Pozytywka 2018

Pozytywka 2018

Program Przeglądu Piosenki Dziecięcej:

15 maja 2018, aula Pałacu Młodzieży

10.00 – Przesłuchania – kategoria „ Przedszkolaki”

L.PWykonawcaTytuł piosenki
1Lena StawryłaPuszek Okruszek
2Grupa VIStrach
3Lena ZieńkoDzielny samodzielny
4Laura Krzemińska Kocham Cie Ti Amo, Je Taime
5Alicja IwanowKundel Bury
6Kęszczyk LilianaMotylem byłam
7Hanna MałolepszaKolorowa Stonoga
8Zespół dzieci z II grupy umuzykalniającej Pałacu Młodzieży w OlsztyniePiosenka o kolorowej piłce
9Zespół dzieci z III grupy umuzykalniającej Pałacu Młodzieży w OlsztynieParasol dla kota
10Seweryn KwiatkowskiBył sobie strach
11BajkoludkiMaszeruje wiosna
12Izabela GąsiorowskaDomowa Piosenka
13Tęcza nad łąkąTańczą motyle
14Leśne SkrzatyKrajka
15Lena JewartowskaMała smutna królewna
16Odkrywcy Wielkie sprzątanie
17Adam Siczek, Helena SidorJesteśmy Polką i Polakiem
18Zuzanna KuleszaStraszny strach
19Kinga JaroszewskaJak dbać o Mamę
20Amelia Kołtun i Patrycja FiedorowiczKolorowe obrazki
21Lena KowalczykTęcza cza cza cza
22ELFIKOWE NUTKIGAIK-MAIK
23Antonina DraszekBiedroneczki sa w kropeczki
24Śpiewające wróbelkiNiepodległość
25Wesołe żabkiOgrodniczka

Ogłoszenie wyników kat. Przedszkolaki – po zakończeniu przesłuchań i obradach Jury.

16 maja 2018, aula Pałacu Młodzieży

10.00 – Przesłuchania –szkoły podstawowe, kategoria Klas I-III

L.PWYKONAWCATYTUŁ PIOSENKI
1„Alinutki”Zuzia, lalka nieduża
2Patrycja Podlecka Wieczorny walczyk
3Jakub Kłosowski Mój mały pies
4Nadia SurusPiosenka na zły czas
5Zespół „Wiolinki” „Plecak, torba i walizka”
6Emilia MielnickaRóżowy Tulipan
7Helena RomańskaPan komputer
8Lena OsenkowskaŻyj
9Maja, Julia, Klaudia Ptasi koncert
10Zespół Koleżanki w składzie: Julia Podlecka, Aleksandra Połomska, Kalina Sawczyńska „Pożyczony „
11GABRIELA JANICKA„NIE BÓJ SIĘ CHCIEĆ”
12MACIEJ TARASIUK„FANTAZJA”
13ULA GRYCZKO „ZOSTAŃ MOJĄ PRZYJACIÓŁKĄ”
14Dominika Welke„Pół kroku stąd”
15Helena SzewczykUdało prawie się
16Paweł EliszewskiObcy jak ja
17Weronika KotowskaPsie smutki
18Antonina GębskaLaleczka z saskiej porcelany
19Barbara SzydlikKolorowy wiatr
20Ola MałkowskaPięknie żyć
21NIKOLA STRUKRÓŻOWA PIOSENKA

Ogłoszenie wyników zaraz po zakończeniu przesłuchań i obradach Jury.

12.00- Przesłuchania- szkoły podstawowe, kategoria klas IV-VI

LPWYKONAWCATYTUŁ PIOSENKI
1 Kasia Straub i Gabrysia StepnowskaPiosenka o muzyce
2Agnieszka RyckoJestem jaka jestem
3Aleksandra ZarembaMałe Rzeczy
4Alicja MrózTo nie fair, to nie play
5Amelia DargiewiczKolorowy wiatr
6Amelia JankowskaNowe dni
7AMELIA KUSZTAŁAŻYJ DO PRZODU
8Lena SobotaRóżowa piosenka
9Amelia ŚwitajPo to właśnie jestem
10Ania KowalskaWędruj z nami
11CzarowniceNa majówkę
12Dominika KordowskaKolorowy wiatr
13Gabrysia StepnowskaUdało prawie się
14IZABELA NAGUSZEWSKAWYMARZONY MEN
15Katarzyna StraubZa mała za duża
16Magdalena LibeckaKiedyś
17Magdalena SzkatułaPiosenka na cztery kopyta i wiatr
18Maja PoźniakZostań moją przyjaciółką
19Mateusz Kłosowski KIedyś
20Michał ZielińskiDni, których jeszcze nie znamy
21Natalia Jarmulska,Maja Targońska, Aleksandra Zybert,,Kolorowy wiatr”
22Natalia WierzchowskaCzarna kicia
23Nina Wilan„Nie zatrzymasz mnie”
24Patrycja AntonowiczDrzwi do kariery
25Rozalia Soliwoda„To mój czas”
26Tamara Kempińska„O mnie się nie martw”
27Tatiana Parszuto„Nowe dni”
28Zespół z Pracowni Wokalnej” Drzwi do kariery”

Ogłoszenie wyników zaraz po zakończeniu przesłuchań i obradach Jury.

Informacji na temat Przeglądu udziela: Judyta Mazur, j.mazur@palac.olsztyn.pl, 791-231-416



Zobacz także

  • Roztańczona wiosna w Pałacu
    Roztańczona wiosna w Pałacu

    fot. Kasia Rodak, Ewa Wieliczko, Wiktoria Żelazek

  • ”Spotkania z Poezją”- 2019 r.
    ”Spotkania z Poezją”- 2019 r.

    Regulamin XXXVII Konkursu Recytatorskiego   Organizator: Towarzystwo Kultury Teatralnej oddział w Olsztynie Współorganizatorzy: Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych …

  • XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU  PIOSENKI EUROPEJSKIEJ
    XX EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ

    Formularz zgłoszeniowy:   Regulamin XX KONKURSU PIOSENKI EUROPEJSKIEJ     Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 …

  • XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego
    XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego

      Zgłoszenia (należy przesłać do 31.05.2019r.): drogą elektroniczną: Regulamin  XVII  OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU  GITAROWEGO       1.Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych  i ponadpodstawowych grający amatorsko na gitarze klasycznej …

  • VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek
    VI Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. Mój Zabytek

    REGULAMIN VI – go WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. MÓJ ZABYTEK   Cel konkursu: Nadal chcemy rozwijać oraz pogłębiać fascynacje młodzieży historią, różnorodnością kulturową, postaciami oraz …

  • Dzień św. Patryka w Pałacu
    Dzień św. Patryka w Pałacu

    Po raz piąty zapraszamy na obchody Dnia Świętego Patryka – patrona Irlandii. Spotykamy się 16 marca 2018, godz. 11.00 w auli Pałacu Młodzieży. W programie …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji