Lp Nazwisko  i Imię Godz. Zajęcia Poniedziałek Sala Wiek Wtorek Sala Wiek Środa Sala Wiek Czwartek Sala Wiek Piątek Sala Wiek Sobota Sala Wiek
1 Ambrożko Jan 8 Strzelectwo       14.30 - 17.45 ZSO nr3 od 12 l.       14.30 - 17.45 ZSO nr3 od 12 l.            
2 Borsiak-Śleszyńska Alicja 18 Plastyka / Sztukodziałanie 15.30 - 19.00 /Sztukodziałanie 204 od SP       16.00 - 19.30 /plastyka 115 bo 16.00 - 19.30 /plastyka 115 od SP 15.30 - 19.00 /Sztukodziałanie 204 od SP      
3 Ciukszo Waldemar 8 gitara / zespoły muzyczne 15.30 - 19.30 5 od SP                   16.00 - 19.10 5 Gim. LO      
4 Cwirko Arkadiusz 3 Brydż sportowy 15.45 - 18.15 304 b.o.                              
5 Faszcza Magdalena 9 Taniec irlandzki/latino/     ArtEspaniol 16.00 - 17.25 17.30 - 19.00 202 od 6       16.00 - 17.00/ ArtEsp.        17.05 - 19.00 204 / 202 od 8    od 9 lat 16.00 - 17.15/ ArtEspanol ZSO nr4 od 8 lat            
6  Gagacka Katarzyna 6 Grupa literacka dziennikarstwo 15.30 - 17.00 ZSO 4 Gim. LO 15.30 - 17.00  17.05 - 18.35  3 gim.lo                        
7 Garniec Mirosław 4 Rysunek             16.00 - 19.10 111 Gim. LO                  
8 Głownia Barbara 18 Język angielski       16.00 - 17.30             17.35 - 19.30 201 IV SP . I gim 16.00 - 17.30             17.35 - 19.30 201 V SP / II gim 16.00 - 17.30             17.35 - 19.30 201 VI kl. / LO 16.00 - 17.30             17.35 - 19.30 201 IV kl. /III gim      
9 Gołębiowski Dawid 18 Rysunek, rzeźba 16.00 - 19.25 103 Gim.LO 16.00 - 19.25 7 Gim. LO       16.00 - 19.25 7 Gim. LO 16.00 - 19.25 7 Gim. LO      
10  Hacia Jarosław Maciej 8 Gitara akordowa,          zespoły muzyczne 16.00 - 17.30 17.35 - 19.25 s. 5 /      s. 8 od SP 16.00 - 19.05 (gitara) Zatorz od SP                      
11 Jabłońska Teresa 18 Rękodzieło artystyczne       15.30 - 19.30 206 od SP 15.30 - 19.30 206 od SP 16.00 - 19.15 206 od SP 16.00 - 19.15 206 od SP      
12 Jastrzębska Aneta 18 Turystyka 15.00 - 18.05 ZSO nr3 od SP       10.00 - 12.25  15.00 - 17.25 110/115 /303 2-3 latki /kl.6-12 16.00 - 18.25 303 od SP       9.00 - 13.05 teren b.o.
13 Janczak Andrzej 11 Szachy       16.00 - 19.30 8 od 8       15.30 - 19.15 od 8         10.00 - 11.30 Zatorze b.o.
14 Jaśkiewicz-Steranko Grażyna 18 Rysunek, malarstwo, scenografia       16.00 - 19.30 103 Gim. LO 16.00 - 19.30 103 Gim. LO 16.00 - 19.30 103 Gim. LO 16.00 - 19.30 103 Gim. LO      
15 Kaczor-Kwiatkowska Irmina 9 Językowo - artystyczne                   15.30 - 17.00  17.10 - 19.05 204 kl. I-II, kl. III-IV 15.30 - 17.00  17.10 - 19.05 ZSO 4 kl. I-II, kl. III-IV      
16 Kotarska Grażyna 18 Zajęcia umuzykalniajace, Instrumenty klawiszowe 16.00 - 19.30 313 piano od 6 9.30 - 11.05  16.00 - 19.00 110 2 - 3 l.   3 - 4 l    4 - 5 l.    5 - 6 l.             14.30 - 18.30 / piano SP 18 b.o.      
17 Kotarski Paweł 12  Instrumenty klawiszowe             16.15 - 19.30 / wokalny 4 SP 16.00 - 19.10 / wokalny / perkusja 3 b.o. 16.00 - 19.10 wokalne 313  9 - 12 lat      
18 Kucharzewska-Samko Alicja 13 Wokalne             16.30 - 20.30 ZSO 4 od SP 16.00 - 19.00 313 wokal 16.30 - 19.30 312 SP /gim      
19 Laskowska Małgorzata 8 Językowo - artystyczne 15.30 - 17.00 / 17.30 - 19.00 SP 15 / Zatorze SP                   16.00 - 17.30  17.35 - 19.05 Zatorze 6-8 l. 9-11 l.      
20 Lewandowska Karolina 4 Teatr lalek             16.00 - 19.10 3 SP                  
21 Łukaszuk Tomasz 18 Gitara ze śpiewem, perkusja, wokalne 16.00 - 19.10 3 gitara 16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 5 zespół/wokal 15.45 - 17.00 17.05 - 19.15 5 perkus./zespół 16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 5 perkus./zespół 16.00 - 17.00  3 gitara      
22 Marek Magdalena 18 Teatralne/ Twórcze zabawy dla dzieci 14.30 - 17.00  110 7 - 8 l. teatr       10.00 - 12.15  110/ 115 2-3 l. /   14.30 - 16.30  16.35 - 19.15 110 15-17   7-9 /  14.30 - 19.10 110   Gim. LO      
23 Markiewicz Anna 18 Malarstwo sztalugowe 16.00 - 19.25 111 Gim. LO 16.00 - 19.25 111 gim/LO       16.00 - 19.25 111 Gim. LO 16.00 - 19.25 111 Gim. LO      
24 Mazur Judyta 18 Wokalne 17.30 - 19.30 211 Gim. LO 15.00 - 19.15 211 SP 16.00 - 19.05 211 wokal       15.00 - 17.30       17.35 - 19.30 211 Gim.Lo      
25 Mroczkowski Wiesław 8 Strzelectwo 13.45 - 17.00 ZS0     nr 3 od 12       13.45 - 17.00 ZS0 nr 3 od 12                  
26 Opalińska Alicja 18 Turystyka 16.30 - 18.05 303 SP 1-4 kl 16.00 - 18.05 303 VI kl. / gim I kl kierownicze           16.30 - 18.05 303 Gim. LO 8.00 - 12.00 teren b.o.
27 Ordelewski Bartosz 18 Historia sztuki, muzeum wirtualne       16.00 - 19.30 Archeo 304 Gim. LO 16.00 - 19.30 304 Gim. LO 16.00 - 19.00  łucznictwo VI LO od 10 l. 15.00 - 18.50 304 Gim. LO      
28 Panasik Magdalena 4 Kultura żywego słowa       16.00 - 19.15 313 od 3                        
29 Piekut Michał 18 Gitara klasyczna 17.15 - 19.30 310 od 9 -12 16.30  - 18.05 ZSO nr4 od 9 15.45 - 19.30 310/ 313 od SP 16.30 - 19.30 310/ 304 od 9 16.30 - 20.00 ZSO 4 od 9      
30 Piekut Teresa 18 Instrumenty klawiszowe/wokal dzieciecy 15.00 - 15.45 16.30 - 18.00  18.05 - 19.00 312 piano/ wokal / piano 15.00 - 19.20 312 b.o. 15.45 - 16.20  16.30 - 18.00 18.05 - 19.10 312 piano/ wokal /piano 15.00 - 19.20 312 b.o.            
31 Piekut Mirosław 18 Gitara klasyczna              16.30 - 18.45 310 od 12 16.45 - 19.15 310 od 12 16.00 - 17.30 310 od 12      
32 Piotrowicz Jolanta 9 Żeglarstwo        16.00 - 17.00  17.00 - 18.00       18.00 - 19.00 basen OSiR od 5-10  i 11-18                   8.00 - 14.00 ZSEH b.o.
33 Przełomiec Agnieszka 13 Plastyka / linoryt, Projektowanie strojów i kostiumów 16.00 - 19.10 plastyka 115 od 5 l. 16.00 - 17.30  17.40 - 20.00 linoryt ZSO nr4 6-9 l.   11-15 l.  16.15 - 19.20 projektowanie strojów 204 9 -15 l.                  
34 Rosiński Adam 4  Instrumenty klawiszowe                   16.00 - 19.10 Zatorze od SP            
35 Rostańska Joanna 3 plastyka dziecięca, ArtEspaniol                         16.00 - 18.25 115 SP    
36 Sudzińska Mariola 8 Taniec sportowy       16.30  - 19.00 202 od 6 16.45  - 18.30 ZSO nr4/Ip. od lat 7 17.00  - 19.00 202 od 6            
37 Szyłejko Małgorzata 18 Teatr tańca               taniec ludowy 15.00  - 18.05 taniec ludowy ZSO nr3 b.o. 15.30 - 18.45 taniec nowoczesny Zatorze 6-11 l. 12-16 l. przedsz 15.45 - 18.10 teatr tańca ZSO nr4 SP 14.00 - 17.15  17.45 - 19.20 aula PM / ZSO 4 6-11 l. / 12-16 lo.            
38 Tuma Wanda 6 Gimnastyka korekcyjna i turystka             16.00 - 18.25 110 od 6             9.30 - 11.55 110 b.o.
39 Wieliczko Ewa 18 Informatyczno - fotograficzna kierownicze     16.00 - 19.10 307 od kl.V 16.00 - 19.10 307   16.00 - 19.10 307   kierownicze          
40 Wikieł-Dudała Olena 4 Plastyka dziecięca        16.00 - 17.30 17.35 - 19.10 115 6-9lat   8-10 lat                        
41 Witkowski Piotr 18 Modelarstwo 16.00 - 19.20 4 kl.1-3 / b.o. 16.00 - 19.20 4 kl.1-3 / b.o.       15.50 - 19.20 4 SP, gimn.lo 15.50 - 19.30 4 kl.4-6 gimn.lo      
42 Wojnach Andrzej 5 Filmowa 16.30 - 18.00 307 gim/lo                   15.30 - 18.00 307 Gimn/  LO      
43 Wybrańska Magdalena 9 Jez. niemiecki 15.45 - 16.45 16.50 - 19.10 201 od 8       15.45 - 17.00 17.05 - 18.05   18.10 - 19.15 8 od V kl.                   
44 Zielonka Piotr 18 Gitara ze śpiewem / kierownicze 16.30 - 18.00 312 /akomp./ kierown.  9 -12 l. 9.30 - 11.05  16.00 - 19.00 110 akomp. kierownicze        16.15 - 19.15 110/ 211 9 -12 l. nagłośnienie      /kierownicze aula