALENA
    • GAJEWSKA LIDIA
    • ŻAGUŃ ANNA
    • OBRĘBSKA MARIA
    • PALEŃ WERONIKA
    • PARAKIEWICZ EWELINA
    • REK MARCELINA
    • REK HELENA
  • Pracownia ATELIER (ilość osób: 12) Grażyna Jaśkiewicz – Steranko
    • BARNIK HUBERT
    • CIBORSKA ANNA
    • GRYCIUK OLGA
    • HLEBOWICZ ALEKSANDER
    • KATARZYŃSKA NATALIA
    • PIECHOWSKA WIKTORIA
    • SZAFRANEK WERONIKA
    • SZWARK JULIA
    • TKACZUK MATEZUSZ
    • WIETRZYKOWSKA JULIA
    • WOLIŃSKI KRZYSZTOF
    • ZIELIŃSKI WOJCIECH
  • Pracownia MALARSTWA SZTALUGOWEGO 111 (ilość osób: 1) Anna Markiewicz
    • WIŚNIEWSKA WIKTORIA
  • Pracownia Piosenki (ilość osób: 9) Judyta Mazur
    • BANAŚ KORNELIA
    • ŻAGUŃ ALEKSANDRA
    • ŚWIERCZYŃSKA JULIA
    • MYŚLENIK NATALIA
    • OLESZKIEWICZ DARIA
    • RADZYMIŃSKA OLGA
    • WISKA KARINA
    • WOŁKOWSKA WIKTORIA
    • WYCZYŃSKA IGA
  • Pracownia projektowania strojów (ilość osób: 3) Agnieszka Przełomiec
    • KAŁUDZIŃSKA KINGA
    • LIPIEC KINGA
    • SZELIGA MICHALINA
  • Pracownia rękodzieła artystycznego (ilość osób: 2) Teresa Jabłońska
    • DUBROWNIK ANNA
    • EYVAZOV MAJA
  • Pracownia rękodzieła SZTUKO DZIAŁANIE (ilość osób: 2) Alicja Borsiak-Śleszyńska
    • EWERTOWSKA MAGDALENA
    • OLENDER JULIA
  • Pracownia Tańca Latino &Flamenco. (ilość osób: 3) Magdalena Faszcza
    • KUSZTAŁA LAURA
    • PROŚCIO KAROLINA
    • ZYŚK ZUZANNA
  • Pracownia Turystyczna  Mali Podróżnicy (ilość osób: 2) Aneta Jastrzębska
    • CHODAKOWSKA ŁUCJA
    • ŻBIK SZYMON
  • Pracownia Wokalna (ilość osób: 3) Alicja Kucharzewska-Samko
    • ŚWITAJ AMELIA
    • MELNICKA AGATA
    • OLEJNIK POLA
  • Pracownia żywego słowa z elementami logopedii (ilość osób: 4) Magdalena Panasik
    • DAWID MARIA
    • EYVAZOV POLA
    • RZYMOWSKA ZOFIA
    • RZYMOWSKI JAN

 

  • Rysunek i malarstwo (ilość osób: 5) Mirosław Garniec
    • BODYS ZUZANNA
    • CHRZANOWSKA JULIA
    • KOŁAKOWSKA PAULINA
    • SEGIEŃ AGATA
    • ZARZECKA MARTA
  • Rzeźba (ilość osób: 1) Dawid Gołębiowski
    • ORZOŁ AGNIESZKA
  • Sekcja strzelecka A (ilość osób: 5) Zbigniew Ambrożko
    • KRUPIŃSKA MADLENA
    • ŻURAWSKI TOBIASZ
    • MURTAŚ JAKUB
    • RADZIEWICZ IGOR
    • STANISZEWSKI PIOTR
  • Sekcja szachowa (ilość osób: 6) Andrzej Janczak
    • DAWID IGNACY
    • KORDAN MICHAŁ
    • MOCZKOWSKI HUBERT
    • ROGALSKI TYTUS
    • SZYMBORSKI JAKUB
    • WITKOWSKI PIOTR
  • Taniec nowoczesny (ilość osób: 6) Mariola Sudzińska
    • KOPEĆ MAJA
    • MYŚLENIK ZOFIA
    • OBRĘBSKA MAŁGORZATA
    • RESZCZYŃSKA ZUZANNA
    • SZCZEPKOWSKA MAJA
    • ZAKRZEWSKA ANNA
  • Teatr Tańca (ilość osób: 5) Małgorzata Szyłejko
    • BACŁAWSKA POLA
    • BACŁAWSKA BLANKA
    • SIEMIANOWSKA NINA
    • STANISZEWSKA AGATA
    • WALCZYK NATASZA
  • Teatrzyk Lalek Iskierka (ilość osób: 1) Karolina Lewandowska
    • SARNACKA JULIA
  • Twórcze zabawy dla najmłodszych (ilość osób: 3) Magda Marek i Aneta Jastrzębska
    • CZOSSEK WERONIKA
    • HAJDUK AGATA
    • WITKOWSKA PAULINA

 

Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 4) Alicja Borsiak – Śleszyńska

    • BULC ZUZANNA
    • JANKIEWICZ ZUZANNA
    • KAŁUDZIŃSKI KAMIL
    • POLIAŃSKA JULIA
  • Zajęcia umuzykalniające. (ilość osób: 14) Grażyna Kotarska, akompaniament Piotr Zielonka
    • AMBROZIAK MARIA
    • BŁASZCZOK HANNA
    • BOWNIK ALEKSANDER
    • GAŁECKI JULIAN
    • IWANIUK HANNA
    • JEDYNAK LILIANNA
    • KUCZYKOWSKA WERONIKA
    • MAJOR PRZEMYSŁAW
    • OBERBEK GABRIELA
    • PYCKO ZOFIA
    • RACZYŃSKA KALINA
    • RACZYŃSKA MILENA
    • REK ZUZANNA
    • WITKOWSKA EMILIA
  • Zespoły turystyczno – krajoznawcze (ilość osób: 2) Alicja Opalińska
    • LEWANDOWSKI MICHAŁ
    • OLSZEWSKI TOMASZ
  • Żeglarstwo turystyczne (ilość osób: 4) Jolanta Piotrowicz
    • GRYCKO BARTOSZ
    • GRYCKO ANTONI
    • PYCKO MICHAŁ
    • SOWA ALEKSANDER

 

 

Lista osób nieprzyjętych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2018/2019

BARANOWSKA LENA
CISZEWSKI MAKSYMILIAN
LEWANDOWSKA ZOFIA
USSOWICZ WERONIKA



Zobacz także

  • Jeden szlak, jeden pas
    Jeden szlak, jeden pas

    W piątek 7 grudnia w pałacowej auli miał miejsce konkurs wiedzy o Chinach „Jeden szlak, jeden pas”. Konkurs jest efektem współpracy Olsztyna z miastem Weifang …

  • Mikołaj w Pałacu
    Mikołaj w Pałacu

    Dzisiaj (6.12.2018) odwiedził nas w Pałacu św. Mikołaj. Dla wszystkich grzecznych dzieci miał słodkie niespodzianki. Był w różnych pracowniach – śpiewał kolędy w pracowni wokalnej, …

  • ZAPRASZAMY NA SZCZODRE GODY W PAŁACU MŁODZIEŻY!
    ZAPRASZAMY NA SZCZODRE GODY W PAŁACU MŁODZIEŻY!

    Przedświąteczna gorączka tuż tuż! Już zaczynamy pisać listy do św. Mikołaja, powoli opracowujemy listę gości oraz planujemy świąteczne potrawy. Potem już tylko z górki. Skąd …

  • Sukcesy wokalistów z Pracowni Piosenki
    Sukcesy wokalistów z Pracowni Piosenki

    W listopadzie młodzież z Pracowni Piosenki prowadzonej przez panią Judytę Mazur wzięła udział w konkursach wokalnych z następującym rezultatem: Aleksandra Bonus- II miejsce podczas Polskiej …

  • Jadą, idą Mikołaje
    Jadą, idą Mikołaje
  • Jesienny koncert wokalno – instrumentalny
    Jesienny koncert wokalno – instrumentalny

    24 listopada odbył się w Pałacu Jesienny Koncert wokalno – instrumentalny, zorganizowany przez T. Piekut i A. Rosińskiego. Wystąpiły w nim dzieci i młodzież uczęszczające …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji