Wolne miejsca w pracowniach! Nabór uzupełniający na rok szkolny 2019/2020

Strona główna » Bez kategorii » Wolne miejsca w pracowniach! Nabór uzupełniający na rok szkolny 2019/2020

Wszystkich, którzy przegapili temin I naboru albo nie dostali się na wybrane zajęcia, zapraszamy do wzięcia udziału w naborze uzupełniającym do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2019/2010. W dniach 16-17 sierpnia ponownie aktywny będzie elektroniczny system zapisów  i będzie można dokonać rejestracji. (Szczegółowe informacje, w tym harmonogram i wymagane dokumenty, znajdują się w zakładce „Rekrutacja”.)

Poniżej publikujemy listę wolnych miejsc do poszczególnych pracowni:

 

ZajęciaGrupa wiekowaNauczycielLiczba wolnych miejsc
„Kłobuczki” – dziecięcy zespół ludowy6-11 latCiukszo W., Szyłejko M.10
Art&English5-12 latWikieł-Dudała O.5
ArtEspanolod 8 latFaszcza M.3
Brydżod 10 latCwirko A.5
Chór/emisja głosuI-VIII SPWojtkowiak J.14
Dziecięcy zespół wokalnyI-III SPKucharzewska-Samko A.9
Ekosztuka5-12 latWikieł-Dudała O.10
English&Art5-12 latLaskowska-Trukawka M.brak miejsc
FotoanimacjaVII-VIII SP,

liceum

Ordelewski B.8
Fotografiaod 12 latWieliczko E.18
Gimnastyka korekcyjnaod 7 latTuma Wanda4
Gitara i śpiew9-12 latZielonka P.14
Gitara i śpiew/zespoły muzyczneVII-VIII SP,

liceum

Ciukszo W.12
Gitara i śpiew/zespoły muzyczne i wokalneVII-VIII SP,

liceum

Łukaszuk T.12
Gitara klasyczna9-19 latPiekut Mirosław12
Gitara klasyczna/ukulele9-19 latPiekut Michał11
Gitara, zespoły7-19 latHacia J.M.7
Grupa archeoVII-VIII SP,

liceum

Ordelewski B.10
Grupa literackaVII-VIII SP,

liceum

Gagacka K.8
Historia sztukiVII-VIII SP,

liceum

Ordelewski B.7
Instrumenty klawiszoweod 7 latHacia J.M.3
Instrumenty klawiszoweod 7 latWojtkowiak J.5
Język angielski10-19 latGłownia B.7
Język niemieckiod 8 latWybrańska M.12
Keyboard6-19 latRosiński A.6
Kultura żywego słowa z elementami logopediiod 3 latPanasik M.5
Linoryt (Turowskiego)od 9 latPrzełomiec A.5
Malarstwo sztalugoweVII-VIII SP,

liceum

Markiewicz A.30
Modelarniaod 9 latWitkowski P.25
PerkusjaVII-VIII SP,

liceum

Łukaszuk T.7
Perkusjaod 7 latWojtkowiak J.9
Pianino7-14 latKotarska G.brak miejsc
Plastyka „115”5-13 latBorsiak-Śleszyńska A.9
Plastyka (Turowskiego)od 5 latPrzełomiec A.5
Plastyka dziecięca 1156-10 latPohlke E.brak miejsc
Plastyka hiszpańskaod 6 latRostańska J.4
Pracownia „Atelier” (rysunek, malarstwo, scenografia)VII-VIII SP,

liceum

Jaśkiewicz-Steranko O.21
Pracownia lalkarska/projektowanie strojówIII-VIII SPPrzełomiec A.9
Pracownia piosenkiSP, liceumMazur J.21
Pracownia tańców charakterystycznych (taniec irlandzki, flamenco)od 6 latFaszcza M.2
Pracownia wokalnaVII-VIII SP,

liceum

Kucharzewska-Samko A.brak miejsc
Rękodzieło artystyczneod 7 latJabłońska T.27
RysunekVII-VIII SP,

liceum

Garniec M.11
Rysunek/rzeźbaVII-VIII SP,

liceum

Gołębiowski33
Sekcja strzelecka Aod 12 latAmbrożko J.18
Sekcja strzelecka Bod 12 latMroczkowski W.16
Szachy7-14 latJanczak A.10
Sztukodziałanie (rękodzieło)I-VIII SPBorsiak-Śleszyńska A.3
Taniec nowoczesnyIV-VIII SPSudzińska M.19
Teatr lalekI-VIII SPBorsiak-Śleszyńska A.10
Teatr lalek „Iskierka”I-VIII SPTejs N.9
Teatr tańca6-16 latSzyłejko M.12
Turystyczno-krajoznawczeod 8 latOpalińska A.brak miejsc
Turystyka („Mali podróżnicy”)od 6 latKotarski P./Jastrzębska A.32
Twórcze zabawy dla najmłodszych2-4 lataSzyłejko M., Panasik M., Faszcza M.8
Zajęcia teatralneI-VIII SPTejs N.18
Zajęcia umuzykalniające2-6 latKotarska G., Zielonka P.brak miejsc
Żeglarstwood 6 latPiotrowicz J.7
UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit