Nasze zajęcia:

Turystyka – Alicja Opalińska

SUKCESY PRACOWNI TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZEJ W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Sukcesy w Zimowej Imprezie na Orientację – 27.02.2016

I miejsce w kategorii Szkól Gimnazjalnych - Zofia Taciak, Zofia Sadowska, Alicja Szocik, Emilka Stafanowicz,

I miejsce w kategorii M-13 – Hubert Nowocin

I miejsce w kategorii Rodzina- Pani Anna i  Małgosia  Furgał

III miejsce w kategorii Rodzina – Pani Aneta, Wiktoria, Lidia Jastrzębska

 

SUKCESY PRACOWNI TURYSTYCZNO – KRAJOZNAWCZEJ W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

regionalne

  • I MIEJSCE W KONKURSIE KRAJOZNAWCZYM w kategorii kl. I-III – Zlot Turystów „Zadyszka”, Światowy Dzień Turystyki w Sorkwitach 27.09.2014 r.
  • II MIEJSCE W KONKURSIE KRAJOZNAWCZYM w kategorii kl. IV-VI Zlot Turystów „Zadyszka”, Światowy Dzień Turystyki w Sorkwitach 27.09.2014 r.

 

ogólnopolskie

  • I MIEJSCE W MARSZU NA ORIENTACJĘ W KATEGORII LO – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • I MIEJSCE W MARSZU NA ORIENTACJĘ W KATEGORII  GIMNAZJUM– XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • I MIEJSCE W KONKURSIE KRAJOZNAWCZYM  W KATEGORII LO – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • II MIEJSCE W KONKURSIE KRAJOZNAWCZYM W KATEGORII GIMNAZJUM – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • II MIEJSCE W GRZE TERENOWEJ W KATEGORII LO – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • III MIEJSCE W GRZE TERENOWEJ W KATEGORII GIMNAZJUM – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • II MIEJSCE W KONKURSIE „Prezentacje Regionalne” W KATEGORII LO – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • II MIEJSCE W KONKURSIE „Prezentacje Regionalne” W KATEGORII GIMNAZJUM – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • II MIEJSCE W KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I TURYSTYCZNEJ W KATEGORII LO – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • II MIEJSCE W KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I TURYSTYCZNEJ W KATEGORII GIMNAZJUM– XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • II MIEJSCE W PUNKTACJI GENERALNEJ W KATEGORII LO – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014
  • III MIEJSCE W PUNKTACJI GENERALNEJ W KATEGORII GIMNAZJUM – XXXIX OGÓLNOPOLSKI RAJD GRUNWALDZKI MŁODZIEŻY PTESM , KRAKÓW 9-12.10.2014

Sukcesy ogólnopolskie:

XI Regionalne zimowe Biegi na Orientacje

  • w kategorii OPEN- P I miejsce zdobyły: Zosia Tociak, Zosia Sadowska i Carla Sokołowska  z Pracowni Turystyczno- Krajoznawczej.

 XXXVIII Ogólnopolski Rajd Grunwaldzki w Krakowie Młodzieży Szkolne:

  • II miejsce w kwalifikacji Generalnej szkół Gimnazjalnych
  • I miejsce w Marszu na Orientację
  • I miejsce w Prezentacji Regionalnej
  • II miejsce w Grze Terenowej po Krakowie- Kultura Krakowa

Regionalne Jesienne Biegi na Orientację:

  • I miejsce w kategorii- Zespół Dziewczęcy Szkół Podstawowych
  • I miejsce w kategorii OPEN- 12 Kuba Woźnicki
  • I miejsce w kwalifikacji Rocznej 2012 -Na najlepszą grupę turystyczna

Zimowe Regionalne Biegi na Orientację:

  • I miejsce w kategorii Szkół Podstawowych Dziewcząt- Daria Sławińska, Dominika Sławińska i Ola Kowalska
  • I miejsce w Kateogii Szkół Gimnazjalnych- Chłopców- Bartek Daniluk i Mateusz Kuzemko

XXXVIII Ogólnopolski Rajd Grunwaldzki Młodzieży Szkolnej w Krakowie 17-20.10.2013

  • II miejsce w Marszu na Orientację
  • I miejsce w Prezentacj Regionalnej
  • I I miejsce w Grze Terenowej
  • I miejsce w Teście Krajoznawczym

Sukcesy regionalne:

  • I miejsce w kwalifikacji Rocznej 2011 – na najlepszą grupę turystyczną

Regionalne Zimowe Biegi na Orientację 22 II 2013r.:

  • I miejsce w kategorii chłopcy Szkoły Podstawowe
  • I miejsce w kategorii chłopcy Gimnazjum

Regionalne Wiosenne Biegi na Orientację 22 IV 2013r.

  • I miejsce w kategorii- Zespół Dziewczęcy Szkół Podstawowych
  • I miejsce w kategorii OPEN- 21 Konrad Dubojski

Konurs Historyczny ” 660 urodziny Olsztyna” 28 X 2013r.

  • I miejsce w kategorii zespołowej-  Julia Staryk, Mateuisz Raszkiewicz i Małgopsia Witenberg
  • I miejsce w kategorii indywidualnej- Małgosia Witenberg
  • II miejsce w kategorii indywidualnej- Mateusz Raszkiewicz.

 

 Rajd Niepodległości 16.11.2013 r.

  • I miejsce w konkursie Historyczno- Krajoznawczym  ( Jan Janda i Krzysztof Maliszewski)
  • II miejsce w Konkursie Poezji M. Zientary Malewskiej  ( Natalia Barczak i Patrycja Mówińska)

Regionalnych Jesiennych Biegach na Orientację  16.11.2013 r.

  • I miejsce w kategorii OPEN- G  ( Daria Kendzierska i Daria Sławińska)
  • II miejsce w kategorii OPEN- P 9 Dominika Sławińska i Krysia Mateblowska)
  • I miejsce w kategorii  M- 12, Kuba Woziński
  • I miejsce w kategorii  M- 14, Bartosz Filipek

 



Zobacz także

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji