Lp Nazwisko  i Imię Godz. Zajęcia Poniedziałek Sala Wiek Wtorek Sala Wiek Środa Sala Wiek Czwartek Sala Wiek Piątek Sala Wiek Sobota Sala W i e k
1 Ambrożko Jan 8 Strzelectwo       14.30 - 17.45 Wańkowicza 1 od 12 l.       14.30 - 17.45 Wańkowicza 1 od 12 l.            
2 Borsiak-Śleszyńska Alicja 18 Plastyka / Sztukodziałanie/   Teatr Lalek 15.30 - 19.00 /Sztukodziałanie 204 od SP       16.00 - 19.30 /plastyka 115 bo 16.00 - 19.30 /plastyka 115 od SP 15.30 - 19.00 /Teatr Lalek 3 od SP      
3 Ciukszo Waldemar 8 Gitara / zespoły muzyczne/ akompania 15.00 - 18.15 / taniec ludowy Wańkowicza od 10 l.                   15.00 - 18.00 5 Gim. LO      
4 Cwirko Arkadiusz 3 Brydż sportowy 15.45 - 18.15 8 b.o.                              
5 Faszcza Magdalena 11 Taniec irlandzki/latino/     ArtEspaniol 15.30 - 17.25 17.30 - 19.15 202 od 6       10.50 - 12.25 zabawy twórcze / 16.00 - 17.15/ ArtEsp.               17.20 - 19.20 204 / 202 od 8    od 9 lat                  
6  Gagacka Katarzyna 4 Grupa literacka       16.00 - 19.00  313 / 3 gim.lo                        
7 Garniec Mirosław 4 Rysunek             16.00 - 19.10 111 Gim. LO                  
8 Głownia Barbara 18 Język angielski       16.00 - 17.30             17.35 - 19.10 201 IV SP / V 16.00 - 17.30             17.35 - 19.10 201 V SP /  VII VIII gim 16.00 - 17.30             17.35 - 19.10 201 VI kl. / LO 16.00 - 17.30             17.35 - 19.10 201 V kl. /VII VIII      
9 Gołębiowski Dawid 18 Rysunek, rzeźba 16.00 - 19.25 103 Gim.LO 16.00 - 19.25 7 Gim. LO       16.00 - 19.25 7 Gim. LO 16.00 - 19.25 7 Gim. LO      
10  Hacia Jarosław Maciej 12 Gitara akordowa,          zespoły muzyczne 16.00 - 17.30 17.35 - 19.25 s. 5 /      s. 8 od SP 16.00 - 19.05 (gitara) Jagiellońska 12 od SP       16.00 - 19.10 304 SP, gimn.lo            
11 Jabłońska Teresa 18 Rękodzieło artystyczne       15.30 - 19.30 206 od SP 15.30 - 19.30 206 od SP 16.00 - 19.15 206 od SP 16.00 - 19.15 206 od SP      
12 Janczak Andrzej 11 Szachy       16.00 - 19.30 8 od 8       15.30 - 19.15 8 od 8 16.15 - 17.50 Jagiellońska 12 b.o.      
13 Jaśkiewicz-Steranko Olga 18 Rysunek, malarstwo, scenografia       16.00 - 19.30 103 Gim. LO 16.00 - 19.30 103 Gim. LO 16.00 - 19.30 103 Gim. LO 16.00 - 19.30 103 Gim. LO      
14 Kotarska Grażyna 18 Zajęcia umuzykalniajace, Instrumenty klawiszowe 14.15 - 19.30 313 piano od 6 9.15 - 10.15   10.15 - 11.30  16.30 - 17.30   17.45 - 18.45 110 2 - 3 l.   3 - 4 l.      5 - 6 l       14.00 - 18.00 / piano SP 18 b.o.            
15 Kotarski Paweł                 (za A. Jastrzębską) 9 Turystyka             16.00 - 17.35 303 bo 16.00 - 17.35 303 bo       8.00 - 12.00 teren b.o.
16 Kucharzewska-Samko Alicja 14 Wokalne 16.30 - 18.00 312 Sp       16.30 - 19.30 Turowskiego 3 od SP 16.30 - 19.30 312 SP, gimn.lo 16.30 - 19.30 312 SP /gim      
17 Laskowska Małgorzata 10 Językowo - artystyczne 15.30 - 18.30 Jagiellońska 12 SP                   15.30 - 18.30 204 SP 9.00 - 10.30 Jagiellońska 12 SP
18 Łukaszuk Tomasz 18 Gitara ze śpiewem, perkusja, zespoły 15.45 - 19.30 3 i 5 gitara 16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 5 zespół/wokal 15.45 - 19.30 5 perkus./zespół 16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 5 perkus./zespół            
19 Markiewicz Anna 18 Malarstwo sztalugowe 16.00 - 19.25 111 Gim. LO 16.00 - 19.25 111 gim/LO       16.00 - 19.25 111 Gim. LO 16.00 - 19.25 111 Gim. LO      
20 Mazur Judyta 18 Wokalne 16.00 - 19.30 211 Gim. LO 16.00 - 19.30 211 SP 16.00 - 19.30 211 wokal       16.00 - 17.30       17.35 - 19.00 211 Gim.Lo      
21 Mroczkowski Wiesław 8 Strzelectwo 13.45 - 17.00 Wańkowicza 1 od 12       13.45 - 17.00 Wańkowicza 1 od 12                  
22 Opalińska Alicja 18 Turystyka 16.30 - 18.05 303 bo 16.30 - 18.05 303 bo kierownicze     kierownicze     16.00 - 18.35 303 bo 8.00 - 12.00 teren b.o.
23 Ordelewski Bartosz 18 Historia sztuki, Archeo, Fotoanimacja       16.00 - 19.30 Archeo 304 Gim. LO 16.00 - 19.30 /  historia sztuki 304 Gim. LO 16.00 - 19.00  łucznictwo VI LO od 10 l. 16.00 - 17.30 fotoanimacja   17.30 - 19.30  historia sztuki 304 Gim. LO      
24 Panasik Magdalena 5 Kultura żywego słowa / zabawy twórcze             10.00 - 10.45 zabawy twórcze 110 2-3 -4 l. 16.30 - 19.30 313 i 303 od 3            
25 Piekut Michał 12 Gitara klasyczna 15.45 - 18.45 310 od 9 -12             16.15 - 18.35 310/ 304 od 9 16.00 - 19.45 Turowskiego 3 od 9      
26 Piekut Teresa 15 Instrumenty klawiszowe           Wokal dziecięcy 15.00 - 15.45 16.30 - 18.00  18.05 - 19.00 312 piano/ wokal / piano 15.00 - 19.15 312 b.o. 15.00 - 16.25  16.30 - 18.00 18.05 - 19.00 312 piano/ wokal /piano                  
27 Piekut Mirosław 18 Gitara klasyczna kierownicze     16.30 - 18.00 310 od 12  16.30 - 18.45 310 od 12 16.30 - 18.45 310 od 12 kierownicze          
28 Piotrowicz Jolanta 9 Żeglarstwo                   16.45 - 17.55   18.00 - 19.10 Basen / Aquasfera         9.00 - 13.30 ZSEH b.o.
29 Pohlke Ewa 18 Plastyka dziecięca 16.00 - 19.30 115 od  6 16.00 - 19.30 115 od  6 16.00 - 19.30 Turowskiego 3 od  6 16.00 - 19.30 Jagiellońska 12 od  6            
30 Przełomiec Agnieszka 13 Plastyka / linoryt, Projektowanie strojów i kostiumów 16.00 - 19.15 plastyka Turowskiego 3 od 5 l. 15.00 - 17.30  17.40 - 19.15 linoryt Turowskiego 3 6-9 l.   11-15 l.  16.00 - 19.15 projektowanie strojów 204 9 -15 l.                  
31 Rosiński Adam 9  Instrumenty klawiszowe 15.30 - 19.30 304 od 7       16.00 - 19.10 Jagiellońska 12 od SP                  
32 Rostańska Joanna 4 plastyka dziecięca, ArtEspaniol                         16.00 - 19.10 115 SP      
33 Sudzińska Mariola 8 Taniec sportowy 16.30 - 17.45 Pieczewska 1 od 6 17.00  - 19.05 202 od 6 16.30 - 17.45 Pieczewska 1 od 6 17.00  - 19.05 202 od 6            
34 Szyłejko Małgorzata 18 Teatr tańca               taniec ludowy   zabawy twórcze 15.00  - 18.15 taniec ludowy Turowskiego 3 b.o. 15.00 - 17.00   17.30 - 19.20 teatr tańca Aula PM / Krasickiego 2 6-11 l. 12-16 l.  10.00 - 12.25 zabawy twórcze 16.00 - 19.35 s. 110 PM / Krasickiego 2 SP       15.00 - 16.30 teatr tańca aula PM 6-11 l. / 12-16      
35 Tejs Natalia (za M. Marek) 18 Teatralne 16.30 - 19.30  110 7 - 8 l. teatr 16.00 - 17.30  3 7 - 8 l. teatr 16.30 - 19.30  / teatr lalek 3 7 - 8 l. teatr 16.30 - 19.30  110 7 - 8 l. teatr 16.30 - 19.30  110 7 - 8 l. teatr      
36 Tuma Wanda 6 Gimnastyka korekcyjna i turystka             16.00 - 18.25 110 od 6             9.30 - 11.55 110 b.o.
37 Wieliczko Ewa 18 Informatyczno - fotograficzna kierownicze     16.00 - 19.10 307 od kl.VI 16.00 - 19.10 307 od kl.VI 16.00 - 19.10 307 od kl.VI kierownicze          
38 Wikieł-Dudała Olena 9 Ekosztuka  EnglishArt        15.30 - 17.30 17.35 - 19.10 204 6-9   /      8-10       15.45 - 19.10 / EnglishArt 204 od 7            
39 Witkowski Piotr 18 Modelarstwo 16.00 - 19.20 4 kl.1-3 / b.o. 16.00 - 19.20 4 kl.1-3 / b.o.       16.00 - 19.30 4 SP, gimn.lo 16.00 - 19.30 4 kl.4-6 gimn.lo      
40 Wojnach Andrzej 5 Filmowa 14.30 - 16.00 307 gim/lo                   14.15 - 16.30 307 Gimn/  LO      
41 Wojtkowiak Józef 15 Chór mieszany  / perkusja / instrumenty klawiszowe       16.00 - 19.05 instrumenty klawiszowe 312 SP 16.00 - 19.05 / wokalny 313 SP 15.30 - 18.30 /  perkusja 3 b.o. 16.00 - 18.15 313 b.o.      
42 Wybrańska Magdalena 6 Jez. niemiecki 16.00 - 18.40 201 od 8       16.00 - 18.05 8 od VI kl.                   
43 Zielonka Piotr 18 Gitara ze śpiewem / kierownicze 16.30 - 18.00 312 /akomp./ kierown.  9 -12 l. 9.30 - 11.05  16.00 - 19.00 110 akomp. kierownicze        16.15 - 19.20 211   nagłośnienie      /kierownicze aula        
                                         
   Zatorze ul. Jagiellońska 12  
  Nagórki ul. Wańkowicza 1  
  Jaroty  ul. Turowskiego 3  
  Jaroty ul. Pieczewska 1  
  Jaroty ul. Krasickiego 2