WYNIKI naboru uzupełniającego!

Strona główna » Bez kategorii » WYNIKI naboru uzupełniającego!

Lista osób zakwalifikowanych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2019/2020 – NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

UWAGA! Przypominamy o konieczności doniesienia OŚWIADCZENIA WOLI (Załącznik nr 5 w zakładce „Rekrutacja”) w dniach 20-21.08.2019. Jeżeli oświadczenie woli nie będzie dostarczone, dziecko nie zostanie przyjęte!

  • Art&English (ilość osób: 5) Olena Wikieł-Dudała
    • ANDRULONIS M.
    • GÓRALCZYK H.
    • KUŹNIEWSKA L.
    • NIEMIER S.
    • RZYMOWSKI J.
  • Art&Espanol (ilość osób: 2) Joanna Rostańska
    • MAŁACHOWSKA M.
    • MIECZKOWSKA A.
  • Arte Espanol (ilość osób: 2) Magdalena Faszcza
    • RUDZIŃSKA H.
    • ZALESKI M.
  • Chór dziewczęcy (ilość osób: 1) Józef Wojtkowiak
    • OZYGAŁA B.
  • Dziecięcy Zespół Ludowy Kłobuczki (ilość osób: 2) Małgorzata Szyłejko, Aneta Jastrzębska, Waldemar Ciukszo
    • MAZUR A.
    • WOJSŁAW Z.
  • Eko sztuka (ilość osób: 1) Olena Wikieł-Dudała
    • SWIDZIŃSKA A.
  • Film i animacja (ilość osób: 1) Bartosz Ordelewski
    • SZURMIŃSKI M.
  • Fotografia/Multimedia (ilość osób: 4) Ewa Wieliczko
    • BOROWSKI M.
    • GRZELEWSKI W.
    • SKŁODOWSKA K.
    • WOJCIECHOWSKI K.
  • Gimnastyka korekcyjna, turystyka i rekreacja (ilość osób: 1) Wanda Tuma
    • SUSKI S.
  • Gitara klasyczna i ukulele (ilość osób: 7) Michał Piekut
    • BRODOWSKA Z.
    • KACHNIARZ J.
    • KOZIOŁ B.
    • SADOLEWSKI J.
    • SZAFLICKA W.
    • SZAFLICKI S.
    • WIĘCKOWSKA L.
  • Instrumenty klawiszowe (ilość osób: 1) Józef Wojtkowiak
    • GUMIELA P.
  • Instrumenty klawiszowe (ilość osób: 2) Maciej Hacia
    • ŁĄTKOWSKA W.
    • RUSZCZAK O.
  • Instrumenty perkusyjne we współczesnej sekcji rytmicznej (ilość osób: 3) Józef Wojtkowiak
    • GRABIŃSKI P.
    • KORZENIEWSKI I.
    • SZCZEPANKOWSKI B.
  • Język angielski (ilość osób: 11) Barbara Głownia
    • BACŁAWSKA B.
    • BACŁAWSKA P.
    • GIAK O.
    • JANKOWSKA A.
    • KOŁODZIEJ N.
    • KORZEŃ A.
    • ŁUBIŃSKA O.
    • NIECIKOWSKA Z.
    • PUCHOWSKA K.
    • RUSINIAK J.
    • SWARYCZEWSKA N.
  • Modele redukcyjne (ilość osób: 1) Piotr Witkowski
    • CHODOROWSKI T.
  • Nauka gry na gitarze ze śpiewem (ilość osób: 5) Maciej Hacia
    • KLIMEK N.
    • PAROL P.
    • PIASKOWSKI A.
    • POGORZELSKA M.
    • STAŃCZAK A.
  • Nauka gry na instrumentach. Instrumenty klawiszowe. (ilość osób: 6) Adam Rosiński
    • KISIEL A.
    • KOSK R.
    • MARCZUK A.
    • PUŚCIAN B.
    • RZYMOWSKA Z.
    • STĘPIEŃ A.
  • Plastyka dziecięca (ilość osób: 4) Agnieszka Przełomiec
    • CHABKO M.
    • KOŁACZKOWSKA M.
    • ŁĄTKOWSKA Ł.
    • MISZTEL L.
  • Podstawy gry na perkusji. (ilość osób: 2) Tomasz Łukaszuk
    • LEWANDOWSKA Z.
    • WOJNICKA J.
  • Pracownia ATELIER (ilość osób: 2) Olga Jaśkiewicz ? Steranko
    • KLICZKOWSKI A.
    • PALUCH Z.
  • Pracownia Lalkarska (ilość osób: 1) Agnieszka Przełomiec
    • MAŁEK A.
  • Pracownia MALARSTWA SZTALUGOWEGO 111 (ilość osób: 2) Anna Markiewicz
    • OZYGAŁA M.
    • WOJNICKA D.
  • Pracownia Piosenki (ilość osób: 1) Judyta Mazur
    • CYDZIK I.
  • Pracownia rękodzieła artystycznego (ilość osób: 2) Teresa Jabłońska
    • PODLEWSKA M.
    • WALKOWIAK M.
  • Pracownia rękodzieła SZTUKODZIAŁANIE (ilość osób: 1) Alicja Borsiak-Śleszyńska
    • KRUMINIS-KASZKIEL I.
  • Pracownia Tańca Charakterystycznego Flamenco, irlandzki, latino i inne (ilość osób: 2) Magdalena Faszcza
    • GROKOWSKA H.
    • KOPEĆ M.
  • Pracownia teatralna (ilość osób: 1) Natalia Tejs
    • GRABIŃSKA W.
  • Pracownia żywego słowa z elementami logopedii (ilość osób: 2) Magdalena Panasik
    • EJSMOND M.
    • GÓRALCZYK Z.
  • Rzeźba, rysunek (ilość osób: 2) Dawid Gołębiowski
    • ANDRULONIS M.
    • BOGUSZEWICZ W.
  • Sekcja szachowa (ilość osób: 3) Andrzej Janczak
    • AFTAŃSKA A.
    • ŁOSKO J.
    • SZCZEPANKOWSKI K.
  • Taniec nowoczesny (ilość osób: 6) Mariola Sudzińska
    • KARPIESIUK M.
    • ŁOŃSKI P.
    • LUPA Z.
    • MIKOŁAJEWICZ N.
    • VAN DER BURGT L.
    • ZALECH M.
  • Teatr Tańca (ilość osób: 4) Małgorzata Szyłejko
    • DUBROWNIK A.
    • JASTRZĘBSKA D.
    • MOGIELNICKA N.
    • ZALEWSKA N.
  • Twórcze zabawy dla najmłodszych (ilość osób: 3) Małgosia Szyłejko, Magdalena Faszcza, Magdalena Panasik
    • JASTRZĘBSKI W.
    • NYKIEL A.
    • ZALECH M.
  • Zajęcia plastyczne 115 (ilość osób: 4) Alicja Borsiak ? Śleszyńska
    • DANIELCZUK L.
    • DANIELCZUK M.
    • ROMANOWSKA R.
    • WIKIEŁ P.
  • Zespoły muzyczne (rockowe) (ilość osób: 1) Tomasz Łukaszuk
    • SOSNOWSKI T.
  • Żeglarstwo turystyczne (ilość osób: 6) Jolanta Piotrowicz
    • CICHMIŃSKA M.
    • JEDYNAK J.
    • KOBUS N.
    • KOBUS H.
    • ŚWIESZEWSKI J.
    • SOBCZAK G.

Lista osób niezakwalifikowanych do Pałacu Młodzieży na rok szkolny 2018/2019 – NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

BĄCIJ W.
BĄCIK W.
BŁASZKIEWICZ A.
BOBER A.
BOBER N.
CZEKAŁA A.
CZEKAŁA K.
DĘBOWSKA K.
DANILEWICZ S.
GADOMSKA O.
GAJDAMOWICZ K.
GÓRSKA A.
GÓRSKI M.
GRALEWICZ M.
GUTOWSKA K.
HELENIAK N.
JARKA M.
JARZĄBEK J.
JARZĄBEK R.
KACZMARCZYK M.
KANIA I.
KIEŁBIK A.
KIEŁBIK F.
KOŁACZ Z.
KOŁACZ Z.
KOMOR S.
KOPER J.
KOPÓWKA H.
KRAUSE M.
KRUGER K.
KUŁAKOWSKA D.
KWIECIEŃ J.
LIPERT W.
LIPKA A.
ŁOSKO J.
ŻUCHOWSKA A.
ŻYZNOWSKA I.
ŚWIDER F.
ŚWIDER T.
MICHALCZUK J.
MICHALCZUK M.
NAUMOWICZ N.
NISKA Z.
NOWOTNA A.
NOWOTNY A.
NOWOTNY A.
OSTROWSKA O.
PAZIK M.
PERZYŃSKA N.
PEZOWICZ O.
PŁOSKA A.
PODLEWSKA M.
PRZYGOCKA O.
RADŁOWSKA A.
SALAMON M.
SALAMON M.
SZALIK A.
SZCZEPANKOWSKI B.
SZWED Z.
SZYDŁOWSKA L.
SZYMAŃSKA L.
TOMASZEWSKI B.
WÓJCIK D.
WŁASZYNOWICZ M.
WRÓBEL M.
WRÓBLEWSKA K.
ZAKRZEWSKI B.
ZAWALICH A.
ZDUNEK O.
ZIELIŃSKI B.

UM Olsztyn Miejsce  odkrywania talentów Inna strona miasta BIP RODO
Nowe pracownie artystyczne
w budynku przy ul. Turowskiego 3 oraz na zatorzu
Więcej
Exit