Nasze zajęcia:

Fotografia – Ewa Wieliczko

Sukcesy międzynarodowe:

“Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2016

  • wyróżnienie w kat. powyżej 15 lat – Wiktoria Kamieniecka

“Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2015

  • wyróżnienie w kat. do 15 lat – Edmund Bojanowski

“Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2014

  • I miejsce w kat. do 15 lat – Wiktoria Kamieniecka
  • wyróżnienie – Natalia Lubojemska

“Muzealne Spotkania z Fotografią” Koszalin 2012

  • III miejsce – kategoria: 16-20 lat – Barbara Rochowczyk

“Muzealne Spotkania z Fotografią” – Koszalin 2011

  • wyróżnienia – Michał Kamiński, Natalia Lubojemska, Barbara Rochowczyk

Sukcesy ogólnopolskie:

III Ogólnopolski konkurs fotograficzny “Decydujący moment”, Wrocław 2017

  • III nagroda – Julia Bojaruniec

Bazar Idei – Obrazy ze świata wartości – UWM Olsztyn 2016

  • II miejsce – Wiktoria Kamieniecka

III Ogólnopolski konkurs graficzno – fotograficzny „Polskie szlaki wodne” , Wrocław 2012

  • nagroda – Natalia Lubojemska

III Ogólnopolski  Konkurs „Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze”, Olsztyn 2012

  • I miejsce – Kacper Kirklewski

II Ogólnopolski  Konkurs „Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze”, Olsztyn 2011

  • I miejsce – kategoria do 18 lat – Kacper Kirklewski

Ogólnopolski konkurs  “Ciemna Strona Wrocławia”, Wrocław 2011

  • Wyróżnienie – Irmina Gutkowski

Ogólnopolski konkurs „Moja biało – czerwona”, “Radio Olsztyn” 2011

  • Wyróżnienie – Marta Ratkowska

Sukcesy wojewódzkie

XIII edycja konkursu fotograficznego “Krajobraz Warmii i Mazur”, ZGWM Olsztyn 2017

  • I miejsce  – Nina Charkiewicz

Wojewódzki konkurs fotograficzny “Uśmiechy regionu”, Olsztyn 2014

  • 3 wyróżnienia – Katarzyna Dumkiewicz, Ewa Łapińska, Jan Szymkiewicz,

Wojewódzki konkurs “Kudypskie Arboretum w obiektywie”, Kudypy 2011

  • III miejsce  – Robert Kopczyński

Wojewódzki konkurs fotograficzny “Mój zabytek”, PM Olsztyn 2016

  • wyróżnienie – Julia Sobolewska


Zobacz także

  • Same Baby i Tomek Łukaszuk
    Same Baby i Tomek Łukaszuk

    Pałacowy zespół rockowy The Same Baby pod kierunkiem Tomka Łukaszuka, nie próżnuje w wakacje. Zespół w składzie:  Kinga Meler, Julia Szymla, Ola Błażewicz oraz Tomek …

  • Sukcesy pracowni wokalnych
    Sukcesy pracowni wokalnych

    Wychowankowie uczęszczający na zajęcia wokalne odnieśli ostatnio sporo sukcesów. I tak: Rozalia Soliwoda z pracowni wokalnej pani Alicji Kucharzewskiej-Samko wyśpiewała Grand Prix podczas powiatowego konkursu …

  • Osiągnięcia szachistów z Pałacu Młodzieży
    Osiągnięcia szachistów z Pałacu Młodzieży

    Daniela Rydzewska- zdobyła I miejsce w kategorii do lat 9, puchar        oraz nagrodę rzeczową w V Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Rektora PWSZ,który obył się …

  • Polska Ofensywa Muzyczna
    Polska Ofensywa Muzyczna

    Rezultat Polskie Ofensywy Muzycznej następujący: Emilka z zespołu No name Tomka Łukaszuka – wyróżnienie, Oliwia z Pracowni Wokalnej Alicji Kucharzewskiej – Samko – 2 miejsce, …

  • Sukces Pracowni Piosenki
    Sukces Pracowni Piosenki

    Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Sawczuk z Pracowni Piosenki, prowadzonej przez panią Judytę Mazur, zajęła II miejsce, w kategorii Poezja Śpiewana, podczas IV edycji konkursu …

  • Nagroda za film
    Nagroda za film

    Marek Danowski, absolwent Pracowni Filmowej prowadzonej przez pana Andrzeja Wojnacha  otrzymał wyróżnienie specjalne  VI festiwalu filmowego BLUEBOX w kategorii twórców niezależnych. Gratulujemy! relacja

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji