Nasze zajęcia:

Strzelectwo

Rok szkolny 2012/2013 II  SEMESTR

Ogólnie w II semestrze zdobyliśmy 8 pucharów, 3- drużynowo  oraz 5- indywidualnie,  ponadto 12 medali i 25 dyplomów za czołowe lokaty w zawodach.

  1. Finał Powiatowa Szkolna Liga Strzelecka           III  i VII – miejsce drużynowo (broń pneumatyczna)
  2. Finał Powiatowa Szkolna Liga Strzelecka
    II- miejsce drużynowo (broń kulowa)
  3. Finał Wojewódzka Szkolna Liga Strzelecka broń kulowa
    (trzy postawy- leżąc, stojąc i klęcząc)
    ogólnie  drużynowo II miejsce i puchar a indywidualnie I i III miejsce, puchary i medale.
    I, III i VI- miejsce indywidualnie leżąc, I, V i VI  stojąc i I, IV i VI klęcząc.
  4. Drużynowe zawody strzeleckie z okazji 68 rocznicy zakończenia II wojny światowej pod patronatem Wojewody i Prezydenta miasta.
    Dwie drużyny:I i III – miejsce drużynowo i puchary,
    I i II- miejsce indywidualnie puchary, oraz IV, VII, VIII i XI miejsce .
  5.  Wojewódzkie zawody strzeleckie ”O Srebrne Muszkiety 2013’’
    Drużynowo 2 – miejsce i indywidualnie  1 – miejsce.

 

1.09.2013 – Zawody Strzeleckie w Rocznicę Wybuchu II Wojny Światowej

  • 1 miejsce Szymon Rakowski
  • 2 miejsce Maciej Ćwikliński

14.09.2013- Zawody o Puchar Prezesa LOK III Edycja

  • 1 miejsce Maciej Ćwikliński
  • 2 miejsce Dawid Zboch
  • 3  miejsce Szymon Rakowski

13.10.2013 Otwarte Zawody Szkól LOK

  • 1 miejsce Maciej Ćwikliński
  • 2 miejsce Dawid Zboch
  • 3  miejsce Szymon Rakowski

19.10.2013 – Zawody o Puchar Prezesa LOK IV Edycja (drużynowe)

  • VIII  miejsce Maciej Ćwikliński, Dawid Zboch, Szymon Rakowski

9.11.2013 –Otwarte Zawody z Okazji Święta Niepodległości

  • 1 miejsce -Szymon Rakowski
  • 2 miejsce Dawid Zboch
  • 3 miejsce Maciej Ćwikliński

 



Zobacz także

  • Sukcesy naszych turystów
    Sukcesy naszych turystów

    Reprezentacja Pałacu Młodzieży w Olsztynie i woj. warmińsko- mazurskiego pod kierunkiem Alicji Opalińskiej  zdobyła w Krakowie I miejsce w Grze Miejskiej w kategorii Szkól Podstawowych, I …

  • Same Baby i Tomek Łukaszuk
    Same Baby i Tomek Łukaszuk

    Pałacowy zespół rockowy The Same Baby pod kierunkiem Tomka Łukaszuka, nie próżnuje w wakacje. Zespół w składzie:  Kinga Meler, Julia Szymla, Ola Błażewicz oraz Tomek …

  • Sukcesy pracowni wokalnych
    Sukcesy pracowni wokalnych

    Wychowankowie uczęszczający na zajęcia wokalne odnieśli ostatnio sporo sukcesów. I tak: Rozalia Soliwoda z pracowni wokalnej pani Alicji Kucharzewskiej-Samko wyśpiewała Grand Prix podczas powiatowego konkursu …

  • Osiągnięcia szachistów z Pałacu Młodzieży
    Osiągnięcia szachistów z Pałacu Młodzieży

    Daniela Rydzewska- zdobyła I miejsce w kategorii do lat 9, puchar        oraz nagrodę rzeczową w V Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Rektora PWSZ,który obył się …

  • Polska Ofensywa Muzyczna
    Polska Ofensywa Muzyczna

    Rezultat Polskie Ofensywy Muzycznej następujący: Emilka z zespołu No name Tomka Łukaszuka – wyróżnienie, Oliwia z Pracowni Wokalnej Alicji Kucharzewskiej – Samko – 2 miejsce, …

  • Sukces Pracowni Piosenki
    Sukces Pracowni Piosenki

    Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Sawczuk z Pracowni Piosenki, prowadzonej przez panią Judytę Mazur, zajęła II miejsce, w kategorii Poezja Śpiewana, podczas IV edycji konkursu …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji