Nasze zajęcia:
;

Osiągnięcia Pracownia Fotograficzna

Łukasz Batkowski

  • laureat Fotomistrzostw Warmii i Mazur 2004 – wyróżnienie

Edmund Bojanowski

  • laureat XV edycji Międzynarodowego Konkursu “Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2015 – wyróżnienie

Julia Bojaruniec

  • I miejsce w konkursie fotograficznym “Łowcy sztuki”, Olsztyn 2016
  • III miejsce w III Ogólnopolskim konkursie fotograficznym “Decydujący moment”,  Wrocław 2017

Marta Buńko

  • zakwalifikowanie pracy do XIV Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży, Białystok 2009
  • laureatka “Muzealnych Spotkań z Fotografią” Koszalin 2009 – wyróżnienie

Katarzyna Ciechowska

  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie “Praca naukowa” w kategorii od 12 do 18 lat, Olsztyn 2008
  • zwyciężczyni konkursu fotograficznego “Moje Wakacje”, Olsztyn 2008
  • zakwalifikowanie pracy do XIV Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży, Białystok 2009
  • II miejsce w V edycji konkursu Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich “Krajobraz Warmii i Mazur”, Olsztyn 2009
  • II miejsce w wojewódzkim konkursie “Ocalmy od zapomnienia bogactwa Warmii i Mazur”, Reszel 2009
  • III miejsce w konkursie “SĘTAL – kościół, ludzie i okolica”, 2010
  • laureatka X edycji Międzynarodowego Konkursu “Muzealne Spotkania z Fotografią”, Koszalin 2010 – wyróżnienie
  • II miejsce w kat. do 18 lat w konkursie “Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze”, Olsztyn 2010
  • stypendium artystyczne Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2011

Katarzyna Dumkiewicz

  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie “Uśmiech regionu” Olsztyn 2014

Olga Farańczuk

  • zakwalifikowanie pracy do XIV Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży, Białystok 2009

Irmina Gutkowski

  • III nagroda w “Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym “Mój mistrz”, Częstochowa 2010
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie “Polskie ogrody”, Konstantynów Łódzki 2010
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie “Ciemna Strona Wrocławia”, Wrocław 2011

Wiktoria Kamieniecka

  • I miejsce w XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2014
  • laureatka XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2016 – wyróżnienie
  • II miejsce w konkursie “Obrazy ze świata wartości”, Olsztyn 2016

Michał Kamiński

  • laureat XI edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2011 – wyróżnienie

Kacper Kirklewski

  • I miejsce w kat. do 15 lat w IX Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Dzieci i Młodzieży Koszalin 2010 “Człowiek, Świat, Przyroda”
  • I miejsce w kat. do 18 lat w konkursie “Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze”, Olsztyn 2010
  • I miejsce w kat. do 18 lat w konkursie “Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze”, Olsztyn 2011
  • I miejsce w konkursie “Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze”, Olsztyn 2012

Aleksandra Klicka

  • laureatka Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2007 – wyróżnienie
  • laureatka Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2008 – wyróżnienie

Robert Kopczyński

  • III miejsce w konkursie “Kudypskie Arboretum w obiektywie” 2011

Natalia Lubojemska

  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią”, Koszalin 2006
  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią”, Koszalin 2007
  • wyróżnienie w IV edycji konkursu Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich “Krajobraz Warmii i Mazur”, Olsztyn 2008
  • zakwalifikowanie prac do międzynarodowej, pokonkursowej wystawy “Śladami Judaizmu” Częstochowa, Nowy Jork 2009
  • zwyciężczyni V edycji konkursu Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich “Krajobraz Warmii i Mazur”, Olsztyn 2009 – I miejsce i wyróżnienie
  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym “Muzealne Spotkania z Fotografią”, Koszalin 2009
  • wyróżnienie w konkursie “SĘTAL – kościół, ludzie i okolica”, 2010
  • zakwalifikowanie prac do XV Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży, Białystok 2011
  • laureatka XI edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią”, Koszalin 2011 – wyróżnienie
  • nagroda w III Ogólnopolskim konkursie graficzno-fotograficznym “Polskie szlaki wodne”, Wrocław 2012
  • laureatka XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2014 – wyróżnienie

Ewa Łapińska

  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie “Uśmiech regionu” Olsztyn 2014

Martyna Marek

  • nagroda Okręgu Północno-Wschodniego Związku Polskich Artystów Fotografików w XV Ogólnopolskiej Wystawie Fotografii Dzieci i Młodzieży, Białystok 2011

Anna Mickiewicz

  • pięciokrotna laureatka Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” w Koszalinie w latach 2004-2008 w tym: II miejsce w kategorii 15-20 lat w roku 2006
  • laureatka Foto Mistrzostw Warmii i Mazur 2004 – wyróżnienie
  • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu “Rodzina” w Legnicy 2006 – wyróżnienie

Marcin Pietrosian

  • zakwalifikowanie prac na wystawę pokonkursową “Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego “Dziecko i jego świat”, Bydgoszcz 2010

Marta Ratkowska

  • podwójne wyróżnienie w kat. 16-21 lat w X Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Dzieci i Młodzieży “Człowiek, Świat, Przyroda” Koszalin 2011
  • wyróżnienie w konkursie „Moja biało-czerwona”,”Radio Olsztyn” 2011
  • zakwalifikowanie prac do XV Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży, Białystok 2011

Klaudia Reddig

  • laureatka X edycji Międzynarodowego Konkursu “Muzealne Spotkania z Fotografią”, Koszalin 2010 – wyróżnienie
  • zakwalifikowanie prac do XV Ogólnopolskiej Wystawy Fotografii Dzieci i Młodzieży, Białystok 2011

Barbara Rochowczyk

  • II miejsce w konkursie “SĘTAL – kościół, ludzie i okolica”, 2010
  • wyróżnienie w XV Ogólnopolskiej Wystawie Fotografii Dzieci i Młodzieży, Białystok 2011
  • laureatka XI edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2011 – wyróżnienie
  • III miejsce w XII edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2012

Jan Szymkiewicz

  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie “Uśmiech regionu” Olsztyn 2014

Kasper Wieliczko

  • dwukrotny laureat Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego “Muzealne Spotkania z Fotografią” w Koszalinie 2005 i 2006 – wyróżnienia
  • zwycięzca II edycji konkursu Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich pt. “Krajobraz Warmii i Mazur” 2006 – I miejsce oraz wyróżnienie
  • zwycięzca III edycji konkursu Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich pt. “Krajobraz Warmii i Mazur” 2007 – I miejsce

Patryk Zaremba

  • wyróżnienie w IV edycji konkursu Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich pt. “Krajobraz Warmii i Mazur” 2008


Menu fotografia

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji