ZIMA Z PAŁACEM MŁODZIEŻY

ZIMA  Z PAŁACEM  MŁODZIEŻY

 ZIMA  Z PAŁACEM  MŁODZIEŻY  26.01 – 06.02.2015,
ul. E. Plater 3 w OLSZTYNIE

 

Obóz zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej 23-31.01.2015 r lub 23.01-1.02.2015 – Al. Opalińska

Obóz zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej 24.01.-1.02.2015 – J. Piotrowicz

Wycieczka 2-dniowa z baletem i nie tylko…do Warszawy – M. i T. Piekut, E. Wieliczko

 

 

 

26.01. 2015 r.

poniedziałek

 

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęćMiejsce i godz. zbiórkiKosztOdpowiedzialni

10oo-13oo

Bezpieczne posługiwanie się bronią sportową. Indywidualne strzelania z karabinu sportowego i pneumatycznegoStrzelnica ZSO Nr3 ul.Wańkowicza 1J.Ambrożko
W.Mroczkowski

10oo-13oo

Szalony karnawałZSONr4 ul.Turowskiego 3A.Przełomiec

11oo-14oo

Na hiszpańską nutęZSONr4  ul.Turowskiego 3A.Kucharzewska-Samko

9oo-1330

Warsztaty literackie/ Seminarium literackiePM s.115K.Gagacka

930-11oo

Warsztaty perkusyjne dla początkujących gr IPM s.5J.Wojtkowiak

11oo-1230

Warsztaty perkusyjne dla początkujących gr II

10oo-13oo

Zima w teatrze-warsztaty teatralne dla młodzieżyPM aula s.202M.Marek

10oo-14oo

Rekonstrukcje Strojów Historycznych – GotyckichPM s.304B.Ordelewski

9oo-1245

Muzykowanie  przy  instrumenciePM s.312G.Kotarska

93o-1330

“Tańcowała igła z nitką” – szyjemy przytulankiPM s.206T.Jabłońska

12oo-15oo

Warsztaty muzycznePM s.5W.Ciukszo

9oo-12oo

Warsztaty języka migowegoPM s.313M.Panasik

 

27.01. 2015 r.

wtorek

 

Godz. zajęćImpreza – rodzaj zajęćMiejsce i godz. zbiórkiKosztOdpowiedzialni

10oo-1430

Filozoficzna interpretacja filmu – Skóra w której żyję reż. Pedro AlmodóvarPM s.204A.Poterała

10oo-13oo

Zawody strzeleckie z karabinu sportowego i pneumatycznego.Strzelnica ZSO Nr3 ul.Wańkowicza 1W.Mroczkowski
J.Ambrożko

93o-133o

“Jak powstaje gazeta” wycieczka do drukarni prasowej połączona z warsztatami fotograficznymi – od IV klasy SPPMdwa bilety MPKM.Najmowicz
E.Wieliczko

10oo-133o

Marszobieg nad jeziorem DługimPMW.Tuma

93o-133o

“Tańcowała igła z nitką” – szyjemy przytulankiPM s.206T.Jabłońska

10oo-13oo

Szalony karnawałZSONr4 ul.Turowskiego 3A.Przełomiec

10oo-133o

Zima w teatrze- warsztaty teatralne dla młodzieżyPMM. Marek

93o-13oo

Wycieczka na strzelnicę sportową do ZSO nr 3PM 2 bilety MPKH.Ślusarczyk

9oo-123o

Warsztaty gitarowePM s.310M.Piekut

9oo-113o

,,ArtEksperymenty dla dzieci”PM s.115A.Raczyńska

10oo-133o

Kolorowy zawrót głowy
ćwiczenia malarskie – młodzież gimn. i LO
PM s.111A.Markiewicz

9oo-103o

Warsztaty szachowe dla początkującychPM s.8A.Janczak
W.Ciukszo

1045-13oo

Warsztaty szachowe dla zaawansowanych

9oo-11oo

Film, muzyka – porównanie kultury brytyjskiej z amerykańskąPM s.201B.Głownia

9oo-945

Zajęcia muz. dla najmłodszych (2-3)PM s.110G.Kotarska,
P.Zielonka

10oo-113o

Zajęcia muz. dla najmłodszych (4-6)

9oo-133o

Warsztaty/ seminarium literackiePM s.303K.Gagacka

10oo-133o

Rysunek i malarstwo- zimowe warsztaty interdyscyplinarne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnejPM s.103D.GołębiowskiG.Steranko

10oo-14oo

Rekonstrukcje Strojów Historycznych- GotyckichPM s.304B.Ordelewski

9oo-12oo

Warsztaty języka migowegoPM s.313M.Panasik

93o-1145

Planeta, PlanetariumPM
(przy sekretariacie)
10 zlJ.Wojtkowiak

9oo-113o

Warsztaty tańca nowoczesnego dla dzieci do 10 lat (cheerleaders,  hip hop, dance)PM aula s.202M.Sudzińska

113o-13oo

Warsztaty tańca nowoczesnego 10 lat – 15lat (cheerleaders, hip hop, dancehall)

 

28.01. 2015 r.

środa

 

Godz. zajęćImpreza – rodzaj zajęćMiejsce i godz. zbiórkiKosztOdpowiedzialni

93o-123o

Plener fotograficzny “Poznajmy się” – gim., liceum“Kombatant”
ul. Fałata
E.Wieliczko

10oo-133o

Wycieczka do Muzeum Techniki i Nowoczesności – konkurs wiedzy o OlsztyniePMH.Ślusarczyk
P.Zielonka

915-13oo

Warsztaty gitarowePM s.310M.Piekut

9oo-113o

,,ArtEksperymenty dla dzieci”PM s.115A.Raczyńska

9oo-1200

Warsztaty języka migowegoPM s.313M. Panasik

10oo-13oo

Zima w teatrze- warsztaty teatralne dla młodzieżyPM aula s.202M.Marek

10oo-133o

Kolorowy zawrót głowy
ćwiczenia malarskie – młodzież gimnazjalna i licealna
PM s.111A.Markiewicz

93o-1230

Wyjście do Zamku – nowa wystawa “Nie tylko Stare Miasto. pradzieje Olsztyna” i inne ekspozycjePM8 zl bilet do MuzeumM.Najmowicz
T.Jabłońska

10oo-133o

Film, muzyka – porównanie kultury brytyjskiej z amerykańskąPM s. 201B.Głownia

10oo-14oo

Rekonstrukcje Strojów Historycznych – GotyckichPM s.304B.Ordelewski

9oo-103o

Warsztaty wokalne dla chłopców kl. II-VPM s. 313J.Wojtkowiak

103o-12oo

Warsztaty wokalne dla chłopców –  chętnych do śpiewania w olsztyńskim chórze chłopięcym.

10oo-133o

Rysunek i malarstwo- zimowe warsztaty interdyscyplinarne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnejPM s. 103D.Gołębiowski
G.Steranko

10oo-1215

Zima na ludowo-zabawy i tańce warmińskieSP  18G.Kotarska,
I.Macewicz

10oo-13oo

Mozaiki z masy plastycznej i kolorowych elementówPM s. 204A.Borsiak-Śleszyńska
M.Markuszewska,
E. Jurkowska

 

29.01. 2015 r.

czwartek

 

Godz. zajęćImpreza – rodzaj zajęćMiejsce i godz. zbiórkiKosztOdpowiedzialni

10oo-13oo

Warsztaty gitarowePM s.310M.Piekut

900-13oo

Wyjście do teatru lalek na spektakl „Amelka, Bóbr i król”. Zapisy najpóźniej do 27 stycznia.zbiórka w PM 14 zł biletM.Najmowicz
A.Markiewicz

9oo-13oo

,,W jaskini kryształów” – zajęcia plastyczne dla dzieciPM s.115A. Raczyńska

9oo-12oo

Warsztaty języka migowegoPM s.313M.Panasik

9oo-103o

Warsztaty szachowe dla początkującychPM s.8A.Janczak

10oo-12oo

Warsztaty szachowe dla zaawansowanych

10oo-133o

Film, muzyka – porównanie kultury brytyjskiej z amerykańskąPM s.201B.Głownia

10oo-13oo

Zajęcia rysunkowe i malarskie dla gimnazjalistów i licealistówPM s.111M.Garniec

10oo-14oo

Rekonstrukcje Strojów Historycznych – GotyckichPM s.304B.Ordelewski

10oo-133o

Rysunek i malarstwo- zimowe warsztaty interdyscyplinarne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnejPM s. 103D. Gołębiowski
G. Steranko

93o-1330

Rękodzieło wszelakiePM s. 206T.Jabłońska

9oo-1130

Warsztaty tańca nowoczesnego dla dzieci do 10 lat (cheerleaders,  hip hop, dance)PM aula s.202M.Sudzińska

113o-13oo

Warsztaty tańca nowoczesnego 10 lat – 15lat (cheerleaders, hip hop, dancehall)

93o-123o

Muzykowanie przy instrumencieBiblioteka -DajtkiG.Kotarska

10oo-13oo

Mozaiki z masy plastycznej i kolorowych elementówPM s. 204A.Borsiak-Śleszyńska
M.Markuszewska,
E.Jurkowska

 

30.01. 2015 r.

piątek

 

Godz. zajęćImpreza – rodzaj zajęćMiejsce i godz. zbiórkiKosztOdpowiedzialni

10oo-133o

Kolorowy zawrót głowy” ćwiczenia malarskie – młodzież gimnazjalna i licealnaPM s.111A.Markiewicz

10oo-133o

Film, muzyka – porównanie kultury brytyjskiej z amerykańskąPM s.201B.Głownia

9oo-945

Zajęcia muz. dla najmłodszych (2-3)PM s.110G.Kotarska,
P.Zielonka

10oo-113o

Zajęcia muz. dla najmłodszych (4-6)

9oo-123o

Ptaki i zwierzęta Olsztyńskiego LasuPM zbiórka przy sekretariacie 2 bilety MPKJ.Wojtkowiak

10oo-133o

Rysunek i malarstwo- zimowe warsztaty interdyscyplinarne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnejPM s. 103D.Gołębiowski
G.Steranko

10oo-143o

Zdjęcia filmowe w plenerzePM s.307A.Wojnach

10oo-13oo

Warsztaty muzycznePM s. 5W.Ciukszo

9oo-12oo

Warsztaty języka migowegoPM s.313M.Panasik

10oo-13oo

Warsztaty gitarowePM s.310M.Piekut

 

02.02.2015 r.

poniedziałek

 

Godz. zajęćImpreza – rodzaj zajęćMiejsce i godz. zbiórkiKosztOdpowiedzialni

10oo-13oo

Nauka strzelania z broni sportowej. Strzelania z karabinu pneunatycznego o przyrządach celowniczych zamkniętych i otwartychStrzelnica ZSONr3 ul.Wańkowicza 1J.Ambrożko
W.Mroczkowski

9oo-13oo

Warsztaty wokalno-instrumentalnePM s.312T.Piekut

11oo-14oo

“Wyraź to ruchem”-warsztaty ruchowo -teatralne dla dzieci od lat 6PM aula s.202M.Faszcza
I.Kaczor

9oo-12oo

Śpiewanie piosenek turystycznych z gitarąPM s.211P.Zielonka
G.Kotarska

9oo-15oo

Pałacowe Studio Nagrań – dla solistówPM s.5uczestnicy przynoszą podkłady na CDJ.Mazur,
T. Łukaszuk,
A.Kucharzewska

9oo-11oo

Malarstwo sztalugowe dla dzieci – moja pierwsza martwa naturaPM s.111I.Kaczor,
A. Gargas

10oo-13oo

Teatr w operze czyli filharmonia bez tajemnic (udział w próbie i zwiedzanie filharmonii) – zapisy max. 20 osóbFilharmoniaM.Marek
M.Najmowicz

10oo-13oo

Zajęcia rękodzielniczePM s.206T.Jabłońska

10oo-14oo

Rekonstrukcje Strojów Historycznych – GotyckichPM s.304B.Ordelewski

9oo-1245

Ścieżki zdrowia przy Jeziorze DługimPM
(przy sekretariacie)
J.Wojtkowiak

 

03.02. 2015 r.

wtorek

 

Godz. zajęćImpreza – rodzaj zajęćMiejsce i godz. zbiórkiKosztOdpowiedzialni

cały dzień

Wycieczka 2-dniowa z baletem i nie tylko…do Warszawyparking Carefour, godz. 8.00 160 złM.T.Piekut,
E.Wieliczko

10oo-13oo

Zasady bezpiecznego zachowania się na strzelnicy. Strzelania z karabinu sportowego i pneumatycznego.Strzelnica ZSONr3 ul.Wańkowicza 1W.Mroczkowski
J.Ambrożko

9oo-16oo

,,Zima z szachami ”- turniej dla dzieci i młodzieży.PM aula s.202A.Janczak,
H.Ślusarczyk,
B. Głownia,
W.Tuma
P. Witkowski,
A. Wojnach
W.Ciukszo,
B.Ordelewski

9oo-945

Zajęcia muz. dla najmłodszych (2-3)PM s.110G.Kotarska,
P.Zielonka

10oo-113o

Zajęcia muz. dla najmłodszych (4-6)

9oo-15oo

Pałacowe Studio Nagrań – dla solistówPM s.5przynosimy podkł. na CDJ.Mazur,
T.Łukaszuk

9oo-11oo

Maski z papier marchePM s.206I.Kaczor,
A.Gargas

10oo-13oo

„Spotkanie ze sztuką” – Wizyta w BWA połączona a warsztatami plastycznymizbiorka PM,
BWA
 5 złM.Najmowicz
T.Jabłońska

9oo-103o

Feliks Nowowiejski – wybitny kompozytor WarmiiPM s. .313J.Wojtkowiak

10oo-133o

Rysunek i malarstwo- zimowe warsztaty interdyscyplinarne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnejPM s.103D.Gołębiowski
G.Steranko

1000-1330

“Kolorowy zawrót głowy “
ćwiczenia malarskie dla gimn. i licealistów
PM s.111A.Markiewicz

9oo-123o

Warsztaty gitarowePM s. 310M.Piekut

10oo-13oo

Zabawa koloramiZSONr4
ul.Turowskiego 3
A.Przełomiec

 

04.02. 2015 r.

środa

 

Godz. zajęćImpreza – rodzaj zajęćMiejsce i godz. zbiórkiKosztOdpowiedzialni

cały dzień

Wycieczka 2-dniowa z baletem i nie tylko.do Warszawy 160 złM.T.Piekut,
E.Wieliczko

11oo-14oo

Warsztaty kreatywności – od lat 6PM s.110 lub 202M.Faszcza
I.Kaczor

9oo-15oo

Pałacowe Studio Nagrań – dla solistówPM s.5przynosimy podkłady na CDJ.Mazur,
T.Łukaszuk,
P.Zielonka

9oo-11oo

Maski karnawałowe- wyroby z papier machePM s.206I.Kaczor,
A.Gargas

9oo-103o

Muzyka Warmii i Mazur gr.I
kompozytorzy, twórczość.  Przybliżenie znanych utworów – wspólny śpiew
PM s.313J.Wojtkowiak

103o-12oo

Muzyka Warmii i Mazur gr. II,
kompozytorzy, twórczość.  Przybliżenie znanych utworów – wspólny śpiew

10oo-133o

Rysunek i malarstwo- zimowe warsztaty interdyscyplinarne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnejPM s.103D.Gołębiowski
G.Steranko

10oo-133o

“Kolorowy zawrót głowy“
ćwiczenia malarskie dla gimn. i licea.
PM s.111A.Markiewicz

93o-123o

Muzykowanie przy instrumencieBiblioteka  DajtkiG.Kotarska

10oo-1315

Budujemy karmniki dla ptakówPM s.47 zł.P.Witkowski

10oo-13oo

Programowanie gier. Mój pierwszy programIII LO ul. Sybiraków 3, s. 203A.Cwirko

103o-133o

Poznanie najnowszego olsztyńskiego muzeum “Muzeum Nowoczesności” (Tartak Raphaelsonów) i wizyta w kilku ciekawych galeriach sztuki na StarówcePMT.Jabłońska
M.Najmowicz

10oo-13oo

Mozaiki z masy plastycznej i kolorowych elementówPM s.204A.Borsiak-Śleszyńska,
E.Jurkowska

915-13oo

Warsztaty gitarowePM s. 310M.Piekut

10oo-13oo

Zabawa koloramiZSONr4 ul.Turowskiego 3A.Przełomiec

10oo-133o

Film, muzyka – porównanie kultury brytyjskiej z amerykańskąPM s.201B.Głownia

 

05.02. 2015 r.

czwartek

 

Godz. zajęć

Impreza – rodzaj zajęć

Miejsce i godz. zbiórki

Koszt

Odpowiedzialni

11oo-14oo

Warsztaty kreatywności dla młodzieżyPM s.110M.Faszcza,
I.Kaczor

10oo-12oo

Bal karnawałowy dla najmłodszychPM aula s.202G.Kotarska,
P.Zielonka,
M.Marek,
I. Macewicz

9oo-15oo

Pałacowe Studio Nagrań – dla solistówPM s.5przynoszą podkłady  CDJ.Mazur,
T.Łukaszuk

9oo-11oo

Maski z papier MarchePM s.206I.Kaczor,
A.Gargas

9oo-103o

Warsztaty wokalne dla chłopców klas II-VPM s. 313J.Wojtkowiak

103o-1245

Warsztaty wokalne dla dzieci szkół podstaw.

10oo-133o

Rysunek i malarstwo- zimowe warsztaty interdyscyplinarne dla młodzieży gimn. i loPM s.103D.Gołębiowski
G.Steranko

9oo-13oo

Taniec na lodzie, gry i zabawy na śniegulodowisko przy plaży miejskiejwstęp 4zł/ 45min
łyżwy 6zł/h
15 osób
M.Sudzińska

10oo-13oo

Zabawa koloramiPM s.3A.Markiewicz

10oo-1315

Budujemy budki lęgowePM s. 47 zł.P.Witkowski

10oo-13oo

Programowanie gier. Mój pierwszy program.III LO ul. Sybiraków 3, s. 203A.Cwirko

10oo-13oo

Mozaiki z masy plastycznej i kolorowych elementówPM s. 204A.Borsiak-Śleszyńska,
E. Jurkowska

10oo-13oo

Warsztaty gitarowePM s. 310M.Piekut

10oo-13oo

Warsztaty malarskie i rysunkowe dla gim. i lo.s. 111M. Garniec

10oo-133o

Film, muzyka – porównanie kultury brytyjskiej z amerykańskąPM s.201B.Głownia

 

06.02. 2015 r.

piątek

 

Godz. zajęćImpreza – rodzaj zajęćMiejsce i godz. zbiórkiKosztOdpowiedzialni

9oo-945

Zajęcia muz. dla najmłodszych (2-3)PM s.110G.Kotarska,
P.Zielonka

10oo-113o

Zajęcia muz. dla najmłodszych (4-6)

10oo-13oo

ArtEksperymenty zajecia plastyczne dla dzieciPM s.115A.Raczyńska

9oo-12oo

Pałacowe Studio Nagrań – dla solistówPM s.5przynoszą podkłady CDJ.Mazur,
T.Łukaszuk

9oo-12oo

Budujemy karmniki dla ptakówPM s. 47 zł.P.Witkowski

9oo-13oo

Warsztaty wokalno-instrumentalnePM s.312T.Piekut

11oo-12oo

Zdjęcia filmowe w plenerzePM s.307A.Wojnach

10oo-12oo

Rysunek i malarstwo- zimowe warsztaty interdyscyplinarne dla młodzieży gimn. i lo.PM s.103D.Gołębiowski
G.Steranko

10oo-12oo

“Kolorowy zawrót głowy“ – ćwiczenia malarskie dla gimn. licealistów.PM s.111A.Markiewicz

10oo-12oo

Śpiewanie z gitarą akompaniującąPM s.3W.Ciukszo

93o-12oo

Zajęcia rękodzielniczePM s.206T.Jabłońska

9oo-12oo

Warsztaty gitarowePM s. 310M.Piekut

 



Zobacz także

  • ZIMA Z PAŁACEM MŁODZIEŻY 2019
    ZIMA Z PAŁACEM MŁODZIEŻY 2019

    ZIMA Z PAŁACEM MŁODZIEŻY 2019   poniedziałek, 21 stycznia 2019 r. 9.00-10.30                                                                                              10.30-12.00     12.00-13.30 Zajęcia: Legenda o św. Patryku – przygotowujemy przedstawienie taneczno – lalkowe …

  • 100 rąk na 100 lat
    100 rąk na 100 lat

    100 rąk na 100 lat Z okazji zbliżającego się końca niezwykłego dla Polski roku – stulecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości, Teatr Pierwsze Kroki przeprowadził …

  • Na kanapie
    Na kanapie

    Malwina Banach – wychowanka Grupy Literackiej prowadzonej przez Katarzynę Gagacką została laureatką konkursu „Olsztyński Tom Poetycki 2018” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, Oddział Olsztyn. 5 …

  • Jeden szlak, jeden pas
    Jeden szlak, jeden pas

    W piątek 7 grudnia w pałacowej auli miał miejsce konkurs wiedzy o Chinach „Jeden szlak, jeden pas”. Konkurs jest efektem współpracy Olsztyna z miastem Weifang …

  • Mikołaj w Pałacu
    Mikołaj w Pałacu

    Dzisiaj (6.12.2018) odwiedził nas w Pałacu św. Mikołaj. Dla wszystkich grzecznych dzieci miał słodkie niespodzianki. Był w różnych pracowniach – śpiewał kolędy w pracowni wokalnej, …

  • ZAPRASZAMY NA SZCZODRE GODY W PAŁACU MŁODZIEŻY!
    ZAPRASZAMY NA SZCZODRE GODY W PAŁACU MŁODZIEŻY!

    Przedświąteczna gorączka tuż tuż! Już zaczynamy pisać listy do św. Mikołaja, powoli opracowujemy listę gości oraz planujemy świąteczne potrawy. Potem już tylko z górki. Skąd …

Zapraszamy

Grupy zainteresowań w Pałacu Młodzieży w Olsztynie Nasze grupy Imprezy i Wystawy w Pałacu Młodzieży Olsztyn Imprezy i wystawy

Szybki kontakt

Pałac Młodzieży
im. Orląt Lwowskich

10-562 Olsztyn
ul. Emilii Plater 3

tel. bezp.: (89) 527 32 69
fax: (89) 535 03 26

Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych oraz przez Facebook Social Plugins. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji