Nasze zajęcia:

Rekrutacja – listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na rok 2016/2017

Lista osób zakwalifikowanych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2016/2017

Przypominamy o konieczności przyniesienia potwierdzeń woli przyjęcia do Pałacu Młodzieży!!! (do 17.06 do godz.14.00)

  • Arduino – robotyka, elektronika i majsterkowanie (ilość osób: 3) Piotr Witkowski
    • KOMOR WIKTOR
    • SOBCZYK JAKUB
    • SOBCZYK SZYMON
  • Art & English (ilość osób: 6) Joanna Woźniak
    • KOMOR SZYMON
    • LIS ROKSANA
    • PORYDZAJ MARTA
    • POTERAŁA BLANKA
    • SMUŁKA MARIA
    • SOBOLEWSKI KRZYSZTOF
  • Dziecięcy zespół wokalny (ilość osób: 1) Teresa Piekut
    • GRĄDZKA ZUZANNA
  • Fotografia/Multimedia (ilość osób: 4) Ewa Wieliczko
    • DĄBROWSKA ANNA
    • JEREMICZ BŁAŻEJ
    • KULHAWIK KLAUDIA
    • LENKIEWICZ ANNA
  • Gimnastyka korekcyjna, turystyka i rekreacja (ilość osób: 5) Wanda Tuma
    • DUDA MAGDALENA
    • GŁADYCH KRZYSZTOF
    • GRABIŃSKA WERONIKA
    • TAŃSKI KONSTANTY
    • WIDAWSKA HANNA
  • Gitara klasyczna (ilość osób: 3) Michał Piekut
    • GRYCIUK OLGA
    • JURKIEWICZ NIKOLA
    • MIERZEJEWSKI PAWEŁ
  • Gitara klasyczna (ilość osób: 3) Mirek Piekut
    • DĄBROWSKI PATRYK
    • SUŁKOWSKI KACPER
    • WOJCIECHOWSKA PAULINA
  • Instrumenty klawiszowe (ilość osób: 13) Grażyna Kotarska
    • BOŻYCZKO ZUZANNA
    • DOMIN ADAM
    • DRAŻBO IGA
    • FAJDEK ZOFIA
    • KORPOLIŃSKA POLA
    • ŻABIŃSKA MAGDALENA
    • ŻYJEWSKA URSZULA
    • MARKOWSKI WOJCIECH
    • PAKULNICKI BARTOSZ
    • RADEK OLIWIA
    • SRZEDNICKA NATALIA
    • VIFIAN MACIEJ
    • WIRCHANOWICZ MICHALINA
  • Instrumenty klawiszowe.Nauka gry na instrumentach (ilość osób: 2) Teresa Piekut
    • SOŁKIEWICZ ALEKSANDRA
    • SOŁKIEWICZ PATRYCJA
  • Język angielski (ilość osób: 7) Barbara Głownia
    • CZAJCZYC SZYMON
    • PORYDZAJ KACPER
    • RADZIEWICZ OSKAR
    • ROMANOWICZ KINGA
    • SAMULEWICZ SZYMON
    • SMYK OLIWIA
    • WĄSOWICZ WIKTORIA
  • Język niemiecki (ilość osób: 3) Magdalena Wybrańska
    • GRZYBOWSKA OLIWIA
    • ŻEBROWSKI ANTONI
    • PAWLICKA MATYLDA
  • Modelarstwo. Modele latające (ilość osób: 1) Piotr Witkowski
    • SMUŁKA MICHAŁ
  • Modelarstwo. Modele redukcyjne (ilość osób: 2) Piotr Witkowski
    • CHODAKOWSKI CEZARY
    • KOSTKA DOMINIK
  • Nauka gry na gitarze ze śpiewem (ilość osób: 2) Waldemar Ciukszo
    • FAJDEK MARIA
    • WOJNAR ALEKSANDRA
  • Nauka śpiewania piosenek z akompaniamentem gitary (ilość osób: 1) Piotr Zielonka
    • RODAK KATARZYNA
  • NO NAME (ilość osób: 1) Tomasz Łukaszuk
    • CHODOROWSKA ZOFIA
  • Plastyka (ilość osób: 13) Agnieszka Przełomiec
    • BRZOSTOWSKA ALEKSANDRA
    • CIESIELSKA WIKTORIA
    • DĄBROWSKA ALICJA
    • GOŁĘBIOWSKI MAKSYMILIAN
    • GRABEK SZYMON
    • KAWKA MARTA
    • KOSTKA MICHALINA
    • LENDZION OLAF
    • SAMSEL KALINA
    • SZWEDOWICZ PATRYCJA
    • SZYMAŃSKA LENA
    • WÓJCIK ALICJA
    • ZADROŻNA KAROLINA
  • Podstawy gry na perkusji. (ilość osób: 2) Tomasz Łukaszuk
    • GĘBICKA KLAUDIA
    • KOZIELSKI KAJETAN
  • Pracownia ATELIER (ilość osób: 7) Grażyna Jaśkiewicz Steranko
    • GÓRSKA KAROLINA
    • KRYSIK SANDRA
    • KRZESZEWSKA KLAUDIA
    • ŁOWCEWICZ MARTA
    • RUMIŃSKI RAFAŁ
    • SOLIŃSKA ROZALIA
    • SUWAŁA KINGA
  • Pracownia filmowa (ilość osób: 1) Andrzej Wojnach
    • WRÓBLEWSKI SZYMON
  • Pracownia MALARSTWA SZTALUGOWEGO 111 (ilość osób: 5) Anna Markiewicz
    • JAGIELSKA MAGDALENA
    • KĘPIŃSKA ANTONINA
    • ŻYJEWSKI DAWID
    • MEJŁUN EDYTA
    • SIEŃKOWSKA SYLWIA
  • Pracownia Piosenki (ilość osób: 1) Alicja Kucharzewska-Samko
    • DYGNOS DOMINIKA
  • Pracownia Piosenki (ilość osób: 6) Judyta Mazur
    • MALINOWSKA ALICJA
    • OSMÓLSKA JULIA
    • PIDSUDKO PAWEŁ
    • WIERZCHOWSKA MAJA
    • WIERZCHOWSKA NATALIA
    • WYCZYŃSKA IGA
  • Pracownia projektowania strojów (ilość osób: 4) Edyta Jurkowska
    • KOPCZYŃSKA NATALIA
    • SAMULEWICZ LIDIA
    • STASIUK ZOFIA
    • URBAN MARIA
  • Pracownia rękodzieła artystycznego (ilość osób: 5) Teresa Jabłońska
    • KORZEŃ ANNA
    • KOZIELSKA ESTERA
    • ŻBIKOWSKA WERONIKA
    • NOWAK SYLWIA
    • STANKIEWICZ ŁUCJA
  • Pracownia rękodzieła SZTUKO DZIAŁANIE (ilość osób: 6) Alicja Borsiak Śleszyńska
    • GAWARECKA IGA
    • GAWARECKA NATASZA
    • KUCZMARSKA KINGA
    • LENKIEWICZ ALICJA
    • RYBACZYK ŁUCJA
    • SYNOWCZYK ALICJA
  • Pracownia tańca Latino&Flamenco (ilość osób: 5) Magdalena Faszcza
    • GOLON MARTYNA
    • KOC ALEKSANDRA
    • SKUZA ZUZANNA
    • SKUZA BOGNA
    • SKUZA ZOFIA
  • Pracownia Tańca Irlandzkiego (ilość osób: 7) Magdalena Faszcza
    • GOLON KATARZYNA
    • KĘPIŃSKA JAGA
    • KĘPIŃSKA DANUTA
    • ŚWITALSKA MARIA
    • NAKIELSKA ALEKSANDRA
    • SOBALA MAJA
    • SUWAŁA MILENA
  • Pracownia Turystyczna ? Mali Podróżnicy (ilość osób: 1) Aneta Jastrzębska
    • ROZUMOWICZ TYMON
  • Pracownia żywego słowa z elementami logopedii (ilość osób: 1) Magdalena Panasik
    • LISOWSKI MARCIN
  • Rysunek i malarstwo (ilość osób: 5) Mirosław Garniec
    • DAUKSZEWICZ MARIA
    • KORPAL NATALIA
    • MEJŁUN DOROTA
    • MIKULSKA ALICJA
    • SUCHOWIECKA DARIA
  • Sekcja strzelecka (ilość osób: 4) Zbigniew Ambrożko
    • MURTAŚ MAGDALENA
    • MURTAŚ JAKUB
    • POTERAŁA MIKOŁAJ
    • SKUZA MAKSYMILIAN
  • Sekcja szachowa (ilość osób: 8) Andrzej Janczak
    • GŁADYCH MATEUSZ
    • JUMRYCH BARTŁOMIEJ
    • LENDZION HUBERT
    • OLSZEWSKI MATEUSZ
    • ROMANOWICZ JULIA
    • STRYJEK MATEUSZ
    • WIRCHANOWICZ MACIEJ
    • WIRCHANOWICZ JONASZ
  • Taniec nowoczesny (ilość osób: 10) Mariola Sudzińska
    • CHOJNOWSKA WIKTORIA
    • GOLON ZUZANNA
    • KORDAN MICHAŁ
    • KRAJEWSKI TYMON
    • PAŁUSKA ALICJA
    • PYCKO MICHAŁ
    • RZEPKOWSKI MILAN
    • SMOLIŃSKA GABRIELA
    • TAŃSKA ANASTAZJA
    • TASAK HANNA
  • Teatr (ilość osób: 6) Magda Marek
    • ABRAMOWICZ MILENA
    • BRYK ARKADIUSZ
    • KORDEK NATALIA
    • ROZUMOWICZ INGA
    • SZYMAŃSKA JOANNA
    • WĘGRZYN MONIKA
  • Teatr Tańca (ilość osób: 2) Małgorzata Szyłejko
    • GRYCIUK MAJA
    • SZLACHTA MARIA
  • Twórcze zabawy dla najmłodszych (ilość osób: 4) Magda Marek
    • BAUMAN MIKOŁAJ
    • PYCKO ZOFIA
    • STRYJEK ALEKSANDRA
    • WALESIAK CELINA
  • Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 9) Agnieszka Przełomiec
    • BONISŁAWSKI JAKUB
    • DĄBROWSKA MAJA
    • GAJEWSKA LIDIA
    • GRZYBOWSKI KORNELIUSZ
    • KRZESZEWSKA MARTA
    • NIEDŹWIECKA OLIWIA
    • NIEZGODA KINGA
    • OSTROWSKA NADIA
    • WOLIŃSKI KRZYSZTOF
  • Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 4) Anita Raczyńska
    • KOWALEWSKA LENA
    • POŁOMKA MAJA
    • ROGOWSKA ZUZANNA
    • SALIK JAN
  • Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 12) Edyta Jurkowska
    • BOLDING HANSEN KARINA
    • BRDYS POLA
    • GRABOWSKA LENA
    • KOROL HANIA
    • KOZIOŁ ZUZANN
    • ŁUBIŃSKA OLIWIA
    • MAZIAREK TYMOTEUSZ
    • PASZOTTA MAJA
    • PIESIK ŁUCJA
    • POPŁAWSKI KONRAD
    • SZELIGA MICHALINA
    • ZAKRZEWSKA ALEKSANDRA
  • Zajęcia umuzykalniające (ilość osób: 20) Grażyna Kotarska akompaniament Piotr Zielonka
    • TĄPOROWSKA LENA
    • ADRJAN WERONIKA
    • BAUMAN ZUZANNA
    • DUBIAGA EWA
    • GOLON ROZALIA
    • HOLENDER GABRIELA
    • HOLENDER MAJA
    • KAJAT ANTONI
    • KOC JAN
    • KRYSZTUL JULIA
    • LIPIŃSKI PAWEŁ
    • POPŁAWSKI WOJCIECH
    • ROMANOWICZ ELIZA
    • SIERPIŃSKA ALICJA
    • STANISZEWSKI MICHAŁ
    • SZELIGA ANTONI
    • SZMYT CEZARY
    • WOLIŃSKA EMILIA
    • WOLIŃSKI DAWID
    • YURCHENKO ANASTASIIA
  • Zespoły turystyczno krajoznawcze (ilość osób: 2) Alicja Opalińska
    • NIEDZWIEDZKA NIKOLA
    • RADZYMIŃSKA OLGA
  • Zespół dziennikarski (ilość osób: 1) Katarzyna Gagacka
    • KOWALEWSKA MARTYNA
  • Żeglarstwo turystyczne (ilość osób: 8) Jolanta Piotrowicz
    • BIEŃKOWSKA ZOFIA
    • BREJNAK MARTA
    • BRYŚ JULIA
    • JÓŹWIK SZYMON
    • LACHOWSKA ZUZANNA
    • RADZIEWICZ IGOR
    • SUWOR MARTYNA
    • SZCZÉSNA MAJA

     

Lista osób niezakwalifikowanych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2016/2017


BISIKIEWICZ HANNA
DZIKIEWICZ NIKOLA
GAJEWSKI MARIUSZ
GÓRECKI WIKTOR
GAWROŃSKI BARTOSZ
JAKUBOWSKA MAJA
KAŹMIERCZAK NATALIA
KARPINIAK ZOFIA
KOŻUSZKO JULIA
KOPEĆ MAJA
KRZESIŃSKI TYMOTEUSZ
KURYŚ MICHAŁ
ŁAPIŃSKA EWA
LECH MATYLDA
LIBERT KATARZYNA
ŁUGOWSKI BARTOSZ
ŁUGOWSKI IGOR
ORZEŁ ALICJA
PALLASCH JULIAN
PASZKOWKA ADRIANNA
PASZKOWSKA ALEKSANDRA
RÓŻAŃSKI BOGUMIŁ
SKOCZ ANNA
SKOCZ JULIA
STANCEL SEBASTIAN
STEPNOWSKA GABRIELA
TOWAREK URSZULA
TRZECIAKIEWICZ MARIANNA
TRZECIAKIEWICZ ZUZANNA
WIERZBICKI KAJETAN
WIERZEJSKA MARIA
ZAPADKA ZUZANNA
ZBUTOWICZ JULIA
ZOMROWSKA OLIWIA



Zobacz także

  • Niepodległość łączy pokolenia
    Niepodległość łączy pokolenia

    Uczestnicy sekcji żeglarskiej  Pałacu Młodzieży świętowali i uczcili 100 – lecie Odzyskania Niepodległości pod hasłem: „Niepodległość łączy pokolenia”. Wszyscy członkowie sekcji przybyli na zajęcia w …

  • Radosna Niepodległa
    Radosna Niepodległa

    Konkurs rozstrzygnięty, oto wyniki: Soliści gr. młodsza: 1. Anastazja Maciąg 2. Rozalia Soliwoda 3. Amelia Świtaj wyróżnienie: Magda Libecka Soliści gr. starsza: 1.Oliwia Kordek 2.Jagoda …

  • Bieg na orientację
    Bieg na orientację
  • Viva España
    Viva España

    Poniedziałkowy wieczór 29 października 2018 upłynął nam przy rytmach muzyki hiszpańskiej i latynoskiej. Usłyszeliśmy przeboje Shakiry i Alvaro Soler, do tego przeplatane tańcem flamenco, utwory …

  • Muzyka Pana Chopina
    Muzyka Pana Chopina

    W piątkowy wieczór 26 października 2018 roku odbył się pierwszy z cyklu Pałacowy Koncert Muzyki Kameralnej pt.: „Muzyka Pana Chopina“. Obchodząc 100-lecie odzyskania przez Polskę …

  • Rajd “Rzeki to idące drogi”
    Rajd “Rzeki to idące drogi”

    Są takie miejsca, że aż dech zapiera. Bez wątpliwości do nich należy Rezerwat Rzeki Łyny, na którego terenie 20 października odbył się rajd “Rzeki to idące drogi” …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji