ZIMA Z PAŁACEM MŁODZIEŻY 2019

ZIMA Z PAŁACEM MŁODZIEŻY 2019

 

poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.

9.00-10.30                                                                                              10.30-12.00     12.00-13.30
Zajęcia: Legenda o św. Patryku – przygotowujemy przedstawienie taneczno – lalkowe

Koszt: 5 zł

Miejsce: PM s 3, aula

Prowadzący: M. Faszcza, A. Borsiak-Śleszyńska, A. Przełomiec

Zajęcia: Figury z tektury i inne cuda z papieru

Koszt: 5 zł

Miejsce: sala 115  Prowadząca: E.  Pohlke, N. Tejs

Zajęcia:  Malarstwo sztalugowe, ćwiczenia w doskonaleniu warsztatu dla licealistów

Miejsce: pracownia 111

Prowadzący:  A. Markiewicz   Koszt: 5 zł

Zajęcia:  Strzelanie z karabinów sportowych

Miejsce:  ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1

Prowadzący: J. Ambrożko. W. Mroczkowski,       koszt 5 zł

I grupa wiek uczestników od 9 lat wzwyż

Zajęcia: Nic trudnego – szycie maskotek z filcu

Miejsce: sala 206

Prowadząca: T. Jabłońska, B. Głownia

Koszt: 5 zł

II grupa – wiek uczestników od 9 lat wzwyż

Zajęcia: Nic trudnego – szycie maskotek z filcu –

Miejsce: sala 206

Prowadząca: T. Jabłońska, B. Głownia

Koszt: 5 zł

III grupa wiek uczestników od 9 lat wzwyż

Zajęcia: Nic trudnego – szycie maskotek z filcu

Miejsce: sala 206

Prowadząca: T. Jabłońska, B. Głownia

Koszt: 5 zł

Zajęcia wokalne dla dzieci (szkoła podstawowa)

Sala 211

J. Mazur

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołu rockowego The Same Baby (realizacja nagrody konkursu w Olsztynku)

Prowadzący: T. Łukaszuk

Miejsce: Studio Majkel Czarek Makiewicz (lub sala 5)

Zajęcia zespołu gitar klasycznych „Festina Lente” (realizacja projektu)

Miejsce: sala 310

Prowadzący: M. M. Piekut

Zajęcia: Gitarowo na rockowo

Miejsce: sala 5

Prowadzący: M. Hacia

 

wtorek, 22 stycznia 2019 r.

 

9.00-10.3010.30-12.00  12.00-13.30 
Zajęcia: Historie w kartonie – Warsztaty teatralno plastyczne

Miejsce: sala 115

Prowadzący: N. Tejs   Koszt: 5 zł

 
Zajęcia wokalne dla dzieci (szkoła podstawowa- trzy grupy:9.00 lub 10.30 lub 12.00))

Miejsce: sala 211

Prowadzący: J. Mazur

Zajęcia zespołu gitar klasycznych „Festina Lente”

Miejsce: sala 310 i 312

Prowadzący: M. i M. Piekut

 
I Grupa – wiek uczestników od 9 lat wzwyż                               

Zajęcia: Tkaczka tka – tkanie ręczne na ramach tkackich – pasiaczki

Miejsce: sala nr 206

Prowadząca: T. Jabłońska, B. Głownia

Koszt: 5 zł

II grupa – wiek uczestników od 9 lat wzwyż                               

Zajęcia: Tkaczka tka – tkanie ręczne na ramach tkackich – pasiaczki

Miejsce: sala nr 206

Prowadząca: T. Jabłońska, B. Głownia

Koszt: 5 zł

III grupa – wiek uczestników od 9 lat wzwyż

Zajęcia: Tkaczka tka – tkanie ręczne na ramach tkackich – pasiaczki

Miejsce: sala nr 206

Prowadząca: T. Jabłońska, B. Głownia

Koszt: 5 zł

Zajęcia: Legenda o św. Patryku – przygotowujemy  przedstawienie lalkowe

Miejsce:  aula

Prowadzący: M. Faszcza, A. Borsiak-Śleszyńska, A. Przełomiec    Koszt 5 zł

Zajęcia:  Rysunek, rzeźba – warsztatowo

Miejsce: PM s.7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski, Koszt:  5 zł

Zajęcia: Kolorowe rysunki- rysunek sangwiną, sepią, kredką. Ćwiczenia dla młodzieży /gimn., liceum/

Miejsce: PM, sala 103

Prowadzący: O. Steranko, koszt: 5 zł

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołu rockowego The Same Baby (realizacja nagrody konkursu w Olsztynku)

Prowadzący: T. Łukaszuk

Miejsce: Studio Majkel Czarek Makiewicz (lub sala 5)

Zajęcia:  Wyjście do schroniska dla zwierząt i plener fotograficzny. Można wziąć karmę

Miejsce: Zbiórka przy sekretariacie PM.

Prowadzący: M. Wybrańska, E. Wieliczko  Koszt: 2 bilety MPK, legitymacja szkolna

Zajęcia: Figury z tektury i inne cuda z papieru (mandala)

Miejsce: sala 115

Prowadząca: E. Pohlke  Koszt: 5 zł

Zajęcia:  Grupy Archeo – szycie strojów historycznych

Miejsce:  PM, s.304

Prowadzący: B. Ordelewski

Zajęcia: Zimowe zabawy z gitarą

Miejsce: Rada Osiedla Zatorze

Prowadzący: M. Hacia

Zajęcia:   Perkusyjne zajęcia dla młodzieży

Miejsce: PM s. 5

Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia:   I Ty możesz zostać perkusistą – otwarte warsztaty dla najmłodszych (od 2 kl SP)

Miejsce: PM s. 5

Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia: Warsztaty pisania piosenek dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Miejsce: PM sala 3

Prowadzący: K. Gagacka

Zajęcia:  Sekcji strzeleckiej z karabinu pneumatycznego i sportowego

Miejsce: ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1

Prowadzący: W. Mroczkowski, J. Ambrożko koszt 5 zł

Zajęcia:   Poranki szachowe

Miejsce: s. 8

Prowadzący: A. Janczak, W. Ciukszo

Zajęcia:  Malarstwo sztalugowe, ćwiczenia w doskonaleniu warsztatu dla licealistów

Miejsce: pracownia 111

Prowadzący:  A. Markiewicz

Koszt: 5 zł

Zajęcia:   W tydzień do asa. Nauka podstaw gry w brydża dla młodzieży szkół średnich, studentów i dorosłych

Miejsce: aula, Prowadzący: A. Cwirko

 

 

środa, 23 stycznia 2019 r.

9.00-10.3010.30-12.00  12.00-13.30 
I grupa – wiek uczestników od 8 lat

Zajęcia: Bajkowe stworki – robimy skrzata ze skarpetki

Prowadząca: T. Jabłońska, B. Głownia

Miejsce: sala 206   Koszt: 5 zł

II grupa – wiek uczestników od 8 lat

Zajęcia: Bajkowe stworki – robimy skrzata ze skarpetki

Prowadząca: T. Jabłońska, B. Głownia

Miejsce: sala 206   Koszt: 5 zł

III grupa – wiek uczestników od 8 lat

Zajęcia: Bajkowe stworki – robimy skrzata ze skarpetki

Prowadząca: T. Jabłońska, B. Głownia

Miejsce: sala 206   Koszt: 5 zł

Zajęcia:      Legenda o św. Patryku – przygotowujemy  przedstawienie lalkowe.

Miejsce: aula

Prowadzący: M. Faszcza, A. Przełomiec

Zajęcia:   Wyjście na lodowisko nad J. Ukiel

Miejsce: Zbiórka przy sekretariacie PM.

Prowadzący: M. Wybrańska, W. Tuma   Koszt: 6 zł+ 5 zł wypożyczenie łyżew, 2 bilety MPK, legitymacja szkolna

Zajęcia:  Rysunek, rzeźba – warsztatowo

Miejsce: PM s.7

Prowadzący: D. Gołębiowski, Koszt:  5 zł

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych.

Prowadzący: T.  Łukaszuk, Miejsce: PM sala nr.5

Zajęcia:   Ciemnia jest fajna – warsztaty fotografii tradycyjnej

Miejsce: Pałac Młodzieży sala 307

Prowadzący: E. Wieliczko, A. Wojnach  Koszt: 5 zł

Zajęcia:  Warsztaty emisji głosu dla młodzieży

Miejsce: PM s. 313

Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia:   Emisja głosu dla dzieci szkół podstawowych

Miejsce: PM s. 313, Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia:   Zajęcia umuzykalniające

Miejsce: PM s. 313

Prowadzący: J. Wojtkowiak

Uwaga! zajęcia w godz. 16.00 – 19.30

Zajęcia: Figury z tektury i inne papierowe cuda

Miejsce: Zatorze, ul. Jagiellońska 12  Prowadząca: E. Pohlke, M. Laskowska, Koszt: 5 zł

Zajęcia: Kolorowe rysunki- rysunek sangwiną, sepią, kredką. Ćwiczenia dla młodzieży

Miejsce: PM, sala 103

Prowadzący: O. Steranko

Zajęcia:  Malarstwo sztalugowe, ćwiczenia w doskonaleniu warsztatu dla licealistów

Miejsce: pracownia 111

Prowadzący:  A. Markiewicz, M. Garniec  Koszt:   5 zł

Zajęcia:   Grupy Archeo – szycie strojów historycznych

Miejsce:  PM, s.304

Prowadzący: B. Ordelewski

Zajęcia zespołu gitar klasycznych „Festina Lente” (realizacja projektu)

Miejsce: sala 310 i 312

Prowadzący: M. M. Piekut

Zajęcia:   Utkane z wyobraźni – warsztaty tkania na ramach tkackich; dzieci od 7 lat

Miejsce: sala.  115

Prowadzący: O. Wikiel-Dudała,  A. Borsiak-Śleszyńska, Koszt:  5zł

Zajęcia:   Historie w kartonie, warsztaty teatralno-plastyczne

Miejsce: 115

Prowadzący: N. Tejs    Koszt:  5 zł

Zajęcia:   Pomagamy ptakom – budujemy karmniki (w wieku od lat 12)

Miejsce: sala 4, Prowadzący: P. Witkowski   Koszt:  materiały do budowy karmnika 10 zł

Zajęcia:   Budujemy model kartonowy

Miejsce: sala 4,   Prowadzący: P. Witkowski

Zajęcia wokalne dla młodzieży

Miejsce: sala 211

Prowadzący: J. Mazur

 

 

czwartek, 24 stycznia 2019 r.

9.00-10.3010.30-12.00  12.00-13.30 
I grupa – wiek uczestników od 10 lat  

Zajęcia: Plecionki – robimy bransoletki z nici (muliny)

Miejsce: sala 206  Koszt: 5 zł

Prowadzący: T. Jabłońska, B. Głownia

II grupa – wiek uczestników od 10 lat  

Zajęcia: Plecionki – robimy bransoletki z nici (muliny)

Miejsce: sala 206 Koszt: 5 zł

Prowadzący: T. Jabłońska, B. Głownia

III grupa – wiek uczestników od 10 lat

Zajęcia: Plecionki – robimy bransoletki z nici (muliny)

Miejsce: sala 206  Koszt: 5 zł

Prowadzący: T. Jabłońska, B. Głownia

Zajęcia: Sesja nagraniowa zespołów rockowych (realizacja projektu)

Prowadzący: T. Łukaszuk

Miejsce: PM sala nr.5

Zajęcia:  Rysunek, rzeźba – warsztatowo

Miejsce: PM s.7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski   Koszt:  5 zł

Zajęcia: Kolorowe rysunki- rysunek sangwiną, sepią, kredką. Ćwiczenia dla młodzieży

Miejsce: PM, sala 103

Prowadzący: O. Steranko

Zajęcia:  Malarstwo sztalugowe, ćwiczenia w doskonaleniu warsztatu dla licealistów

Miejsce: pracownia 111

Prowadzący:  A.  Markiewicz

Koszt: młodzież z zewnątrz 5 zł

Zajęcia:   Grupy Archeo – szycie strojów historycznych

Miejsce:  PM, s.304

Prowadzący: B. Ordelewski

Zajęcia:   Historie z kartonu

Miejsce:115

Prowadzący: N. Tejs,

Koszt 5 zł

Zajęcia:   Lalki – motanki – zajęcia twórcze dla dzieci

Miejsce: sala 204

Prowadzący: A. Borsiak- Śleszyńska, O. Wikieł-Dudała

Koszt 5 zł

Zajęcia:   Pomagamy ptakom – budujemy budki lęgowe (od lat 12)

Miejsce: sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski  Koszt:  materiały do budowy budki lęgowej 10 zł

Zajęcia:   Budujemy model kartonowy

Miejsce: sala 4

Prowadzący: Piotr Witkowski

Uwaga! zajęcia w godz. 16.00 – 19.30

Zajęcia: Figury z tektury i inne papierowe cuda

Miejsce: Zatorze, ul. Jagiellońska 12

Prowadzący: Ewa Pohlke Koszt:  5 zł

Zajęcia:   Poranki szachowe

Miejsce: s. 8

Prowadzący: A. Janczak, W. Ciukszo

Zajęcia:   W tydzień do asa. Nauka podstaw gry w brydża dla młodzieży szkół średnich, studentów i dorosłych

Miejsce: aula Prowadzący: Ar. Cwirko

 

 

piątek, 25 stycznia 2019 r.

9.00-10.3010.30-12.00  12.00-13.30 
I grupa  – wiek uczestników od 9 lat wzwyż

Zajęcia:  Puszyste  bałwanki – robimy bałwanki ze skarpetek

Miejsce: sala 206

Prowadząca: T. Jabłońska, A. Przełomiec

Koszt: 10 zł

II grupa  – wiek uczestników od 9 lat wzwyż

Zajęcia:  Puszyste  bałwanki – robimy bałwanki ze skarpetek

Miejsce: sala 206

Prowadząca: T. Jabłońska, A. Przełomiec

Koszt: 10 zł

III grupa  – wiek uczestników od 9 lat wzwyż

Zajęcia:  Puszyste  bałwanki – robimy bałwanki ze skarpetek

Prowadząca: T. Jabłońska, A. Przełomiec

Koszt: 10 zł

Zajęcia:   “Moje miasto zimą” – mural. Przedstawienie Olsztyna w scenerii zimowej

Miejsce: Pałac Młodzieży sala 115

Prowadzący: Joanna Rostańska, M. Laskowska Koszt:  5 zl

Zajęcia:   Grupy Archeo – szycie strojów historycznych

Miejsce:  PM, s.304

Prowadzący: B. Ordelewski

Zajęcia:  Sztuki plastyczne w praktyce

Miejsce: PM s.7

Prowadzący: D. Gołębiowski     Koszt:  5 zł

Zajęcia:   Budujemy model plastikowy PZL 11

Miejsce: sala 4

Prowadzący: P. Witkowski     Koszt:  15 zł

Zajęcia:   Budujemy model kartonowy

Miejsce: sala 4

Prowadzący: P. Witkowski   Koszt:  5 zł

Zajęcia:   Akordeonowa mozaika melodii – muzykowanie na akordeonie. Dzieci szkół podstawowych

Miejsce: PM s. 313   Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia: Kolorowe rysunki – rysunek sangwiną, sepią, kredką. Ćwiczenia dla młodzieży

Miejsce: PM, sala 103

Prowadzący: O. Steranko

Zajęcia:  Malarstwo sztalugowe, ćwiczenia w doskonaleniu warsztatu dla licealistów

Miejsce: pracownia 111

Prowadzący:  A. Markiewicz  Koszt: 5 zł

Zajęcia wokalne dla młodzieży

Miejsce: sala 211

Prowadzący: J. Mazur

Zajęcia: Historie z Kartonu

Miejsce: 115

Prowadzący: N. Tejs   Koszt:  5 zł

 

 

poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.

9.00-10.3010.30-12.00  12.00-13.30 
Zajęcia: “ Moje miasto zimą “ – mural – przedstawienie Olsztyna w scenerii zimowej

Miejsce: Pałac Młodzieży sala 204

Prowadzący: Joanna Rostańska, Małgorzata Laskowska  Koszt:  5 zł

Zajęcia: Ruchome obrazki

Miejsce: Pałac Młodzieży sala 3

Prowadzący: A. Borsiak-Śleszyńska, O. Wikieł-Dudała  Koszt:  5 zł

Zajęcia:   Figury z tektury i inne cuda z papieru

Miejsce: sala 115

Prowadząca: E. Pohlke, N. Tejs  Koszt: 5 zł

Zajęcia:   Muzykowanie na perkusji, warsztaty dla dzieci i młodzieży

Miejsce: PM, s. 5

Prowadzący: J Wojtkowiak

Zajęcia:  Malarstwo sztalugowe, ćwiczenia w doskonaleniu warsztatu dla licealistów

Miejsce: pracownia 111

Prowadzący:  A. Markiewicz

Koszt: 5 zł

Zajęcia:  Sekcji strzeleckiej z broni sportowej

Miejsce:  ZSO Nr 3  ul. Wańkowicza 1

Prowadzący: J. Ambrożko, W. Mroczkowski   Koszt  5 zł

Zajęcia wokalne dla dzieci (szkoła podstawowa, trzy grupy: 9.00, 10.30 lub 12.00)

Miejsce sala 211    Prowadzący: J. Mazur

 

 

wtorek, 29 stycznia 2019 r.

9.00-10.3010.30-12.00  12.00-13.30 
Zajęcia:  Rysunek, rzeźba – warsztatowo

Koszt: 5 zł.

Miejsce: PM s.7

Prowadzący: D. Gołębiowski  Koszt:  5 zł

Zajęcia: Gitarowo na rockowo

Miejsce: sala 5

Prowadzący: M. Hacia

Zajęcia:   Budujemy model plastikowy PZL 11

Miejsce: sala 4

Prowadzący: P. Witkowski  Koszt:  15 zł

Zajęcia:   Budujemy model kartonowy

Miejsce: sala 4

Prowadzący: P. Witkowski   Koszt:  5 zł

Zajęcia: Kolorowe rysunki- rysunek sangwiną, sepią, kredką. Ćwiczenia dla młodzieży /gimn., liceum/

Miejsce: PM, sala 103

Prowadzący: O. Steranko

Zajęcia:   Zajęcia rekreacyjne na lodowisku nad J. Ukiel

Miejsce zbiórki – PM

Prowadzący: W. Tuma, J. Mazur   Koszt:6 zł+5 zł wypożyczenie łyżew + 2 bilety autobusowe, legitymacja szkolna

Zajęcia: Figury z tektury i inne cuda z papieru

Prowadząca: Ewa Pohlke, N. Tejs

Miejsce: sala 115  Koszt: 5 zł

Zajęcia:  Malarstwo sztalugowe, ćwiczenia w doskonaleniu warsztatu dla licealistów.

Miejsce: pracownia 111

Prowadzący:  A. Markiewicz  Koszt: 5 zł

Zajęcia: Muzykowanie na perkusji

Miejsce: PM, s. 5

Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia:   I Ty możesz zostać perkusistą

Miejsce: PM, s. 5

Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia:   Muzykowanie na instrumentach perkusyjnych

Miejsce: PM, s. 5,  Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia:  Fotoreportaż – warsztaty

Miejsce: Pałac Młodzieży sala 307

Prowadzący: E. Wieliczko, A. Wojnach Koszt: 5 zł

Zajęcia:  Strzelanie z karabinu pneumatycznego i sportowego

Miejsce:  ZSO Nr 3 ul. Wańkowicza 1

Prowadzący: W. Mroczkowski, J. Ambrożko, Koszt:  5 zł

Zajęcia: Zimowe zabawy z gitarą

Miejsce: Rada Osiedla Zatorze

Prowadzący: M. Hacia

Zajęcia: Porozmawiajmy o życiu – warsztaty psychologiczne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Miejsce: PM s.3

Prowadzący: Katarzyna Gagacka

Zajęcia:   Lalki – motanki – zajęcia twórcze dla dzieci

Miejsce: sala 204

Prowadzący: A. Borsiak- Śleszyńska, O. Wikieł-Dudała    Koszt 5 zł

Zajęcia:   Poranki szachowe

Miejsce: s. 8

Prowadzący: A. Janczak, W. Ciukszo

 

 

środa, 30 stycznia 2019 r.

9.00-10.3010.30-12.00  12.00-13.30 
Zajęcia:  Rysunek, rzeźba – warsztatowo

Miejsce: PM s.7

Prowadzący: D. Gołębiowski  Koszt:  5 zł

Zajęcia: Kolorowe rysunki- rysunek sangwiną, sepią, kredką. Ćwiczenia dla młodzieży /gimn., liceum/

Miejsce: PM, sala 103

Prowadzący: O. Steranko

 

 

Zajęcia:  Malarstwo sztalugowe, ćwiczenia w doskonaleniu warsztatu dla licealistów

Miejsce: pracownia 111

Prowadzący:  A. Markiewicz, M. Garniec

Koszt: 5 zł

Zajęcia:   Emisja głosu dla dzieci SP

Miejsce: PM s. 313

Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia umuzykalniające z emisją głosu dla młodzieży

Miejsce: PM s. 313, Prowadzący: J. Wojtkowiak

Zajęcia:   Fotografia portretowa – warsztaty

Miejsce: Pałac Młodzieży sala 307

Prowadzący: Ewa Wieliczko  Koszt: 5 zł

Zajęcia:   Pomagamy ptakom – budujemy budki lęgowe (od lat 12)

Miejsce: s. 4

Prowadzący: P. Witkowski  Koszt:  materiały do budowy budki lęgowej 10 zł

Zajęcia:   Budujemy model kartonowy

Miejsce: s. 4

Prowadzący: P. Witkowski Koszt:  5 zł

Zajęcia zespołu gitar klasycznych „Festina Lente” (realizacja projektu)

Miejsce: sala 310 i 312

Prowadzący: M. i M. Piekut

Zajęcia: Ruchome obrazki

Miejsce: Pałac Młodzieży sala 3

Prowadzący: A. Borsiak-Śleszyńska Koszt:  5 zł

Zajęcia:   Historie z kartonu

Miejsce: 115

Prowadzący: Natalia Tejs, Koszt:  5 zł

Uwaga! zajęcia w godz. 16.00 – 19.30

Zajęcia: Figury z tektury i inne cuda z papieru

Miejsce: Zatorze, ul. Jagiellońska 12

Prowadząca: E. Pohlke, Koszt: 5 zł

Temat: Zajęcia wokalne dla młodzieży

Miejsce: sala 211, Prowadzący: J. Mazur

 

czwartek 31 stycznia 2019 r.

9.00-10.3010.30-12.00  12.00-13.30 
Zajęcia:  Rysunek, rzeźba – warsztatowo

Miejsce: PM s.7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski, Koszt:  5 zł

Zajęcia: Kolorowe rysunki- rysunek sangwiną, sepią, kredką. Ćwiczenia dla młodzieży /gimn., liceum/

Miejsce: PM, sala 103

Prowadzący: O. Steranko

Zajęcia:   Utkane z wyobraźni – warsztaty tkania na ramach tkackich (dzieci od 7 lat)

Miejsce: sala.  115

Prowadzący: O. Wikiel-Dudała,  A. Borsiak-Śleszyńska, Koszt:  5zł

Zajęcia:  Malarstwo sztalugowe, ćwiczenia w doskonaleniu warsztatu dla licealistów

Miejsce: pracownia 111

Prowadzący: A. Markiewicz

Koszt: 5 zł

Uwaga! zajęcia w godz. 16.00 – 19.30

Zajęcia: Figury z tektury i inne cuda z papieru

Miejsce: Zatorze, ul. Jagiellońska 12

Prowadząca: Ewa Pohlke, Koszt: 5 zł

Zajęcia:   Pomagamy ptakom – budujemy karmniki (zajęcia przeznaczone dla dzieci i  młodzieży  w wieku od lat 12)

Miejsce: sala 4

Prowadzący: P. Witkowski, Koszt:  materiały do budowy karmnika 10 zł

Zajęcia:   Budujemy model kartonowy

Miejsce: sala 4

Prowadzący: P. Witkowski

Koszt: 5 zł

Zajęcia: Z fotografią za pan brat – warsztaty

Miejsce: Pałac Młodzieży

Prowadzący: E. Wieliczko, Koszt: 5 zł

Sesja nagraniowa zespołu gitar klasycznych “Festina Lente” (realizacja projektu)

Miejsce: sala 310 i 312

Prowadzący: M. M. Piekut, A.  Rosiński

Zajęcia:   Historie z kartonu

Miejsce: 115

Prowadzący: Natalia Tejs Koszt:  5 zł

Zajęcia:   Nie migaj się! Wstąp na zajęcia języka migowego

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: Magdalena Panasik

 

 

piątek, 1 lutego 2019 r.

9.00-10.3010.30-12.00   
Zajęcia:  Rysunek, rzeźba – warsztatowo

Miejsce: PM s.7

Prowadzący: Dawid Gołębiowski, Koszt:  5 zł

 
Zajęcia:  Utkane z wyobraźni – warsztaty tkania na ramach tkackich (wiek od 7 lat)

Miejsce: 115

Prowadzący: A. Borsiak- Śleszyńska, A. Przełomiec, O. Wikieł-Dudała  Koszt: 5 zł

 
Zajęcia:   Grupy Archeo – szyjemy stroje historycz.

Miejsce:  PM, s.304

Prowadzący: B. Ordelewski

Zajęcia: Z gitarą klasyczną na wesoło – gitara dla początkujących.

Miejsce: sala 310

Zajęcia:   Historie z kartonu – zakończenie projektu

Miejsce: 115

Prowadzący: Natalia Tejs, Koszt: 5 zł

Zajęcia:  Nie migaj się! Wstąp na zajęcia języka migowego

Miejsce: PM, sala 313

Prowadzący: M. Panasik

Zajęcia: Kolorowe rysunki- rysunek sangwiną, sepią, kredką. Ćwiczenia dla młodzieży

Miejsce: PM, sala 103, Koszt 5 zł    Prowadzący: O.  Steranko

Uwaga: Koszt to dobrowolna wpłata na materiały do wykorzystania podczas zajęć.

 



Zobacz także

  • Wyjście do schroniska dla zwierząt
    Wyjście do schroniska dla zwierząt

    Jedną z naszych propozycji spędzania czasu w ferie było wyjście do olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt zorganizowane przez panią Magdalenę Wybrańską. Ponad 20 osobowa grupa odwiedziła …

  • Zimowy Koncert Wokalny
    Zimowy Koncert Wokalny

    W miniony piątek (11 stycznia) w pałacowej auli miał miejsce Zimowy Koncert Wokalny. Wychowankowie  młodszych grup prowadzonych przez panią Judytę Mazur i Alicję Kucharzewską-Samko zaprezentowali …

  • Korzystajcie z tego szczęścia, potem wróćcie na zajęcia
    Korzystajcie z tego szczęścia, potem wróćcie na zajęcia

                  Nawet jeśli śnieg nie pada, zwierz w wigilię nie zagada, Nawet jeśli drobne grzeszki bodą duszę jak orzeszki, …

  • Hej kolęda, kolęda!
    Hej kolęda, kolęda!

    W przedświątecznym czasie duzi i mali, soliści i zespoły śpiewają kolędy – w saloniku wystawowym, wśród pięknych prac plastycznych, w auli z orkiestrą gitarową i …

  • Gala Wolontariatu
    Gala Wolontariatu

    Gala Wolontariatu 2018

  • Aktywny weekend
    Aktywny weekend

    Aktywny weekend w wykonaniu zespołów z pracowni Pana Tomka Łukaszuka. W sobotę 8 grudnia, zespoły rockowe: Przester, The Same Baby oraz Bezsen zagrały na scenie …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji