Nasze zajęcia:

Przegląd Piosenki Dziecięcej

Przegląd Piosenki Dziecięcej

Przegląd Piosenki Dziecięcej Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie 17 maja 2012

Jury w składzie:

  • Jolanta Kiluk
  • Grażyna Kotarska
  • Waldemar Ciukszo

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Wyróżnienie w kategorii”Przedszkolaki”

  • Lidia Mickiewicz-Przedszkole „Poziomka”
  • Weronika Gaworska- Przedszkole Miejskie nr 31

Wyróżnienie w kategorii klas I-III:

  • Iza Nizio- MDK Bartoszyce

Wyróżnienie w kategorii klas IV-VI:

  • Paweł Ferenc- Szkoła Podstawowa nr 6
  • Aneta Bujnowska- MDK Bartoszyce
  • I nagroda w kategorii „ Przedszkolaki”
  • Wiktoria Zienkiewicz z Przedszkola „ Poziomka”

I nagroda w kategorii klas I-III

  • Karolina Klimczak- MDK Bartoszyce
  • I nagroda w kategorii klas IV-VI
  • Aleksander Jagiełło- MDK Bartoszyce

Najlepszy zespół Przeglądu:

  • Gama- MDK Bartoszyce

Lista uczestników Przeglądu Piosenki Dziecięcej zakwalifikowanych do Koncertu Gwiazd , który odbędzie się 25 czerwca 2012 w Pałacu Młodzieży

Kategoria „Przedszkolaki”

  1. Zuzia Zienkiewicz- Przedszkole „Poziomka”
  2. Weronika Gaworska – Przedszkole Miejskie nr 31
  3. Lidia Mickiewicz- Przedszkole „ Poziomka”
  4. Zespól wokalny z Przedszkola Miejskiego nr 4 im. Pluszowego Misia
  5. Robert Raczyński- Przedszkole w Sząbruku

Kategoria Szkoły Podstawowe- klasy 1-3

  1. Anna Dąbrowska -Szkoła Podstawowa nr 18
  2. Ala Jagosz, Ala Mańkowska- Pałac Młodzieży
  3. Karolina Klimczak- MDK Bartoszyce
  4. Iza Nizio- MDK Bartoszyce
  5. Marika Miotk- Pałac Młodzieży

Kategoria szkoły Podstawowe – klasy 4-6

  1. Paweł Ferenc- Szkoła Podstawowa nr 6
  2. Joanna Swiderska- Pałac Młodzieży
  3. Agnieszka Igielska- Pałac Młodzieży
  4. Aleksander Jagiełło- MDK Bartoszyce
  5. Julia Staryk- Pałac Młodzieży
  6. Zespół Tip-Top MDK Bartoszyce
  7. Magda Giłowejno- Pałac Młodzieży
  8. Karolina Goszczycka- Szkoła Podstawowa nr 2

Szczegóły dotyczące organizacji koncertu zostaną przekazane opiekunom uczestników telefonicznie.



Zobacz także

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji