Nasze zajęcia:

Pracownia plastyki dziecięcej ,,115”

Zajęcia prowadzą: Anita Raczyńska, Agnieszka Przełomiec, Justyna Sołowiej

Sala 115

Poniedziałek – Agnieszka Przełomiec

grupa I: 16.00 – 17.30 (dzieci 5 – 7 lat)

grupa II: 17.40 – 19.10 (dzieci 6 – 8 lat)

 

Wtorek – Anita Raczyńska

15.45 – 17.15 ( 5-8 lat) Plastyka dla najmłodszych

17.30 – 19.15 ( 7-10) Małe sztalugi /gr.zaawansowana

Środa – Anita Raczyńska

15.45 – 17.15 ( 6-9 lat) Plastyka dla najmłodszych/kontynuacja

17.30 – 19.15 ( 10-13) Małe sztalugi /gr.zaawansowana/

Kontakt z osobą prowadzącą: wtorek, środa godz. 17.15- 17.30

 

Czwartek – Alicja Borsiak – Śleszyńska

grupa I: 16.00 – 17.30 (plastyka dzieci 9-12 lat)

grupa II: 17.40 – 19.10 (plastyka dzieci 9-12 lat)

3sz

GALERIA

 

 



Zobacz także

  • Pracownia filmowa
    Pracownia filmowa

    Zajęcia prowadzi: Andrzej Wojnach Sala: 307 Piatek: godz. 14:30 – 18:15   Chcesz poznać  podstawy realizacji  filmów aktorskich i  animowanych?  Zapoznać się z zasadami ich …

  • Pracownia projektowania strojów
    Pracownia projektowania strojów

    Zajęcia prowadzi: Agnieszka Przełomiec sala 204 Środa: 16.15 – 19.20 Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych.  

  • Pracownia rękodzieła Sztukodziałanie
    Pracownia rękodzieła Sztukodziałanie

    Pracownia rękodzieła SZTUKODZIAŁANIE Zajęcia prowadzi: Alicja Borsiak – Śleszyńska Sala 204 Poniedziałek: 15.30 – 19.05 Piątek: 15.30 – 19.05             …

  • Pracownia fotograficzna
    Pracownia fotograficzna

    Jeśli chcesz pożytecznie i sympatycznie spędzić popołudniowy wolny czas – to miejsce dla Ciebie. Odkryjesz uroki fotografowania, zrozumiesz rolę światła i kompozycji, nauczysz się tradycyjnej …

  • Pracownia rękodzieła
    Pracownia rękodzieła

    Zajęcia prowadzi: Teresa Jabłońska Sala 206 wtorek: 15.30 –  19.30 (od SP wzwyż) środa: 16.00 – 19.15 (od SP wzwyż) czwartek: 16.00 – 19.15 (od …

  • Atelier-rysunek, malarstwo, scenografia
    Atelier-rysunek, malarstwo, scenografia

    Zajęcia prowadzi: Grażyna Jaśkiewicz – Steranko Sala 103 wtorki – godz.16.00-19.35 środy – godz.16.00-19.35 czwartki – godz.16.00-19.35 piątki – godz.16.00-19.35 /zajęcia dodatkowe: grupa maturalna/   …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji