Lp Nazwisko  i Imię Zajęcia Poniedziałek Sala Wiek Wtorek Sala Wiek Środa Sala Wiek Czwartek Sala Wiek Piątek Sala Wiek Sobota Sala Wiek
1 Ambrożko Jan Strzelectwo       14.30 - 17.45 ZSO nr3 od 12 l.       14.30 - 17.55 ZSO nr3 od 12 l.            
2 Borsiak-Śleszyńska Alicja Rękodzieło 15.30 - 19.05 204 od SP                   15.30 - 19.05 204 od SP      
3 Cwirko Arkadiusz Brydż sportowy 15.45 - 18.15 304 b.o.                              
4 Faszcza Magdalena Taniec irlandzki/latino/     ArtEspaniol 15.30 - 17.25 17.30 - 19.00 202 od 6       15.30 - 17.00/ ArtEsp.        17.05 - 19.00 204 / 202 od 8    od 9 lat 16.00 - 17.30 / ArtEspanol ZSO nr4 od 8 lat            
5  Gagacka Katarzyna Grupa literacka dziennikarstwo 15.30 - 17.15 ZSO nr4 Gim. LO 15.30 - 17.00  17.05 - 19.35  3 gim.lo                        
6 Gargas Anna GermanArt       16.30 - 19.40 ZSO 4 SP/gim                        
7 Garniec Mirosław Rysunek             16.00 - 19.10 111 Gim. LO                  
8 Głownia Barbara Język angielski       16.00 - 17.30             17.35 - 19.30 201 IV SP . I gim 16.00 - 17.30             17.35 - 19.30 201 V SP / II gim 16.00 - 17.30             17.35 - 19.30 201 VI kl. / LO 16.00 - 17.30             17.35 - 19.30 201 IV kl. /III gim      
9 Gołębiowski Dawid Rysunek, rzeźba 16.00 - 19.15 103 Gim.LO 15.30 - 19.35 7 Gim. LO       15.30 - 19.35 7 Gim. LO 16.00 - 19.15 7 Gim. LO      
10  Hacia Jarosław Maciej Gitara akordowa,          zespoły muzyczne 15.30 - 19.30 5 od SP 16.00 - 19.10 (instr.klawiszowe) 312 od SP                        
11 Jabłońska Teresa Rękodzieło artystyczne       15.30 - 19.35 206 od SP 15.30 - 19.35 206 od SP 16.00 - 19.15 206 od SP 16.00 - 19.15 206 od SP      
12 Jastrzębska Aneta Turystyka 15.30 - 17.55 ZSO nr4 od SP       10.00 - 12.25  15.45 - 18.10 110/115 /303 2-3 latki /kl.4-6  16.00 - 18.25 303 l. 6-9       8.30 - 13.35 teren b.o.
13 Janczak Andrzej Szachy       16.00 - 19.35 8 od 8       15.30 - 19.15 od 8              
14 Jaśkiewicz-Steranko Grażyna Rysunek, malarstwo, scenografia       16.00 - 19.35 103 Gim. LO 16.00 - 19.35 103 Gim. LO 15.30 - 19.35 103 Gim. LO 16.00 - 19.35 103 Gim. LO      
15 Kotarska Grażyna Zajęcia umuzykalniajace, Instrumenty klawiszowe 14.45 - 19.30 313 piano od 6 16.30 - 17.15 17.30 - 19.00 110 3 lat    /4-5 l. /6-7 lta       14.00 - 18.00 / piano SP18   9.30 - 11.00 / 11.05 - 12.35 110 rytmika 2-4 l.      
16 Kucharzewska-Samko Alicja Wokalne             15.30 - 17.30 17.35 - 19.30 313 od SP 16.30 - 19.30 ZSO 4 wokal 16.00 - 19.15 5 zespoły      
17 Laskowska Małgorzata Językowo - artystyczne 15.30 - 17.00 17.00 - 18.30 ZSO nr4 SP 1-4 kl                   14.30-16.00  SP 15 od 2 kl SP      
18 Łukaszuk Tomasz Gitara ze śpiewem, perkusja, wokalne 16.45 - 19.10 3 gitara 16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 5 zespół/wokal 15.30 - 17.00 17.05 - 19.25 5 perkus./zespół 16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 5 perkus./zespół 16.00 - 17.30  3 gitara      
19 Marek Magdalena Teatralne/ Twórcze zabawy dla dzieci 15.30 - 17.00 17.05 - 19.30 110 7-10 l. teatr   / 10-12       10.00 - 12.25 / 110/115 2-3 l. /   15.30-16.15  16.20 - 19.25 110    7-9 lat 15.30 - 19.25 110 teatr  Gim. LO      
20 Markiewicz Anna Malarstwo sztalugowe 16.00 - 19.25 111 Gim. LO 16.00 - 19.25 111 gim/LO       16.00 - 19.25 111 Gim. LO 16.00 - 19.25 111 Gim. LO      
21 Mazur Judyta Wokalne, chór 16.45 - 19.00    LO 1 Chór 14.30 - 19.05 211 SP 16.00 - 19.05 312 wokal       15.00 - 17.30       17.35 - 19.10 211 Gim.Lic.      
22 Mroczkowski Wiesław Strzelectwo 13.45 - 17.10 ZS0     nr 3 od 12       13.45 - 17.10 ZS0 nr 3 od 12                  
23 Orzeł-Kopeć Olga Teatr lalek, nowe media 1         15.15 - 17.40  17.40 - 19.10 3 od 6 kl./gim       16.00 - 19.10 /nowe media 115 SP /gim      
24 Opalińska Alicja Turystyka 16.30 - 18.05 303 SP 1-4 kl 16.00 - 18.05 303 VI kl. / gim I kl kierownicze           16.30 - 18.05 303 Gim. LO 8.00 - 12.30 teren b.o.
25 Ordelewski Bartosz Historia sztuki, muzeum wirtualne       16.00 - 19.30 304 Gim. LO 16.00 - 19.45 304 Gim. LO 16.00 - 19.00 304/strzelnica Gim. LO 15.30 - 19.20 304 Gim. LO      
26 Panasik Magdalena Kultura żywego słowa       16.00 - 19.15 313 od 3                        
27 Piekut Michał Gitara klasyczna 15.15 - 19.15 310 / 312 od 9 -12 16.00  - 17.30 310 od 9       15.45 - 19.10 310/ 307 od 9 15.15  - 19.15 312/ 310 od 9 9.00 - 10.30 310 od 9
28 Piekut Mirosław Gitara klasyczna              16.15 - 18.30 310 od 12 17.00 - 19.15 310 od 12 16.00 - 17.30 310 od 12      
29 Piotrowicz Jolanta Żeglarstwo              16.00 - 17.00  17.00 - 18.00       18.00 - 19.00 basen OSiR od 5-10  i 11-18             8.00 - 14.00 s. gim ZSEH  
30 Przełomiec Agnieszka Plastyka / linoryt 16.00 - 19.10 115 od 5 l. 16.00 - 20.00 ZSO nr4 6-12 l     9 -12 l.                  
31 Raczyńska Anita Plastyka dziecięca        15.45 - 17.15 17.30 - 19.20 115 5-6 lat   7-9 lat  15.45 - 17.15 17.30 - 19.20 115 6-8 lat   9-11 lat                  
32 Sołowiej Justyna Projektowanie strojów i kostiumów, plastyka dziecięca       16.00 - 18.35 204 SP 16.15 - 17.45   17.50 - 19.20 204 SP 16.00 - 17.30   17.45 - 19.15 115 SP            
33 Sudzińska Mariola Taniec sportowy 17.30  - 19.05 ZSO nr4/Ip. od lat 7 16.30  - 18.55 202 od 6 17.30 - 19.00 ZSO nr4/Ip. od lat 7 16.30  - 18.55 202 od 6            
34 Szyłejko Małgorzata Teatr tańca               taniec ludowy 15.30  - 17.55 taniec ludowy ZSO nr4/Ip   15.15 - 17.10
17.15 - 19.30
ZSO nr4 6-11 l. 12-16 l. przedsz       15.30 - 16.30 16.35 - 17.30 17.35 - 18.45 ZSO nr4 6-11 l. / 12-16 lo.            
35 Tuma Wanda Gimnastyka korekcyjna i turystka             16.00 - 18.25 110 od 6             9.30 - 11.55 110 b.o.
36 Wieliczko Ewa Informatyczno - fotograficzna kierownicze     16.00 - 19.10 307 od kl.V 16.00 - 19.10 307   16.00 - 19.10 307              
37 Witkowski Piotr Modelarstwo 15.30 - 19.15 4 kl.1-3 / b.o.       15.45 - 19.10 4 kl.1-3 / b.o. 16.00 - 19.15 4 kl.3-6 gimn.lo 15.30 - 17.35  17.40 - 19.20 4 kl.4-6 gimn.lo      
38 Woźniak Joanna Językowo - artystyczne             17.00 - 18.00 Zatorze ul Jagielonska 12 kl.I-III VI-VI 16.00 - 17.00 17.05 - 18.05 204 kl.I-III VI-VI            
39 Wojnach Andrzej Filmowa                         14.30 - 18.25 307 Gimn/  LO      
40 Wojtkowiak Józef Chór chłopięcy,          chór dziewczęcy 16.45 - 19.15 LO 1  9 - 12 l.       16.45 - 19.15 LO 1  9 -12 l. 14.30 - 19.00 klawiszowe 312  9 -12 l. 14.30 - 19.00  313  9 -12 l.      
41 Wybrańska Magdalena Jez. niemiecki 16.00 - 16.45 16.50 - 19.10 201 od 8       15.30 - 16.40 16.45 - 19.30 8 od V kl./gim.lo                   
42 Zielonka Piotr Gitara ze śpiewem / kierownicze 16.15 - 17.15 17.30 -19.00 211 /kierownicze  9 -12 l. 16.30 - 19.00 110 akomp. 16.30 - 17.30 17.30 - 18.30 211 / kierownicze 9 -12 l. 16.15 - 18.30 211 9 -12 l. 9.30 - 12.00 110 akomp.