Lista osób zakwalifikowanych z naboru uzupełniającego

Lista osób zakwalifikowanych do Pałacu Młodzieży
na rok szkolny 2017/2018

Nabór uzupełniający

Przypominamy o doniesieniu potwierdzeń woli przyjęcia do Pałacu Młodzieży
(do 23.08.2017r. do godziny 14.00)

• Art & English (ilość osób: 2) Irmina Kaczor – Kwiatkowska
o RASZKOWSKA MICHALINA
o OBRĘBSKI JAKUB
• Art & English (ilość osób: 1) Małgorzata Laskowska – Trukawka
o KUBASZAK EWA
• Arte Espanol (ilość osób: 1) Magdalena Faszcza
o WISKA KARINA
• Dziecięcy zespół wokalny. (ilość osób: 2) Teresa Piekut
o SZYDLIK BARBARA
o GLAZEWSKA ZUZANNA
• Fotografia/Multimedia (ilość osób: 6) Ewa Wieliczko
o KONDRATOWICZ OLGA
o MLONKA JULIA
o JĘDRASIK JULIA
o JURGIELEWICZ WERONIKA
o NOWAKOWSKA JULIA
o IWANICKA EMILIA
• Gimnastyka korekcyjna, turystyka i rekreacja (ilość osób: 1) Wanda Tuma
o MAKOWSKI MICHAŁ
• Gitara klasyczna (ilość osób: 1) Michał Piekut
o CHODKOWSKI DANIEL
• Gitara klasyczna (ilość osób: 1) Mirek Piekut
o ŁĄTKOWSKA WIKTORI
• Instrumenty klawiszowe. Nauka gry na instrumentach (ilość osób: 3) Teresa Piekut
o ORZOŁ FILIP
o DUBICKA KLAUDIA
o KOTOWSKA WERONIKA
• Instrumenty perkusyjne we współczesnej sekcji rytmicznej (ilość osób: 1) Józef Wojtkowiak
o KOSTKA DOMINIK
• Język angielski (ilość osób: 2) Barbara Głownia
o WISKI ADRIAN
o POLAK ANNA
• Język niemiecki (ilość osób: 1) Magdalena Wybrańska
o SZCZEPIŃSKA OLIWIA
• Modele redukcyjne (ilość osób: 1) Piotr Witkowski
o ZIELIŃSKI JAKUB

• Nauka gry na gitarze ze śpiewem (ilość osób: 4) Maciej Hacia (Waldemar Ciukszo)
o KULMA MAREK
o KLIMEK NATALIA
o SZKLAR WIKTORIA
o ŻELECHOWSKI JAKUB
• Plastyka / Plastyka dziecięca (ilość osób: 3) Agnieszka Przełomiec
o ORŁOWSKA IGA
o MICHNIEWICZ MAJA
o SHALIMA MIŁOSZ
• Pracownia małych sztalug, 115 (ilość osób: 3) Anita Raczyńska
o DOBOSZ OLIVIA
o PANKOVA VARVARA
o DEMBOWSKA ZOFIA
• Pracownia ATELIER (ilość osób: 2) Grażyna Jaśkiewicz – Steranko
o DUSZKIEWICZ MAKSYMILIAN
o BEŁEJ JULIA
• Pracownia Piosenki (ilość osób: 1) Judyta Mazur
o WYCZYNSKA IGA
• Pracownia projektowania strojów (ilość osób: 3) Agnieszka Przełomiec
o MAŁEK AMELIA
o ZIELIŃSKA GABRIELA
o VIFIAN MACIEJ
• Pracownia rękodzieła artystycznego (ilość osób: 2) Teresa Jabłońska
o BURAKIEWICZ AMELIA
o SONTOWSKA NINA
• Pracownia rękodzieła SZTUKO DZIAŁANIE (ilość osób: 3) Alicja Borsiak-Śleszyńska
o BAGIŃSKA EMILIA
o BAGIŃSKA PAULINA
o WIŚNIEWSKA PATRYCJA
• Pracownia Tańca Latino &FlamenCo. (ilość osób: 2) Magdalena Faszcza
o BARTNIK-SUFLETA GABRIELA
o PANKOVA SABINA
• Pracownia Wokalna (ilość osób: 1) Alicja Kucharzewska-Samko
o KORDEK OLIWIA
• Pracownia żywego słowa z elementami logopedii (ilość osób: 1) Magdalena Panasik
o POLAK MAŁGORZATA
• Rzeźba (ilość osób: 1) Dawid Gołębiowski
o DOLIK AGATA
• Sekcja strzelecka B (ilość osób: 1) Wiesław Mroczkowski
o PIÓRECKI RADOSŁAW
• Sekcja szachowa (ilość osób: 1) Andrzej Janczak
o MARCHLIŃSKI KACPER
• Taniec nowoczesny (ilość osób: 3) Mariola Sudzińska
o URANOWSKA MARTA
o MAKOWSKA ALICJA
o ŚWIDER PIOTR

• Teatr Tańca (ilość osób: 3) Małgorzata Szyłejko
o KOROL HANNA
o KOROL LILIANA
o TELESZYŃSKA OLIWIA
• Teatrzyk Lalek Iskierka (ilość osób: 1) Olga Orzeł-Kopeć
o TKACZUK MILENA
• Twórcze zabawy dla najmłodszych (ilość osób: 1) Magda Marek i Aneta Jastrzębska
o JASTRZĘBSKA DANUTA
• Zajęcia umuzykalniające. (ilość osób: 2) Grażyna Kotarska, akompaniament Piotr Zielonka
o KURDZIEKO HANNA
o PTAK ZUZANNA
• Zespoły turystyczno krajoznawcze (ilość osób: 4) Alicja Opalińska
o DUDA KAROLINA
o GAJLEWICZ PRZEMYSŁAW
o NIEDZWIECKA NIKOLA
o NIEWĘGŁOWSKI ARKADIUSZ
• Żeglarstwo turystyczne (ilość osób: 2) Jolanta Piotrowicz
o JOŹWIK SZYMON
o LEMPKOWSKI RAFAŁ



Zobacz także

  • Roztańczona wiosna w Pałacu
    Roztańczona wiosna w Pałacu

    fot. Kasia Rodak, Ewa Wieliczko, Wiktoria Żelazek

  • ”Spotkania z Poezją”- 2019 r.
    ”Spotkania z Poezją”- 2019 r.

    Regulamin XXXVII Konkursu Recytatorskiego   Organizator: Towarzystwo Kultury Teatralnej oddział w Olsztynie Współorganizatorzy: Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych …

  • XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU  PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
    XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

    Formularz zgłoszeniowy:   Regulamin XX KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ     Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 …

  • XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego
    XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego

      Zgłoszenia (należy przesłać do 31.05.2019r.): drogą elektroniczną: Regulamin  XVII  OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU  GITAROWEGO       1.Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych  i ponadpodstawowych grający amatorsko na gitarze klasycznej …

  • VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek
    VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek

    REGULAMIN VI – go WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. MÓJ ZABYTEK   Cel konkursu: Nadal chcemy rozwijać oraz pogłębiać fascynacje młodzieży historią, różnorodnością kulturową, postaciami oraz …

  • Dzień św. Patryka w Pałacu
    Dzień św. Patryka w Pałacu

    Po raz piąty zapraszamy na obchody Dnia Świętego Patryka – patrona Irlandii. Spotykamy się 16 marca 2018, godz. 11.00 w auli Pałacu Młodzieży. W programie …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji