Nasze zajęcia:

Taniec nowoczesny

Zajęcia prowadzi: Mariola Sudzińska

 

Sala: 202 (Aula)

Wtorek, czwartek
grupa młodsza 6-10lat 16.30 -17.30,
grupa starsza 10 -13 lat 17.30 – 18.30

 

 

Grupa najmłodszych uczestników (7-9 lat) rozpoczyna zajęcia o godz. 17:30,

natomiast grupa najstarsza (14-17 lat) zaczyna zajęcia o godz. 16:00.

Tańczymy przede wszystkim takie style jak: hip hop, house oraz jazz, wykorzystując przy tym elementy breakingu, czy klasyki.

Na zajęciach uczestnicy rozwijają się pod względem umiejętności tanecznych, szybkiego zapamiętywania kroków, poprawiają koordynację ruchową, uczą się słyszeć muzykę oraz tego jak się do niej poruszać. Dzięki temu dzieci i młodzież wiedzą, czym jest rytmika, poznają podstawowe pojęcia z zakresu terminologii tanecznej, uczą się historii tańca.

Dodatkowo grupy biorą udział w wielu pokazach tanecznych w Olsztynie, a także przygotowują się do turniejów organizowanych w całej Polsce. Na zajęciach z tańca nowoczesnego nigdy nie będziesz się nudził, a ciepła atmosfera i uprzejmi uczestnicy zajęć sprawiają, że na zajęcia chce się wracać.



Zobacz także

  • Arte & Espańol
    Arte & Espańol

    Zajęcia prowadzi: Magdalena Faszcza środa 16.00-17.30 – Aula 202/ sala 204 Pałac Młodzieży  czwartek 16.00-17.30 – ZSO nr 4, ul. Turowskiego 3   J. hiszpański, …

  • Taniec nowoczesny
    Taniec nowoczesny

    Zajęcia prowadzi: Mariola Sudzińska Miejsce: Pałac Młodzieży, ul. E. Plater 3 sala 202, ZSO Nr 3, ul. Turowskiego 3 Godziny zajęć znajdziesz tutaj   Zapraszamy …

  • Pracownia tańców charakterystycznych,w której dzieci poznają tańce w stylu: Flamenco, Taniec irlandzki, Latino, Bellydance.
    Pracownia tańców charakterystycznych,w której dzieci poznają tańce w stylu: Flamenco, Taniec irlandzki, Latino, Bellydance.

    Zajęcia prowadzi: Magdalena Faszcza Miejsce: PM, ul. E. Plater 3,  sala 202, ZSO nr 4 ul.Turowskiego 3   Godziny zajęć znajdziesz tutaj   Pracownia tańca charakterystycznego to …

  • Zajęcia umuzykalniające
    Zajęcia umuzykalniające

    Zajęcia prowadzą: Olga Joniec (zastępstwo za Grażynę Kotarską) i Piotr Zielonka /akompaniament/ Sala: 110 – wtorek Godziny zajęć znajdziesz tutaj Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych rozwijają …

  • Dziecięcy Zespół Ludowy KŁOBUCZKI
    Dziecięcy Zespół Ludowy KŁOBUCZKI

    Zespół Kłobuczki (prowadzące Małgorzata Szyłejko i Aneta Jastrzębska) Miejsce: ZSO Nr 4, przy ul. Turowskiego 3 od 6 lat Godziny zajęć znajdziesz tutaj Zapraszamy dzieci …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji